Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

Dėl tos citrinos rūgšties: Pikkolo rašo, kad šaukštą, Inlove - kad 500g.
Tai velnias-čia juk didelis skirtumas. Tai kiek kitos deda?
Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2009 03 04, 14:55)
Dėl tos citrinos rūgšties: Pikkolo rašo, kad šaukštą, Inlove - kad 500g.
Tai velnias-čia juk didelis skirtumas. Tai kiek kitos deda?

Priklauso nuo to kaip dažnai valysi ir koks vandens kietumas. Kuo rečiau valysi, tuo didesnį kiekį reikia dėti. Čia jau pati turėsi atrasti kiek reikia tos rūgšties.
Nors man 0,5 kg atrodo daugokai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 03 04, 15:51)
Bet skalbimo efektyvumu ekologinės priemonės niekada neprilygs neekologiniams skalbikliams.


Nesuprantu, kodėl taip sakote... Puikiai skalbia ekologinės priemonės (aišku žiūrint kurios firmos)... O skystas tulžies muilas puikiai išima dėmes.
Atsakyti
QUOTE(Ramaskyte @ 2009 03 04, 18:24)
Nesuprantu, kodėl taip sakote... Puikiai skalbia ekologinės priemonės (aišku žiūrint kurios firmos)... O skystas tulžies muilas puikiai išima dėmes.

drinks_cheers.gif nematau jokio skirtumo (švaros prasme). tikrai puikiai skalbia ekopriemonės, gal tik su balikliais sunkiau. bet pas mane baltų daiktų daug nėra, tai jei jau lb papilkėja, imu ir panaudoju kokį ACE kartą per pusę metų. bet tikiuosi dar atrasiu kokią sveikesnę balinimo priemonę, kuri tikrai balins. o šiaip kasdieniam skalbimui koks nors sonett skalbia ne prasčiau už bonux
Atsakyti
QUOTE(Ramaskyte @ 2009 03 04, 18:24)
Nesuprantu, kodėl taip sakote... Puikiai skalbia ekologinės priemonės (aišku žiūrint kurios firmos)... O skystas tulžies muilas puikiai išima dėmes.

Nes žinau. Yra atlikta nemažai tyrimų šiuo klausimų ir atsakymas yra vienareikšmiškas. Kitas dalykas yra, kad ne visi užnešioja taip drabužius, kad nebūtų galima išskalbti su ekologinėmis priemonėmis. Man kartais pakanka ir vien su vandeniu išskalbti ir kaip nauji. Bet skalbimo efektyvumas tai ne mano ar tavo išskalbti drabužiai, tai daug daugiau veiksnių apimantis terminas.
Atsakyti
Nu mums kol kas nesiseka su ekopriemonemis skalbti, vaiko rūbai kleckuoti ir jau niekas nebeišima. Ir virtuviniai rankšluosčiai pilki ir dėmėti... Kokios priemonės iš ekologinių jums geriausiai skalbia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(austekx @ 2009 03 05, 11:31)
Nu mums kol kas nesiseka su ekopriemonemis skalbti, vaiko rūbai kleckuoti ir jau niekas nebeišima. Ir virtuviniai rankšluosčiai pilki ir dėmėti... Kokios priemonės iš ekologinių jums geriausiai skalbia? g.gif

Kleckuotų vaikiukų drabužėlių (košytės, sultys ir tt) neišskalbia net Persil g.gif
Atsakyti
QUOTE(austekx @ 2009 03 05, 11:31)
Nu mums kol kas nesiseka su ekopriemonemis skalbti, vaiko rūbai kleckuoti ir jau niekas nebeišima. Ir virtuviniai rankšluosčiai pilki ir dėmėti... Kokios priemonės iš ekologinių jums geriausiai skalbia? g.gif


Skalbiu su 'Ecover' skalbimo skysčiu ir minkštikliu. Vaikų neturiu, kūdikių drabužėlių neskalbiu. Šuo sunkiai sirgo, viską po savimi darė. Jo paklotus skalbiau su "ecover" - nelikdavo nai kvapo, nei dėmių (prieš tai nemirkydavau).
Riebalų dėmę nuo kibinų ant trikotažinės suknutės išėmiau su ekologišku tulžies muilu.
Dėl baltų audinių skalbimo -nieko gero dar neradau. Tiesa išbandžiau tik vieną priemonę - 'ecover' skalbinių baliklį - visiškai nepadėjo.
Atsakyti
Sveikos, norėčiau su jumis truputį pasikonsultuoti. Gal žinot, ar yra kokių gerų ekologiškų priemonių valyti kalkėms nuo chromuotų paviršių? Pas mus labai labai kietas vanduo, siaubingai daug kalkių nuosėdų lieka ant santechnikos.
Taip pat dar klausimas, skaičiau, kad skalbimo mašinai kalkių profilaktikai naudojat citrinos rūgštį. O tai paties skalbimo metu, jau kartu su skalbikliu nieko nebepilat? Aš nusipirkau sonet skalbimo miltelių ir vat iškilo toks klausimas, jeigu kartu įpilsiu calgono, tikriausiai ekologojis jau neliks. Kai pas mus toks bjaurus vanduo, baisu skalbimo mašinos nesugadinti. Gal yra kokia ekologiška spec. priemonė tokia kaip calgonas? Ir dar vienas klausimas, paskutinis:) Paskaičiau, kad tie sonet sklabimo milteliai yra koncetruoti, tai dabar mąstau po kokį jų kiekį pilti skalbimui? Kaip ir paprastų miltelių? Dėkui iš anksto
Atsakyti
Pastebejau,kad mazyles bodziukai nelabai issiskalbia verysad.gif Naudoju sonnet skalbikli.Tai ant baltu bodziuku maisto demeles neissiskalbia,o po skalbimo lieka sviesiai gelsvos spalvos.
gal sonetas neisskalbia g.gif
bandziau demeles pavalyti su tulzies muilu,bet vistiek jos liko verysad.gif
kazin koki kita skalbikli pabandyti g.gif
Papildyta:
QUOTE(meid @ 2009 03 05, 18:41)
Sveikos, norėčiau su jumis truputį pasikonsultuoti. Gal žinot, ar yra kokių gerų ekologiškų priemonių valyti kalkėms nuo chromuotų paviršių? Pas mus labai labai kietas vanduo, siaubingai daug kalkių nuosėdų lieka ant santechnikos.


as naudoju sonnet firmos kalkiu valikli thumbup.gif thumbup.gif tikrai esu juo patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meid @ 2009 03 05, 16:41)
Sveikos, norėčiau su jumis truputį pasikonsultuoti. Gal žinot, ar yra kokių gerų ekologiškų priemonių valyti kalkėms nuo chromuotų paviršių? Pas mus labai labai kietas vanduo, siaubingai daug kalkių nuosėdų lieka ant santechnikos.
Taip pat dar klausimas, skaičiau, kad skalbimo mašinai kalkių profilaktikai naudojat citrinos rūgštį. O tai paties skalbimo metu, jau kartu su skalbikliu nieko nebepilat? Aš nusipirkau sonet skalbimo miltelių ir vat iškilo toks klausimas, jeigu kartu įpilsiu calgono, tikriausiai ekologojis jau neliks. Kai pas mus toks bjaurus vanduo, baisu skalbimo mašinos nesugadinti. Gal yra kokia ekologiška spec. priemonė tokia kaip calgonas? Ir dar vienas klausimas, paskutinis:) Paskaičiau, kad tie sonet sklabimo milteliai yra koncetruoti, tai dabar mąstau po kokį jų kiekį pilti skalbimui? Kaip ir paprastų miltelių? Dėkui iš anksto


As naudoju Almawin ir Klar vonios valikli, man jie puikiai valo, neprasciau nei chemija.
Apie citrinos rugsti ka tik kalbejom.
Pas mane irgi buvo ziauriai kietas vanduo, dabar pasistatem filtra, nu negaliu atsidziaugt, atsiprasiau indaploves Almawin milteliu.
Labai pamegau skystas skalbimo priemones, siuo metu naudoju Almawin krema, o kiek ju pilti buna parasyta
Atsakyti
QUOTE(meid @ 2009 03 05, 17:41)
Sveikos, norėčiau su jumis truputį pasikonsultuoti. Gal žinot, ar yra kokių gerų ekologiškų priemonių valyti kalkėms nuo chromuotų paviršių? Pas mus labai labai kietas vanduo, siaubingai daug kalkių nuosėdų lieka ant santechnikos.
Taip pat dar klausimas, skaičiau, kad skalbimo mašinai kalkių profilaktikai naudojat citrinos rūgštį. O tai paties skalbimo metu, jau kartu su skalbikliu nieko nebepilat? Aš nusipirkau sonet skalbimo miltelių ir vat iškilo toks klausimas, jeigu kartu įpilsiu calgono, tikriausiai ekologojis jau neliks. Kai pas mus toks bjaurus vanduo, baisu skalbimo mašinos nesugadinti. Gal yra kokia ekologiška spec. priemonė tokia kaip calgonas? Ir dar vienas klausimas, paskutinis:) Paskaičiau, kad tie sonet sklabimo milteliai yra koncetruoti, tai dabar mąstau po kokį jų kiekį pilti skalbimui? Kaip ir paprastų miltelių? Dėkui iš anksto


Na, jeigu tu Calgon i masina ipilsi, tai jau cia apie ekologija tavo skalbykleje kalba kuri laika nebeis. Kiek zinau, is skalbykles milteliu likuciai issiplauna neiskart.. g.gif Ir pirmakart naudojan eko priemones, mes negauname ekologijos - tik po keliu kartu..
Kol mes gyvenome mieste ir naudojom vandentiekio vandeni, tai mano vyras buvo rades kazkuriam prekybcentry (man atrodo, Norfoj) paprastu antikalko milteliu naturaliu medziagu, - sodos, citrinu rugsties pagrindu, jie tikrai kainavo kapeikas, o ir daugiau maziau ekologiski. Aisku, jie nepazymeti jokiu eko zenklu, pagaminti, kiek atsimenu, Rusijoje..
Be to, del to masinos sugadinimo.. Mano mama viena karta paskaiciavo, kad jei ji su kiekvienu skalbimu pils Calgono, kaip parasyta instrukcijoje, tai jai bus pigiau karta metuose pakeisti skalbimo masinos vandens kaitinimo elementa (kuris ten tipo labiausiai "apauga", nezinau, kaip tiksliai vadinasi) doh.gif , o kas penki metai nusipirkt nauja skalbykle lotuliukas.gif
Citrinos rugstis, manyciau, daro ta pati... Bent jau pas savo kaimyne, baigusia chemijos fakulteta, Calgono niekada nemaciau rolleyes.gif
Atsakyti