Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(hela77 @ 2009 02 24, 16:09)
sveikos,
gal galit patarti su kuo galima nusveisti keptuves dugna ir sonus?? gal isbandet koki valikli  ar ukiska priemone? su soda nesisveicia schmoll.gif
aciu  4u.gif

Be to, turiu tuos Ecozone rutulius skalbimui. Gerai jie skalbia , tik demes jau reikia kazkuo istrinti vietiskai.. Vienintelis minusas- labai garsiai skalbia (dauzosi jie bugne). Tai diena dar nieko, bet skalbiant nakti jau skalbikli naudoju..


pabandyk su smeliuku ar pelenais gal padetu, kitokiu priemoniu nelabai zinau, o sitos seniausios unsure.gif

QUOTE(san @ 2009 02 24, 16:23)
patarčiau tokių maišymų nė nebandyti - nežinai, kaip sureaguos medžiagos - gali išsiskirti nuodingos dujos.


tada nemaisysiu, nesinori isgauti nuodingu duju blink.gif

Atsakyti
mes naudojam sonet arba weleda ir daug kitokiu sampunu ir t.t. super. smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau Alma Win apelsinų aliejaus valiklį, super kvapas wub.gif dar turiu nusipirkusi irgi Alma Win skalbiklį su CLEANUT, dar nebandžiau, bet kai atsukau pauostyti, tai kvapas man nepatiko unsure.gif negi ir skalbiniai to kvapo įsigers
Atsakyti
Sveikos,
norejau pasiteirauti gal kuri naudojat Ecover skalbimo skysti ir/ar minkstikli?
As naudoju viska Sonnet firmos,bet sveiku produktu parduotuveje pasiule sios firmos gaminius.
Ar bandet kuri? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Pirksim ir mes tuos rutulius skalbimui ax.gif MB išgirdo bendradarbes kalbant apie "stebuklingus" skalbimo rutulius doh.gif ir liepė man daugiau info sužinoti. Perskaičiau visą šią temą nuo pat pradžių thumbup.gif Miltelių ir visokių "Lenor" kvapas pradėjo mane erzinti kai buvau neščia ir nuo tada skalbiau su Neutral priemonėmis, bet brangu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2009 02 27, 23:08)
Sveikos,
norejau pasiteirauti gal kuri naudojat Ecover skalbimo skysti ir/ar minkstikli?
As naudoju viska Sonnet firmos,bet sveiku produktu parduotuveje pasiule sios firmos gaminius.
Ar bandet kuri? kokie atsiliepimai?


Šiaip beveik viską buityje naudoju Sonnet'o. Tačiau skalbimo skystį ir minkštiklį naudoju būtent Ecover. Sonnet'o nepernešu kvapo. O nuo Ecover skalbiniai minkšti, maloniai, neįkyriai kvepia. Man patinka smile.gif
Atsakyti
Man įdomu kokių dėmių neišskalbia tie rutuliai? Tarkim suodžių dėmes, purvo, dezodoranto likučių. Kol kas su tokiom daugiausia susiduriam. Kaip suprantu jei kokia sulčių dėmė ar juo labaiu riebalinė būtų, tai reikėtų kokiu muilu paplauti ir išskalauti tą vietą, ar galima paplovus sumesti į skalbyklę. Juk liks muilo likučių. Ar jie nepakenks rutuliams? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2009 03 01, 22:43)
Man įdomu kokių dėmių neišskalbia tie rutuliai? Tarkim suodžių dėmes, purvo, dezodoranto likučių. Kol kas su tokiom daugiausia susiduriam. Kaip suprantu jei kokia sulčių dėmė ar juo labaiu riebalinė būtų, tai reikėtų kokiu muilu paplauti ir išskalauti tą vietą, ar galima paplovus sumesti į skalbyklę. Juk liks muilo likučių. Ar jie nepakenks rutuliams? blush2.gif

geriausia visas demes itrinti. Toje rutuliu pakuoteje yra tokia demiu salinimo pasta. Ja galima ir atskirai isigyt. Bet stebuklu ji nedaro schmoll.gif as itrinu ir su ukisku muilu, ir su Lock'u (is Amway). kiek pastebejau, tai reikia daugiau itrinti negu skalbiant su milteliais... bet isskalbia gerai. ai, ir dar, baltiems skalbiniams reikia kazkoki balikli karts nuo karto panaudot, nes papilkeja.
Atsakyti
QUOTE(Ramaskyte @ 2009 03 01, 19:22)
Šiaip beveik viską buityje naudoju Sonnet'o. Tačiau skalbimo skystį ir minkštiklį naudoju būtent Ecover. Sonnet'o nepernešu kvapo. O nuo Ecover skalbiniai minkšti, maloniai, neįkyriai kvepia. Man patinka smile.gif


jau isbandziau Ecover minkstikli. thumbup.gif super.tikrai rubai tokie minksti.labaiu negu su Sonetu.tai butiyje pasiliskiu dar prie soneto o skalbimui naudosiu ecover. thumbup.gif
Atsakyti
Turiu klausimukų dėl tų eco rutuliukų. Jau naudojau juos porą kartų. Atrodo skalbia normaliai. Perskaičiau, kad negalima su jais kartu nukalkintojo ar minkštiklio naudoti - gali pakenkti rutuliams. O gal žinot kaip su kvapikliu? Nusipirkau Alma win kvapiklio, tai dabar nežinau - galiu kartu su jais ar ne naudoti g.gif
Atsakyti
as kaip suprantu reik nustatyti programa be skalavimo ir dziovinimo. tada isimi rutulius, ipili kvapiklio ir pabaigi skalbima. o minkstinimui irgi buna rutulys - magnoball vadinas. tikiuos nenusnekejau ax.gif nes pati dar laukiu kol maniskiai atkeliaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 03 03, 01:04)
as kaip suprantu reik nustatyti programa be skalavimo ir dziovinimo. tada isimi rutulius, ipili kvapiklio ir pabaigi skalbima. o minkstinimui irgi buna rutulys - magnoball vadinas. tikiuos nenusnekejau  ax.gif nes pati dar laukiu kol maniskiai atkeliaus  smile.gif

Skalbimo rutuliu vis dar neisbandau blush2.gif O tas magnoboll tai labai patiko thumbup.gif neseniai isigijau tai labiausiai jauciasi skalbiant dzinsus 4u.gif Kadangi minkstiklio jokio nebenaudoju jau seniai, tai dzinsai ir kt. kelnes budavo gerokai pasiglamze doh.gif O su magnoboll vaizdelis zymiai geresnis thumbup.gif
Atsakyti