Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

as irgi apie tai galvojau, nes zadam pirkti indaplove, o ka naudoti jei, kad gerai plautu ir nebutu labai brangu taip ir nezinau doh.gif
Tikrai gal kas yra naudojes ar girdejes apie tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja_vilma @ 2009 02 23, 14:43)
as irgi apie tai galvojau, nes zadam pirkti indaplove, o ka naudoti jei, kad gerai plautu ir nebutu labai brangu taip ir nezinau doh.gif
Tikrai gal kas yra naudojes ar girdejes apie tai g.gif


o jus indam plaut soda barstot ar skiedala su vandeniu naudojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 01 25, 15:45)
,,Išėmiau" iš juodos suknelės dėmę su šituo valikliu.

Atsiprašau, kad priekabiauju tongue.gif , bet vistiek nesuprantu kaip ax.gif
P.S. čia vis dar apie almawim apelsinų valiklį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 23 vasario 2009 - 14:51
Labai paprasta su tuo apelsininiu valikliu demes isimti. Bent jau as tai pries skalbima ant demes koncentruoto uzpilu ir palaikau pusvalandi, po to tiesiai i masina. Visiems kitiems darbams skiedziu 1 kamsteli / 5 L vandens. Kvepia visi namai smile.gif
Na ne mano chalatu, nei dzinsu, nei vaikisku drabuziu nesugadino koncentratas. Jeigu medziaga labai glezna atrodo, tai siulyciau pradzioj pabandyt su atskiestu - gal isims demes.
Atsakyti
QUOTE(-ciute- @ 2009 02 23, 14:49)
Atsiprašau, kad priekabiauju  tongue.gif , bet vistiek nesuprantu kaip  ax.gif
P.S. čia vis dar apie almawim apelsinų valiklį



QUOTE(Inlove @ 2009 02 23, 15:26)
Labai paprasta su tuo apelsininiu valikliu demes isimti. Bent jau as tai pries skalbima ant demes koncentruoto uzpilu ir palaikau pusvalandi, po to tiesiai i masina. Visiems kitiems darbams skiedziu 1 kamsteli / 5 L vandens. Kvepia visi namai smile.gif
Na ne mano chalatu, nei dzinsu, nei vaikisku drabuziu nesugadino koncentratas. Jeigu medziaga labai glezna atrodo, tai siulyciau pradzioj pabandyt su atskiestu - gal isims demes.


Na štai ir atsakymas 4u.gif Pabandyt reikėtų kokioj nelabai matomoj vietoj kad ir su neskiestu koncentratu.
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 02 23, 16:40)
o jus indam plaut soda barstot ar skiedala su vandeniu naudojat?  g.gif


as sausos ant kempineles uzsidedu ar i puoda/stiklaini isiberiu mirksiukas.gif
man labai patinkagautas efektas thumbup.gif
Bet kur mano galva buvo anksciau doh.gif tiek metu ploviau tuos stiklainius ir ne karto nesusismasciau
Atsakyti
QUOTE(Maja_vilma @ 2009 02 23, 14:43)
as irgi apie tai galvojau, nes zadam pirkti indaplove, o ka naudoti jei, kad gerai plautu ir nebutu labai brangu taip ir nezinau doh.gif
Tikrai gal kas yra naudojes ar girdejes apie tai g.gif


pabanžiau su soda, tai tas pats kas nieko, šiaip sonett milteliai indaplovei manęs irgi netenkina, įtariu, kad be chemijos nėr jokio kito būdo.
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2009 02 24, 10:56)
pabanžiau su soda, tai tas pats kas nieko, šiaip sonett milteliai indaplovei manęs irgi netenkina, įtariu, kad be chemijos nėr jokio kito būdo.


kazin kas atsitiktu jei soda su chemija maisyt blush2.gif
na kaip gausiu savo indoplove viska isbadysiu ax.gif
Atsakyti
sveikos,
gal galit patarti su kuo galima nusveisti keptuves dugna ir sonus?? gal isbandet koki valikli ar ukiska priemone? su soda nesisveicia schmoll.gif
aciu 4u.gif

Be to, turiu tuos Ecozone rutulius skalbimui. Gerai jie skalbia , tik demes jau reikia kazkuo istrinti vietiskai.. Vienintelis minusas- labai garsiai skalbia (dauzosi jie bugne). Tai diena dar nieko, bet skalbiant nakti jau skalbikli naudoju..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hela77: 24 vasario 2009 - 15:10
QUOTE(Maja_vilma @ 2009 02 24, 12:33)
kazin kas atsitiktu jei soda su chemija maisyt  blush2.gif 
na kaip gausiu savo indoplove viska isbadysiu  ax.gif


patarčiau tokių maišymų nė nebandyti - nežinai, kaip sureaguos medžiagos - gali išsiskirti nuodingos dujos.
Atsakyti
QUOTE(Maja_vilma @ 2009 02 24, 13:33)
kazin kas atsitiktu jei soda su chemija maisyt  blush2.gif 
na kaip gausiu savo indoplove viska isbadysiu  ax.gif


manau, kad nieko neatsitiktų, jei chemija pakankamai stipri, tai išplautų, o jei ne, tai ne. Aš jau išbandžiau viską, deja nieko gero neradau, nors viziją turėjau, kad man išplaus be nieko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2009 02 24, 08:56)
pabanžiau su soda, tai tas pats kas nieko, šiaip sonett milteliai indaplovei manęs irgi netenkina, įtariu, kad be chemijos nėr jokio kito būdo.


Tikrai jau rašiau, bet pasikartosiu dar kartą ax.gif naudoju Almawin tabletes ir tikrai esu jomis visiškai patenkinta. Žinoma, kai indai buna labai nešvarūs, dedu dvi tabletes.
Atsakyti