Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

Sveikutės 4u.gif
Pripasakota kiek bigsmile.gif Vos spėju skaityti. Pavydžiu aš jums to Biobutiko CUP'e ax.gif
Man belieka tenkintis didžiaisiais prekybos centrais. Almawin skalbimo priemonė jau seniai "išgaravo', tai vakar Maxej pirkau Mini Risk skalbimo miltelių- spalvotiems viena paką ir baltiems vieną. Nugi viskas gerai, skalbia ir tiek. Stebuklų aišku nedaro ax.gif
Norėtųsi dar paklausti apie Frosh. Labai patinka jų visokie valikliai. O kaip skalbimo milteliai, mačiau ir skystų skalbiklių yra. Ar tikrai visi Frosh valikliai ir skalbimo priemonės ekologiškos?
Atsakyti
Vakar gavau Almawin negryninto muilo (curd soap), naudoju plauti voniai prieš mažę maudant ir vystyklų dėmėm praplaut. Tai man žymiai mielesnis nei sonnet, kur už 2lt būna, citrinom kvepia ir putoja geriau ax.gif Rašo dar, kad tinka rankom ir kūnui, bet gal susilaikysiu.
Atsakyti
Man tai dauguma "Almawin" produktų labiau patinka nei "Sonnet".
Iš "Sonnet" tik nepakeičiamas ir nepakartojamas lyginimo skystis, ypač jei netyčia perdžiovini skalbinius ir jie tampa sunkiai lyginami ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 05 16, 12:00)
Man tai dauguma "Almawin" produktų labiau patinka nei "Sonnet".
Iš "Sonnet" tik nepakeičiamas ir nepakartojamas lyginimo skystis, ypač jei netyčia perdžiovini skalbinius ir jie tampa sunkiai lyginami ax.gif



Skaitydama jūsų nuomones apie "Almawin" ir "Sonett", ir aš susidariau tokį įspūdį, kad "Almawin" visiems labiau patinka.

Apie lyginimo skystį man buvo naujiena bigsmile.gif , o aš dažnai perdžiovinu skalbinius blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kažkur dar buvo temelė apie ekologiškas valymo priemones, man atrodo skyrelyje Namai - parduotuvės ir nuolaidos ar pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2008 05 16, 14:59)
Kažkur dar buvo temelė apie ekologiškas valymo priemones, man atrodo skyrelyje Namai - parduotuvės ir nuolaidos ar pan.  g.gif


Mačiau tą skyrelį, bet ten pagrinde kalbėjo apie visokius amway, neutral, bobas ir kt. neekologiškas, tik švelnesnesnes(?) priemones. Bet buvo ir patarimų kaip buityje panaudoti actą, alyvuogių aliejų, dar kažką bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žirklutės: 16 gegužės 2008 - 15:42
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 10, 10:11)

aš irgi šiuos naudoju, ir dar blizgiklį Almawino.
labai patinka Almawin kvapas skalbiniams citrinų/verbenų.
a, ir dar labai džiaugiuosi Almawin apelsinų aliejaus valikliu, koncentratas jis, įpylus vanduo pasidaro pieno baltumo. išplovus grindis taip visas butas apelsinais kvepia thumbup.gif
Atsakyti
gal galetu kas parasyti kokiu "receptu" kaip pasidaryti ivairiu valikliu is sodos, acto ar dar ko nors?

Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 05 16, 13:00)
Man tai dauguma "Almawin" produktų labiau patinka nei "Sonnet".
Iš "Sonnet" tik nepakeičiamas ir nepakartojamas lyginimo skystis, ypač jei netyčia perdžiovini skalbinius ir jie tampa sunkiai lyginami ax.gif


as pradedancioji dometis eko produktais ir priemonem blush2.gif tai va dabar turiu paprasta klausima: kur galima nusipirkti tu almawin priemoniu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziezulablond @ 2008 05 11, 21:42)
Sveikutės  4u.gif 
Pripasakota kiek  bigsmile.gif  Vos spėju skaityti. Pavydžiu aš jums to Biobutiko CUP'e ax.gif
Man belieka tenkintis didžiaisiais prekybos centrais. Almawin skalbimo priemonė jau seniai "išgaravo', tai vakar Maxej pirkau Mini Risk skalbimo miltelių- spalvotiems viena paką ir baltiems vieną.


Uzsikreciau ir as ekologiskom valymo priemonem ax.gif
Prisipirkau Almawin, nes Kaune kaip ir nera daugiau pasirinkimo. Beje netycia aptikau BATIM priemones http://www.biofa.lt/batim.html Gal kas turi atsiliepimu???
Ziezulablond gi yra Kaune Almawin pirkt, as perku buvusioj Rausvej, kur ekologiski produktai.
Kol kas dar ne visas priemones isbandziau, bet WC valiklio kvapas tai super, tik kaip kazkas minejo valo tai ne ypac, o gal tiesiog dazniau reik valyt.
Vonios valiklis lygiai taip pat puikiai nuvalo kalkes nuo kranu kaip ir kiti.


O va kosmetikos tai jau Kaune nelabai yr schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2008 05 16, 20:03)
as pradedancioji dometis eko produktais ir priemonem  blush2.gif tai va dabar turiu paprasta klausima: kur galima nusipirkti tu almawin priemoniu?  ax.gif

Vilniuje, tai aš perku Pilaitės mikrorajone esančioje parduotuvėlėje ax.gif

Va čia visi pardavimo "taškai":
http://sanga.lt/lt/kurpirkti

Kairiajame stulpelyje "Parduotuvė" galima rasti apie produktus aprašymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
o kur tuos rutulius galima isigyti? Ar almawin produktai tinka alergiskiems vaikams ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti