Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

Gal kas galėtų parekomenduot, kurios firmos kokybiškiausios valymo (tualeto, vonios) priemonės ir indų plovikliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 02 01, 10:26)
Gal kas galėtų parekomenduot, kurios firmos kokybiškiausios valymo (tualeto, vonios) priemonės ir indų plovikliai mirksiukas.gif


Indams iš bandytų labiausiai sonnet patiko, jo dar ir pakuotė labai patogi, su dozatorium. Po to galima didžiausią butelį nusipirkti ir suplylinėti į tą mažesnę.
O voniai almawin, malonaus kvapo, gerai valo. Dar buvau iš maximos kažkokį linea ecologica nusipirkus, bet kvapas tragiškas, nors problemų su plaučiais neturiu, bet užpurškus dusint pradeda ir kosulys kyla doh.gif
Atsakyti
Jei klausi apie indų ploviklį rankoms, man patinka Klar.

Indaplovei naudoju Almawin miltelius, tačiau per laiką prasidėjo problemos - indai ilgainiui apsineša kažkokiomis baltomis kalkėmis. Ir ne indaplovėje problema, nes kai pabandėm perplauti su chemija, vėl viskas OK. Taip kad vis dėlto indaplovei rekomenduočiau tabletėmis, nors gerokai brangiau.

O šaip apie buitinę chemiją ką išbandau aprašau čia http://www.blogas.lt...uitine-chemija/
Atsakyti
O ekologiškų skalbinių minkštiklių būna?Na,išskyrrus,kur prekybos centruose tipo natūralesni- MINI RISK....
Papildyta:
QUOTE(Sophi @ 2009 02 01, 11:26)
Gal kas galėtų parekomenduot, kurios firmos kokybiškiausios valymo (tualeto, vonios) priemonės ir indų plovikliai mirksiukas.gif



Aš naudoju ALMAWIN rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2009 02 02, 15:19)
Indaplovei naudoju Almawin miltelius, tačiau per laiką prasidėjo problemos - indai ilgainiui apsineša kažkokiomis baltomis kalkėmis. Ir ne indaplovėje problema, nes kai pabandėm perplauti su chemija, vėl viskas OK. Taip kad vis dėlto indaplovei rekomenduočiau tabletėmis, nors gerokai brangiau.



O nuo Almawin tableciu apnasu nebuna??? Nes nuo milteliu man irgi apsinese visi indai, indaplove, paskui su calgonit nusivale viskas.
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 02 03, 23:39)
O nuo Almawin tableciu apnasu nebuna??? Nes nuo milteliu man irgi apsinese visi indai, indaplove, paskui su calgonit nusivale viskas.


Naudoju trečią pakuotę Almawin tablečių, kol kas viskas gerai, nesimato jokių apnašų.
Atsakyti
Nusipirkau eco balls, tik va vis dar nedrįstu pradėti naudoti ax.gif baigiu 'damušti' cheminius skalbiklius, va ir tada jau bandusim su kamuoliukais skalbt. Kolkas man jie mistiški biškiuka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizelius: 10 vasario 2009 - 16:31
QUOTE(zizelius @ 2009 02 10, 17:30)
Nusipirkau eco balls, tik va vis dar nedrįstu pradėti naudoti  ax.gif baigiu 'damušti' cheminius skalbiklius, va ir tada jau bandusim su kamuoliukais skalbt. Kolkas man jie mistiški biškiuka  biggrin.gif

Šaunu. Parašyk, kai pradėsi naudoti. Aš dar ruošiuosi pirkti, tik vis nedrįstu (gal informacijos trūksta g.gif ) O kur ir už kiek pirkote?
Papildyta:
O kas yra skalbimo kristalai? Gal tas pats, kai ecoballs? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2009 02 10, 19:22)
Šaunu. Parašyk, kai pradėsi naudoti. Aš dar ruošiuosi pirkti, tik vis nedrįstu (gal informacijos trūksta g.gif ) O kur ir už kiek pirkote?

Pirkau 149 Lt, Jakšto g. "Sveikuose produktuose'.

http://www.sveikipro...d...07&id=17591

Išbandysiu ir būtinai papasakosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2009 02 10, 16:30)
Kolkas man jie mistiški biškiuka  biggrin.gif

Jie veikia taip pat kaip ir bet kokie skalbimo milteliai, juk yra sudėtis surašyta. O rutuliuose geriau tuo, kad skalbimo efektas turėtų padidėti, na panašiai kaip trinant rankom. Skylutės leidžia efektyviai panaudoti miltelius, kurie yra viduje.
Atsakyti
saunuoles supermamos, kad domites tokiais dalykais 4u.gif gunde mane irgi amway savo "ekologiskumu", na bet jus cia visa teisybe iskapstet - tai tikrai nieko is ju nepirksiu schmoll.gif
pasiskaiciau, ideju thumbup.gif prisirinkau - pasiraitosiu rankoves ir kibsiu i darbus ir tepadeda man actas, soda, druska bei citrinos rugstis smile.gif dar nusprendziau, kad reik bandyti tuos eco rutulius. negaliu pakesti, kai skalbiniai dziuna ir visuose namuose jauciasi.... kvepuojam chemija blush2.gif dar ir mamai dovanu pirksiu, nes jai alergija, jau seniai Neutral miltelius naudoja del saves, tai bus labai gerai jei ir gamtai maziau kenkia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 02 12, 09:12)
Jie veikia taip pat kaip ir bet kokie skalbimo milteliai, juk yra sudėtis surašyta. O rutuliuose geriau tuo, kad skalbimo efektas turėtų padidėti, na panašiai kaip trinant rankom. Skylutės leidžia efektyviai panaudoti miltelius, kurie yra viduje.


jei jie veikia kaip ir kiti skalbimo milteliai, tai kodėl rašoma, kad naudojant juos nereikia rūbų skalauti?
Atsakyti