Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(visokia @ 2008 12 21, 18:23)
Ataskaita. Pirmąkart gyvenime skalbiau su ekorutuliais ir magnorutuliu.
Prieš tai išvaliau mašiną paleidusi "tuščią" 95 laipsniu ciklą su citrinos rūgštimi.


labas vakaras. gal galit papasakoti kaip reikia valyti skalbimo mašiną su rūgštim ax.gif ? niekas nesugeba normaliai iki galo paaiškinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katastrofa @ 2009 01 25, 18:13)
labas vakaras. gal galit papasakoti kaip reikia valyti skalbimo mašiną su rūgštim  ax.gif ? niekas nesugeba normaliai iki galo paaiškinti  doh.gif


Nežinau, gal aš nevisai teisingai darau, tegul mane pataiso mergaitės kurios daro kitaip smile.gif , aš tiesiog supilu apie 500 gr. citrinos rūgštelės į stalčiuką kur pilamos skalbimo priemonės ir įjungiu 95 laipsnių programą.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 01 26, 11:59)
Nežinau, gal aš nevisai teisingai darau, tegul mane pataiso mergaitės kurios daro kitaip smile.gif , aš tiesiog supilu apie 500 gr. citrinos rūgštelės į stalčiuką kur pilamos skalbimo priemonės ir įjungiu  95 laipsnių programą.



as pilu apie 200 gramu citrinos rugsties 4u.gif


beje norejau pagirti purskiama vonios valikli is Almawin, na tikrai super, valo kalkes neprasciau nei chemija thumbup.gif

http://www.sanga.lt/get.php?i.117
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2009 01 21, 17:52)
O kur ekorutuliu gavai ir kiek kainavo? Kas yra magnorutulys? Kuo jis naudingas?



pirkau www.sveikiproduktai.lt
Atsakyti
QUOTE(inguliukas24 @ 2009 01 26, 15:06)
as pilu apie 200 gramu citrinos rugsties 4u.gif



dėkui už patarimus 4u.gif . bandysiu šiandien skalbt/valyt
Atsakyti
Neskaiciau visos temeles, tai atsiprasau jei jau buvo apie tai kalbeta, bet mane domina ekologija indu skalbimo masinoje, tas tabletes Calgonit, kurias naudojam dabar man labai nepatinka schmoll.gif , as net valgyt is tu indu nenoriu, man atrodo, kad visa chenija ant ju ir nusedusi. Gal zinot ar sitoje srityje yra kas nrs ekologisko?
Atsakyti
Kiek žinau yra sonett ir almawin druska ir tabletės.
Atsakyti
O kokie atsiliepimai is naudojanciu sonett, almawin ar ecover priemones indaplovems? Negaliu apsispresti ka pasirinkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenzo26: 29 sausio 2009 - 18:32
QUOTE(Kenzo26 @ 2009 01 29, 18:30)
O kokie atsiliepimai is naudojanciu sonett, almawin ar ecover priemones indaplovems? Negaliu apsispresti ka pasirinkti  g.gif


As ziauriai nusvyliau almawin, bet cia viena mama rase, kad sureguliavo masina ir viska gerai plauna.
Atsakyti
Nesiskundžiu Almawin tabletėmis rolleyes.gif
Atsakyti
Labai nusivyliau "Sonet" indaploviu milteliais. Ispudis toks, kad isvis be jokiu priemoniu plaunu. Stiklas visas nuciupinetas atrodo, net lupdazis nenusiplauna, puodeliai apsinese nuo arbatos ir t.t. Anksciau naudojau "Calgon" tabletes arba miltelius. Jiems irgi nebuvo idealus, bet su "Sonet" indai isvis kaip neplauti atrodo. sad.gif
Kokia jusu patirtis? Gal galite ka parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(Inlove @ 2009 01 31, 18:11)
Labai nusivyliau "Sonet" indaploviu milteliais. Ispudis toks, kad isvis be jokiu priemoniu plaunu. Stiklas visas nuciupinetas atrodo, net lupdazis nenusiplauna, puodeliai apsinese nuo arbatos ir t.t. Anksciau naudojau "Calgon" tabletes arba miltelius. Jiems irgi nebuvo idealus, bet su "Sonet" indai isvis kaip neplauti atrodo. sad.gif
Kokia jusu patirtis? Gal galite ka parekomenduoti?


As kartais pravarau be nieko (tik su druska) ir visai neblogas rezultatas
Atsakyti