Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(Kinda @ 2008 12 22, 11:22)
Kazkokie berods EMP recycling yra - jie pasiima is namu sena buitine technika (jei cia apie buitine technika kalbat)..  g.gif

apie buitine chemija. Pasibaiges galiojimo laikas visokie cilit bang ir kt, nenoriu pilt i unitaza, ir ismest irgi nesinori. Kur det?
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 12 22, 13:02)
apie buitine chemija. Pasibaiges galiojimo laikas visokie cilit bang ir kt, nenoriu pilt i unitaza, ir ismest irgi nesinori. Kur det?


Net neįsivaizduoju, ar yra tokia vieta, kur dar būtų galima padėt be savo šiukšlių dėžės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2009 01 11, 14:14)
Net neįsivaizduoju, ar yra tokia vieta, kur dar būtų galima padėt be savo šiukšlių dėžės  g.gif

Tai kokia prasme sio skyrelio apie ekologija ? biggrin.gif
Maniau cia merginos jau gyvena ekologiskai. Taigi zinot kaip as aplinka dabar uztersiu unsure.gif Juk pasibaigus galiojimo laikui keiciasi produktu chemine sudetis ir kas zino koks ten brudas gausis.
Bet is esme tai turetu buti kazkokios "surinktuves" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2009 01 12, 09:49)
Bet is esme tai turetu buti kazkokios "surinktuves"  g.gif

Nu bet nėra jų rolleyes.gif
Atsakyti
as skalbiu su ekorutuliais ir magnorutuliu, bet man noretusi kad skalbiniai kvepetu. Nelabai patinka kvapas, gal yra kokiu kvapikliu ar pan. priemoniu, ka jus naudojate?
Atsakyti
QUOTE(AngelG @ 2009 01 18, 21:57)
as skalbiu su ekorutuliais ir magnorutuliu, bet man noretusi kad skalbiniai kvepetu. Nelabai patinka kvapas, gal yra kokiu kvapikliu ar pan. priemoniu, ka jus naudojate?


aš kažkada naudojau
http://www.sanga.lt/index.php?cid=81
gal 4u.gif tiks ir tau
Atsakyti
QUOTE(AngelG @ 2009 01 18, 22:57)
as skalbiu su ekorutuliais ir magnorutuliu, bet man noretusi kad skalbiniai kvepetu. Nelabai patinka kvapas, gal yra kokiu kvapikliu ar pan. priemoniu, ka jus naudojate?

O kur ekorutuliu gavai ir kiek kainavo? Kas yra magnorutulys? Kuo jis naudingas?
Atsakyti
As labai dziaugiuosi atradusi Sonett sveitimo miltelius. Naudoju voniai sveisti. Labai gerai issveicia, panasus i seniai, seniai Lietuvoje buvusius miltelius Jura, gal dar pamenat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(supersvocia @ 2009 01 23, 10:16)
As labai dziaugiuosi atradusi Sonett sveitimo miltelius. Naudoju voniai sveisti. Labai gerai issveicia, panasus i seniai, seniai Lietuvoje buvusius miltelius Jura, gal dar pamenat  thumbup.gif

O as pastaruoju metu vonia su soda sveiciu.. smile.gif Aisku reikia biskuti pabruzinti kol atsisveicia, bet papluseti irg sveika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trampa @ 2009 01 21, 20:45)
aš kažkada naudojau
http://www.sanga.lt/index.php?cid=81
gal  4u.gif tiks ir tau


O man labai tinka ir patinka Amway SA drabužių minkštiklis, rūbai būna minšti ir vos vos dvelkia gaiviu aromatu 4u.gif
Atsakyti
Pamokykit "išimti" dėmes iš rūbų su Almawin apelsinų valikliu, nes ant butelio parašyta, kad skiesti 30 -60 ml 5 litrams vandens. O kaip dėl dėmių g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(-ciute- @ 2009 01 23, 14:58)
Pamokykit "išimti" dėmes iš rūbų su Almawin apelsinų valikliu, nes ant butelio parašyta, kad skiesti 30 -60 ml 5 litrams vandens. O kaip dėl dėmių  g.gif ?


Audinių atsparumą ir spalvų išblukimą tikrinkite nematomoje audinio vietoje, o po valymo gerai išskalbkite.
Naudoti neskiestą.
,,Išėmiau" iš juodos suknelės dėmę su šituo valikliu.
Atsakyti