Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

SONET buitine chemija jau net hyper rimi prekiauja thumbup.gif , tuose a la ekologiškuose skyreliuose sudėta būna.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 12 14, 20:11)
SONET buitine chemija jau net hyper rimi prekiauja  thumbup.gif  , tuose a la ekologiškuose skyreliuose sudėta būna.

Kuriam mieste ir kurioje rimi?
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 11 17, 14:13)
Neįsivaizduoju, ką ten tokio stebuklingo į tą brangųjį BioStein pridėjo, kad jis tiek kainuoja. Manasis, pirktas eilinėj Vokietijos parduotuvėj, kainavo tik porą eurų  g.gif


Turėjau BioStein, o vakar nusipirkau Senukuose kitos firmos šveitimo akmenį. Kainavo 19,90 Lt, šveičia panašiai.
Atsakyti
O kas cia per cudas tualeto kvapo naikintojas
Gal kas turi atsiliepimu?
Atsakyti
Sveiki,

Gal zinot kas surenka pasibaigusio galiojimo buitine chemija, ar vaistus ?
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 12 20, 21:15)
Sveiki,

Gal zinot kas surenka pasibaigusio galiojimo buitine chemija, ar vaistus ?


Na vaistus tai privalo vaistines surinkti, bent jau Eurovaistine man prieme atgal, o termometro su nuskilusiu stikliuko galu gyvsidabrinio(bet gyvsidabris liko vietoje) NE g.gif
Atsakyti
Ataskaita. Pirmąkart gyvenime skalbiau su ekorutuliais ir magnorutuliu.
Prieš tai išvaliau mašiną paleidusi "tuščią" 95 laipsniu ciklą su citrinos rūgštimi.
Magnorutulys tikrai veikia. Jokio minkštiklio nenaudojau, bet skalbiniai tikrai nekieti. O gal tiesiog jų nesukietino skalbimo milteliai (nes jų nebuvo?)
Kelių dienų kraujo dėmės iki galo neišsiskalbė, deja. Nors buvau ant jų užpylusi neekologiško Balio, kurio likutį noriu pabaigt. Reiks gal kokio tulžies muilo nusipirkt ir kitąkart geriau dėmes patrint?
Prieštaringos išvados: naudojant rutulius negalima prikrauti būgno sausakimšai, o tik 3/4, nes rutuliai turi laisvai vartaliotis. Tai šiek tiek neekonomiška vandens ir elektros sunaudojimo atžvilgiu. Nors rašoma, kad galima 3kart neskalaut, bet savo mašinoje neradau kaip atjungt tą skalavimą, tai vandens nesutaupiau. Dėmes prieš skalbiant reikia gerai patrint. Tai šiek tiek neekonomiška skalbėjo laiko atžvilgiu. Baltiems skalbiniams (pas mane jų beveik nebūna, nes net patalynes mėgstu spalvotas), tikriausiai reikėtų pirkt baliklį. Tai šiek tiek neekonomiška.
Bet užtat dabar žinau, koks švaros kvapas. Ne, nė kiek nepanašus į Mountain Fresh. Švaros kvapą palyginčiau su... vandens skoniu.
Nepaisant prieštaringų išvadų, rutuliais aš patenkinta, nes gerokai sumažinau chemikalų kiekį savo artimiausioje aplinkoje. Ir mažu lašeliu - Neryje(?).
Atsakyti
QUOTE(visokia @ 2008 12 21, 19:23)
Bet užtat dabar žinau, koks švaros kvapas. Ne, nė kiek nepanašus į Mountain Fresh. Švaros kvapą palyginčiau su... vandens skoniu.
Nepaisant prieštaringų išvadų, rutuliais aš patenkinta, nes gerokai sumažinau chemikalų kiekį savo artimiausioje aplinkoje. Ir mažu lašeliu - Neryje(?).


Šaunuolė smile.gif , pagaliau pradedam suprasti, kad ir mes visi - GAMTOS wub.gif dalis 4u.gif
(mano tėtis jau n metų (kiek atsimenu, o man jau virš 30), galvą plauna tik vandeniu (šaltu), be jokio šampūno. Plaukai švarūs, nesiriebaluoja, galvos oda sveikutėlė tongue.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3 sunu mama: 21 gruodžio 2008 - 19:15
QUOTE(3 sunu mama @ 2008 12 21, 20:15)
Šaunuolė smile.gif , pagaliau pradedam suprasti, kad ir mes visi - GAMTOS  wub.gif dalis 4u.gif
(mano tėtis jau n metų (kiek atsimenu, o man jau virš 30), galvą plauna tik vandeniu (šaltu), be jokio šampūno. Plaukai švarūs, nesiriebaluoja, galvos oda sveikutėlė tongue.gif)


Hmm... Tai tavo tėtis, matyt, labai "neriebus" smile.gif
O gal reiks pabandyt? Ačiū už idėją.
Atsakyti
QUOTE(visokia @ 2008 12 21, 18:23)
Prieštaringos išvados: naudojant rutulius negalima prikrauti būgno sausakimšai, o tik 3/4, nes rutuliai turi laisvai vartaliotis. Tai šiek tiek neekonomiška vandens ir elektros sunaudojimo atžvilgiu.


Vakar kaip tik skalbyklių meistrą apturėjom, nes mašinai dirbant gręžimo rėžimu stipriai būgnas kalatodavos. Prisakė 3/4 prikraut. Mano mama skalbia skalbimo milteliais ir būgną prikiša pilną, tai nuo to taupymo atsipalaidavo kažkas, kas pritvirtina būgną.
Tai kad jokio skirtumo, vistiek pilnos negalima prikraut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žirklutės: 21 gruodžio 2008 - 21:39
Tai niekas nezino kam "priduot" pasenusius produktus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 12 22, 10:02)
Tai niekas nezino kam "priduot" pasenusius produktus?  g.gif


Kazkokie berods EMP recycling yra - jie pasiima is namu sena buitine technika (jei cia apie buitine technika kalbat).. g.gif
Atsakyti