Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

Neperplaunu, tinginė aš blush2.gif Nuėmus iškart į kibiriuką, o prieš skalbiant kibiriuką į skalbyklę iškratau ir bėgu iš vonios. Dabar su sonnet levandiniu, tai reikalai iškart pasitaisė. Bet visiem kitiem rūbam, tai rutuliai puikiai tinka, mėgstu, kai nesimaišo kvapai, ir nevaikštau "kvepianti" sintetiniu pavasariu ar cheminėm citrinom.
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 11 24, 19:45)
Jau skalbiu su žaliaisiais rutuliais. http://www.blogas.lt...orutuliais.html

Iš esmės kokybe esu patenkita, tačiau iškilo vienas labai praktinis klausimas - ar galima su jais naudoti kitus skalbimo priedus? Pvz., skalbdama rankšluosčius mėgdavau įpilti skalavimo priemonės, kad būtų minkštesni.


instrukcijoje raso, kad kartu naudoti minkstiklio ir rutuliu negalima, tai daryti galima juos isemus ir vel ijungus trumpam skalb. masina praskalavimui su eko minkstikliu 4u.gif
bet as tai kazkaip atsisakiau tu minkstikliu, pripratau, tai visai ir nereik schmoll.gif net atvirksciai, kartais uzuodi, kad zmogus uzsidejo ka tik skalbta ruba, nes nesa nuo jo arieliu ar lenoru- brrr (ir dar ant virsaus kokie kvepalai plius doh.gif )
Atsakyti
Noreciau as ir isbandyti tuos rutuliukus ,reik isigyti ir pasizuret kas ir kaip bigsmile.gif Dabar naudoju ECOVER 5lt zuresiu kiek jo man uzteks ar ilgai g.gif ir kvapas nelieka kaip nuo tu bold ar fairy mirksiukas.gif
Minkstikliu as nenaudoju jau senai ,man jie smirda kai iskalaudavau fui fi fui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 11 25, 16:58)
Neperplaunu, tinginė aš  blush2.gif Nuėmus iškart į kibiriuką, o prieš skalbiant kibiriuką į skalbyklę iškratau ir bėgu iš vonios. Dabar su sonnet levandiniu, tai reikalai iškart pasitaisė. Bet visiem kitiem rūbam, tai rutuliai puikiai tinka, mėgstu, kai nesimaišo kvapai, ir nevaikštau "kvepianti" sintetiniu pavasariu ar cheminėm citrinom.


Man irgi tie sintetiniai kvapai nosi riecia. O nuo oro gaivikliu kvapo nuejus kur nors i svecius isvis iskrist galima doh.gif
Pabandyk perskalaut, tikrai pamatysi skirtuma mirksiukas.gif Beje, skalbiant su Sonnet tas kvapas irgi turetu jaustis - as jauciau kai skalbdavau neperskalavus g.gif Juk neperskalavus tas sisiukas niekur nedingsta, jis lieka sauskeleneje gerai isigeres, ir jokie jonai nesugeba jo atjonizuoti, kad ir kokias skalbimo priemones bedetume, net ir chemines, skalbimo masina per 1 skalbima ir 1 skalavima nesugebes jo pasalinti ax.gif
As visos seimos rubus jau senokai skalbiu kartu su maziaus, tai baisu butu pagalvot, kad ir visuose kituose rubuose liko sisiuko likuciu... unsure.gif Tai bent arbatmedi tuomet reiketu naudoti, ar kazka panasaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 11 26, 10:33)

As visos seimos rubus jau senokai skalbiu kartu su maziaus, tai baisu butu pagalvot, kad ir visuose kituose rubuose liko sisiuko likuciu... unsure.gif Tai bent arbatmedi tuomet reiketu naudoti, ar kazka panasaus  g.gif


bet juk jie antibakteriniai, tai kazin ar reik dar to arbatmedzio g.gif nebent del kvapo ax.gif
Atsakyti
[quote=me_gustas_tu,2008 11 26, 09:33]
. O nuo oro gaivikliu kvapo nuejus kur nors i svecius isvis iskrist galima doh.gif

O,ka naudoji vietoj oro gaivikliu mirksiukas.gif
As ir to kvapo nepernesu mane purto doh.gif
Atsakyti
[quote=<MILANA>,2008 11 26, 13:00]
[quote=me_gustas_tu,2008 11 26, 09:33]
. O nuo oro gaivikliu kvapo nuejus kur nors i svecius isvis iskrist galima doh.gif

O,ka naudoji vietoj oro gaivikliu mirksiukas.gif
As ir to kvapo nepernesu mane purto doh.gif
[/quote]

Yra cupe Bioboutique orui pakvėinti ea mišinukų.Į buteliuką įsideda toks medinis pagaliukas, ir palengva sklinda kvapas.Bet čia matyt tik amžom patalpom tinka, aš tualete laikau.Ir dabar nusipirkau vietoj šitoj ne ekologišką blush2.gif , bet irgi rašo, kad su natūr. aliejais Frosch firmos analogišką dalyką Droge.Tik ten žymiai didesnis buteliuaks ir daugiau kišasi pagaliukų ir stipriau kvepia.
Atsakyti
[quote=<MILANA>,2008 11 26, 14:00]
[quote=me_gustas_tu,2008 11 26, 09:33]
. O nuo oro gaivikliu kvapo nuejus kur nors i svecius isvis iskrist galima doh.gif

O,ka naudoji vietoj oro gaivikliu mirksiukas.gif
As ir to kvapo nepernesu mane purto doh.gif
[/quote]
Man labai patiko kvapu naikintojas is eres firmos thumbup.gif raso, kad naturalus g.gif
kvapas ne uzmaskuojamas , bet panaikinamas 4u.gif
Raso , kad gyvunu kvapu, bet man labai tinka ir tualete ir siukliadezei, jei koks kvapas isigeria doh.gif
http://www.svarospre...oducts_id=30642
Atsakyti
Oi, tai gaila, kad su ekorutuliais nesiderina minkštikliai ir balikliai. Daugeliu atvejų man ok ir be jų, tačiau kai kada schmoll.gif Aš naudoju ekologiškus, nes man visi tie Lenor tai sutrikdo kvėpavimą biggrin.gif


QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 11 26, 09:33)
. O nuo oro gaivikliu kvapo nuejus kur nors i svecius isvis iskrist galima  doh.gif

O,ka naudoji vietoj oro gaivikliu  mirksiukas.gif
As ir to kvapo nepernesu mane purto  doh.gif


Va va, priminėt dar vieną skaudžią temą, kuriai verkiant reikia skubaus ekologiško sprendimo. Va tokio kvėpiklio atsisakiau, nes visiškai nejaučiau, kad kas veiktų schmoll.gif Sakė pardavėja, kad turėtų eterinis aliejus išsinaudoti per tris savaites, pas mane stovėjo daugiau nei pusę metų, ir tikrai pagaliukas siekė aliejų. Man atrodo, kad jis neveikia schmoll.gif Nors kai jo visai nebeliko, vis dėlto kvapas išlindo bjaurus, tai gal čia toks ir poveikis buvo? g.gif Nors mielai išbandyčiau kitą oro gaivinimo priemonę, tik prašom tų kur tarakonams purkšti oro gaiviklių nesiūlyt, nes turbūt nuo vieno papurškimo numirčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 11 26, 12:03)
bet juk jie antibakteriniai, tai kazin ar reik dar to arbatmedzio g.gif nebent del kvapo ax.gif


Taip, rutuliai antibakteriniai, raso, kad netgi stefilokoka iveikia, bet sisiuko kvapa pasalina tik mechaninis skalbimas, o jei yra kvapas, vadinasi, yra ir bakteriju. Darau prielaida, kad ekorutuliai sunaikina ne visas bakterijas. Kaip ir visi kiti skalbikliai. Ko gero net ir cheminiai, ten greiciausiai tik del sintetiniu priedu to kvapo nesijaucia ax.gif Na cia tik mano nuomone blush2.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(<MILANA> @ 2008 11 26, 14:00)
O,ka naudoji vietoj oro gaivikliu  mirksiukas.gif
As ir to kvapo nepernesu mane purto  doh.gif


As pati gaminuosi - maisau EA (pvz. gvazdikeliu su mandarinu ir greipfrutu, kiekvienakart keiciu, o kai pabosta kvapas - imaisau kitokio EA) su vandeniu buteliuke su dozatorium ir purskiu ant dziovintu geliu, kankoreziu vazoje arba silkiniuose maiseliuose, kuriuos kabinu kur nors vonios kambaryje, tualete, drabuzineje ir t.t Dziovintos geles ir visokie kitokie 'sausiukai' labai gerai islaiko kvapa, vanduo garuoja, ypac jei patalpoje silta, ir skleidzia EA aromatus thumbup.gif
O tuos stiklinius buteliukus su buteliukais irgi naudoju kai nepamirstu pripildyt ir lazdeles kasdien vartyti (kitaip jos supuna doh.gif ). Paskutini karta Jyske maciau uz keleta lituku, galima ta turini ispilti ir savo pasigamint mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me_gustas_tu: 26 lapkričio 2008 - 15:41
Skaitau jusu pasakojimus apie tuos rutulius, ir kuo toliau, tuo labiau mazeja noras juos naudot. Jau ir taip uzkniso skalbimo priemoniu paieskos, nors su balikliais man visai padoriai isskalbia.
O del minkstikliu...gal cia kaip tundra atrodysiu blush2.gif ale man jie visai nereikalingas daiktas, kazkada buvau pabandzius, nei man ten minksciau, plius tie atseit gaivus kvapai. Issikaulinau vyro vandens minkstinimo filtro, tai tikiuos ir minsktumo ir svaros.
Atsakyti
O man labai toks keistas klaustukas iskilo... ???? g.gif
Idomu kaip veiktu magnoball'as imestas i tualeto bakeli? Suprantu, kad jis skirtas skalbyklems, bet vis tik idomu.. ar suminkstintu jis tualeto bakelyje esanti vandeni.. blush2.gif
Atsakyti