Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

Labukas, Žirklutės 4u.gif

Noriu aš tų ekorutulių. Rašau AŽ.... mirksiukas.gif

Skaičiau, kas pati juos naudoji, ar tenkina Tave skalbimo kokybė? Suprantu, kad tai nėra kažkoks stebuklas, bet ar prilygsta įprastam skalbimui? Ar dedi dar kokias nors papildomas priemones skalbdama?
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 11 08, 01:32)
Mačiau RIMI buklete, kad jau parduoda jie Sonnet. Tas bukletas buvo tos RIMI, kuri Panoramoj šiandien atsidarė, tai nežinau, ar Sonnet visur dabar bus, ar tik Panoramoj. Anyway, tai džiugu, kad nebereikės važinėti į senamiestį ir sukti galvą kur ten prisiparkuoti smile.gif

Ar pacioje RIMI prekiauja Sonett ar Panoramoje yra ju skyrelis ?
Atsakyti
QUOTE(sema @ 2008 11 10, 10:58)
Ar pacioje RIMI prekiauja Sonett ar Panoramoje yra ju skyrelis ?


is to, ka parase Junda, supratau, kad pacioje rimi turetu buti sonett.
Atsakyti
QUOTE(-ciute- @ 2008 11 08, 15:27)
Norėjau paklausti o kaip dušą ekologiškai valote ax.gif ? Pas mane tai kažkoks siaubas, iki šiol valiau su Cif, bet noriu daba jau ekologiškai  bigsmile.gif Gal su actu  g.gif ? Bet tada gal geriau jį purkšti ant sienelių g.gif ?


Yra dar tokia Bio Stein priemone, skaiciau, kad gerai valo duso kabinas, bet pati duso kabinos neturiu, tad nebandziau ax.gif Labai gerai valo ir duso rageli, ciaupus, visus metalinius pavirsius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 11 10, 13:15)
Yra dar tokia Bio Stein priemone, skaiciau, kad gerai valo duso kabinas, bet pati duso kabinos neturiu, tad nebandziau  ax.gif Labai gerai valo ir duso rageli, ciaupus, visus metalinius pavirsius 4u.gif


4u.gif O kur nusipikti galima būtų?

O čia dar radau "tualeto dezodorantą" bigsmile.gif , kuris, beje, tinka ir indaplovėms mirksiukas.gif :
http://www.ethicalsu...let-deodoriser/

O gal kas jau bandėt g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 10 lapkričio 2008 - 13:15
QUOTE(-ciute- @ 2008 11 10, 13:15)

O čia dar radau "tualeto dezodorantą" bigsmile.gif , kuris, beje, tinka ir indaplovėms mirksiukas.gif :
http://www.ethicalsu...let-deodoriser/

O gal kas jau bandėt  g.gif ?


man ir įdomu, ar šitie gaivikliai is tikrųjų veikia?
Atsakyti
QUOTE(-ciute- @ 2008 11 08, 15:27)
Norėjau paklausti o kaip dušą ekologiškai valote ax.gif ? Pas mane tai kažkoks siaubas, iki šiol valiau su Cif, bet noriu daba jau ekologiškai  bigsmile.gif Gal su actu  g.gif ? Bet tada gal geriau jį purkšti ant sienelių g.gif ?


Man Almawin vonios vliklis labiausiai patiko smile.gif

O del eolrutuliu as isties nustebus--veikia bigsmile.gif Tikrai ne prasciau nei eko skalbimo priemones, bendras svaros ispudis netgi geresnis... Nes man nera butina, kad skalbiniai kvepetu, o demeles patepu arba prie rutuliu idetu valikliu, arba tulzies muilu, ar Sonnet balikliu ir vaizdas visai neblogas...
Dal magnetinis rutulys irgi patiko--rubai minksti, o ji dar ir i indaplove dedam--ir be skalavimo skyscio indai blizga, nesimato kieto vandens nuosedu (pas mus labai kietas)...

Tik Katuciui zarejau parasyti, kai jau turesim krautuvelej situ gerybiu--tik va rutulius jau ispirko, laukiam naujai atkeliaujant, o va magnetiniu rutuliu dar yra 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, o šampūnuose esantis amonio laureto sulfatas yra geresnis už SLS? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2008 11 10, 19:27)
Sakykit, o šampūnuose esantis amonio laureto sulfatas yra geresnis už SLS?  g.gif


http://bioboutique.l...lt/ingredients/
Čia jis prie gerųjų priskirtas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 11 10, 22:33)
http://bioboutique.l...lt/ingredients/
Čia jis prie gerųjų priskirtas  4u.gif


ačiū.. mirksiukas.gif tų sudėtinių dalių tiek visokių, kad sunku suprasti kas prie ko... doh.gif

žiūriu savo klausimą ne toje temoje parašiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaja @ 2008 11 10, 16:42)
Man Almawin vonios vliklis labiausiai patiko smile.gif

O del eolrutuliu as isties nustebus--veikia bigsmile.gif  Tikrai ne prasciau nei eko skalbimo priemones, bendras svaros ispudis netgi geresnis... Nes man nera butina, kad skalbiniai kvepetu, o demeles patepu arba prie rutuliu idetu valikliu, arba tulzies muilu, ar Sonnet balikliu ir vaizdas visai neblogas...
Dal magnetinis rutulys irgi patiko--rubai minksti, o ji dar ir i indaplove dedam--ir be skalavimo skyscio indai blizga, nesimato kieto vandens nuosedu (pas mus labai kietas)...

Tik Katuciui zarejau parasyti, kai jau turesim krautuvelej situ gerybiu--tik va rutulius jau ispirko, laukiam naujai atkeliaujant, o va magnetiniu rutuliu dar yra  4u.gif



As irgi noreciau nusipirkti magnetini rutuli ir ekorutuliukus
Atsakyti
Buvau vakar parodoje "Moters pasaulis" biggrin.gif tai papirkau tą BioStein bigsmile.gif , bet ir brangumas, 83 Lt doh.gif, nors sakė, kad turėtų dviem metams užtekti. Žiūrėsim kaip ten jis valys blink.gif Internete pažiūrėjau anglų k., tai rašo, kad "ekologikas, neteršia gamtos, be fosfatų", bet ant produkto tai jokio "ekologiško" ženkliuko neradau g.gif
Atsakyti