Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(dilditele @ 2008 10 30, 09:59)
Kas tas GNLD?

mane kvietė platinti šią produkciją, kiek prisiminu tai amerikiečių gaminiai. o platina per tinklinį marketingą, panašiai kaip amway, valikliai pasižymi tikrai gerai valančiomis savybėmis, bet aš tik permečiau jų sudėtį, ir buvo tas EDTA g.gif aišku kiekvienoje firmoje yra kažkas tinkamo, ar kažkas netinkamo kiekvienam žmogui. paklausiu pažystamos kokios nuorodos ar medžiagos , kad atsiųstu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 10 30, 11:02)
Nu aš irgi visaip mislinu. Reik gal kokį butelį pakast pabandymui  smile.gif

Skirtumas tas, kad Amway neregistruita Lt, O GNLD-registruota. Tiesa, sakė, kad ir ekologai pasirašinėja sutartis. Nebežinau kuom tikėt  unsure.gif

o kur nors vienas ekoženklas? skandinavų gulbė, europos gėlė, žydrasis angelas? kas nors? nes vien pasakymu EKOLOGIŠKAS aš asmeniškai netikiu schmoll.gif
Atsakyti

Jokio eko ženklo nėra, bet šiaip ar taip dėkui už nuomones
Atsakyti
Nu davai pagirkit dar kas nors magnoball, labai gundausi pirkt. Koks ten efektas? Tikrai maziau milteliu dedat???
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 11 04, 22:24)
Nu davai pagirkit dar kas nors magnoball, labai gundausi pirkt. Koks ten efektas? Tikrai maziau milteliu dedat???


Turiu as ta Magnoball, kaip ir viskas gerai su juo, bet siaip sunku ivertint, reikia vandens minkstuma matuoti ax.gif Del milteliu kiekio nieko negaliu pasakyti, nes naudoju Ecoballs. Dar naudoju ir Dryer Balls, va sitie man labai patinka, nes dziovykles neturiu, tad imetu juos grezimo ciklui - prameto rubelius ir visas sauskelnes labai neblogai, greiciau isdziusta mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me_gustas_tu: 04 lapkričio 2008 - 21:54
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 11 04, 21:51)
Turiu as ta Magnoball, kaip ir viskas gerai su juo, bet siaip sunku ivertint, reikia vandens minkstuma matuoti  ax.gif Del milteliu kiekio nieko negaliu pasakyti, nes naudoju Ecoballs. Dar naudoju ir Dryer Balls, va sitie man labai patinka, nes dziovykles neturiu, tad imetu juos grezimo ciklui - prameto rubelius ir visas sauskelnes labai neblogai, greiciau isdziusta  mirksiukas.gif


Tai va ir as taip isivaizduoju, kad sunku ivertint ta poveiki. As cia vis zyziu vyrui, kaip man reik filtravimo sistemos, grasinu visokius rutulius pirkt biggrin.gif
O tie dziovinimo rutuliai irgi suzavejo. Is kur siunteis?
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 11 05, 16:24)
Tai va ir as taip isivaizduoju, kad sunku ivertint ta poveiki. As cia vis zyziu vyrui, kaip man reik filtravimo sistemos, grasinu visokius rutulius pirkt biggrin.gif
O tie dziovinimo rutuliai irgi suzavejo. Is kur siunteis?


Is the Ethical Superstore rolleyes.gif
Manau, kad neblogas tas Magnoball, is tiesu jis magnetinis, tad turetu is tiesu veikt kaip aprasyta - berods pakeicia kalkiu sudeti, kad jos nebegaletu prilipt prie bugno ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Mačiau RIMI buklete, kad jau parduoda jie Sonnet. Tas bukletas buvo tos RIMI, kuri Panoramoj šiandien atsidarė, tai nežinau, ar Sonnet visur dabar bus, ar tik Panoramoj. Anyway, tai džiugu, kad nebereikės važinėti į senamiestį ir sukti galvą kur ten prisiparkuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 11 08, 00:32)
Mačiau RIMI buklete, kad jau parduoda jie Sonnet. Tas bukletas buvo tos RIMI, kuri Panoramoj šiandien atsidarė, tai nežinau, ar Sonnet visur dabar bus, ar tik Panoramoj. Anyway, tai džiugu, kad nebereikės važinėti į senamiestį ir sukti galvą kur ten prisiparkuoti smile.gif


Aha, as irgi maciau, ir berods L'erbolario ten bus. Na del Sonett labai dziaugiuosi. Nes senamiestis ar uzupis iki gyvo kaulo igriso. Kaip i holos patekt isvis neismanau, si ketvirtadieni automobiliu srautas isvis nerealus buvo, o dar Tymo turgus buvo tuo metu, tad teko automobili ant saligatvio palikt doh.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti o kaip dušą ekologiškai valote ax.gif ? Pas mane tai kažkoks siaubas, iki šiol valiau su Cif, bet noriu daba jau ekologiškai bigsmile.gif Gal su actu g.gif ? Bet tada gal geriau jį purkšti ant sienelių g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 08 lapkričio 2008 - 14:29
Sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Domiuosi ir aš eko produktais.
Gal galite patarti, kur pigiausiai nusipirkti ekorutulius. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(-ciute- @ 2008 11 08, 14:27)
Norėjau paklausti o kaip dušą ekologiškai valote ax.gif ? Pas mane tai kažkoks siaubas, iki šiol valiau su Cif, bet noriu daba jau ekologiškai  bigsmile.gif Gal su actu  g.gif ? Bet tada gal geriau jį purkšti ant sienelių g.gif ?


Galima karštu acto ir vandens tirpalu arba spec. valikliu, pvz. almawin, sonnet, jie būtų patogiau, nes indelis su purškimo dozatorium ir kvapas malonesnis.

QUOTE(rytorasa @ 2008 11 09, 10:31)
Sveikos  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Domiuosi ir aš eko produktais.
Gal galite patarti, kur pigiausiai nusipirkti ekorutulius.  Ačiū.


pigiausiai ethicalsuperstore.co.uk
Arba galiu aš parduot ax.gif Mano sesuo jų norėjo, bet dar buvo neapsisprendus ar tikrai nori, kai dariau Agnetai užsakymą tai ir juos užsakiau. Kai atsiuntė, ji pareiškė, kad nebenori, nes jos vaikinui nepatinka, kad skalbiniai bekvapiai doh.gif Tai turiu dabar visiškai naujus, net dėžutės atidarius nebuvau. Parduočiau už 115lt, maždaug tokia kaina už tarpininkavimą, siuntimą ir rutulius.
Atsakyti