Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(garbaniukee @ 2008 04 26, 06:55)
zinokit uzsisakiau ekorutulius, kai pabandysiu kita savaite parasysiu kaip sekesi  rolleyes.gif


O, valio! Garbaniukee, Tu - musu pioniere 4u.gif
Lauksim labai issamiu komentaru
Atsakyti
QUOTE(xskix @ 2008 04 25, 21:10)
Anksčiau,gal prieš 5m., dar būdavo neutral suaugusiems, dermatologė rekomendavo, buvo mano mėgstamiausias, bet dingo  verysad.gif Gal tą vaikišką išbandyt  g.gif
Dar maximoj yra JELP skalbimo skalbimo milteliai, su vaikiuku nupiešti, tai jie turi kanadietišką eko ženklą  4u.gif


O kaip tas ženklas atrodo? Aš prisipirkus tų JELP didelėm pakuotėm, nes kažkada nuolaida nemaža buvo. Bet neradau jokio ekologiškumo ženklo ir dar jie aštriai kvepia, tai man pasitikėjimo nekelia. Berods ir Lenkijoj gaminti, o tai visiškai mano akyse numuša pasitikėjimą. Tai vis pergyvenu, kad tiek prisipirkau... Skalbia betgi gerai.
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 04 27, 00:15)
O kaip tas ženklas atrodo? Aš prisipirkus tų JELP didelėm pakuotėm, nes kažkada nuolaida nemaža buvo. Bet neradau jokio ekologiškumo ženklo ir dar jie aštriai kvepia, tai man pasitikėjimo nekelia. Berods ir Lenkijoj gaminti, o tai visiškai mano akyse numuša pasitikėjimą. Tai vis pergyvenu, kad tiek prisipirkau... Skalbia betgi gerai.


Žalias klevo lapas ir šalia moteriškės foto, parašyta, kad "šis gaminys turi kanadietišką eko sertifikatą " ar kažkas panašaus 4u.gif O gal ten angliškai buvo parašyta g.gif Seniai beturėjau, neatsimenu.

Dabar visa vonia prikimšta ekologiškų skalbimo priemonių, bet vakar tėvai vistiek nupirko ariel su 2x lenor aromaterapija doh.gif Atseit mano milteliai jiem per brangu. Bet tam ir perku, kad jie naudotų. Dabar kai skalbia savo rūbus tai net mažės nenešu ten pervystyt, smirda man
Atsakyti
QUOTE(xskix @ 2008 04 27, 00:52)
Žalias klevo lapas ir šalia moteriškės foto, parašyta, kad "šis gaminys turi kanadietišką eko sertifikatą " ar kažkas panašaus  4u.gif O gal ten angliškai buvo parašyta  g.gif Seniai beturėjau, neatsimenu.

Dabar visa vonia prikimšta ekologiškų skalbimo priemonių, bet vakar tėvai vistiek nupirko ariel su 2x lenor aromaterapija  doh.gif Atseit mano milteliai jiem per brangu. Bet tam ir perku, kad jie naudotų. Dabar kai skalbia savo rūbus tai net mažės nenešu ten pervystyt, smirda man

Aha, pripratus prie natur--tai skalbikliu skyriuj parduotuvej zut galima doh.gif
xskix--o to ta vonios pieneli ramiai gali prausimui naudoti--uzlasink pora lasu i delna ir thumbup.gif Man tai maziesiems Weledos priemones labiausiai patinka wub.gif Jiems panasu irgi--nes pasibaigus Weledos pastai, nupirkau Logonos vaikiska, tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(xskix @ 2008 04 26, 23:52)
Dabar visa vonia prikimšta ekologiškų skalbimo priemonių, bet vakar tėvai vistiek nupirko ariel su 2x lenor aromaterapija  doh.gif Atseit mano milteliai jiem per brangu. Bet tam ir perku, kad jie naudotų. Dabar kai skalbia savo rūbus tai net mažės nenešu ten pervystyt, smirda man


Aš tai alergiška paprastiems milteliams, bet ne visiems (pvz., kažkaip vokiški Persil man pusė velnio buvo). Nuo daugelio mane tik beria ir oda sausėja, bet nuo vienintelių Ariel, kai tik jie mūsų šalyje atsirado, mane ištikdavo žiaurus alerginis šokas. Panašu į šienligę+astmos priepuolį+dermatitą. Tai įsivaizduokite, gyvenom antram aukštė, aš atidarydavau laiptinės duris ir jau žinodavau, kad motina skalbia su Ariel, nes neįžengus į laiptinę imdavau čiaudėti... Tada neidavau namo. Parduotuvėj aplenkiu tą skalbimo priemonių skyrių vien dėl to, kad ten yra Ariel. Tad darau išvadą, jog jie yra iš ypatingai agresyvių, alergizuojančių detergentų. Taip pat ir alergologė minėjo, kad šitie blogiausi alergiškiems žmonėms...
Atsakyti
siandien gavau ekorutulius. pabandziau, lyg ir skalbia. skalbiant truputi putojo, sako, kad cia is ant rubu likusiu milteliu.
sakyciau skalbia taip pat kaip milteliai (naudojom almawin is www.sanga.lt). isisenejusiu demiu, kuriu milteliai ir jokie valikliai neiskalbe, neiskalbe ir rutuliai, taciau neisesenejusias demes, tokias kaip riebalu, uogienes, purvo isskalbe puikiai.

keista nes skalbiniai nekvepia, galvoju reikes pabandyti koki ekologiska kvapa skalbiniams deti.
kol kas skalbiau tik du kartus, tai nedaug galiu pasakyti, veliau pasidalinsiu kaip sekasi.
neaisku ar jie tikrai tokie ilgaamziai kaip raso, net 1000 skalbimu uztenka.

jei kas galvoja pirkti tai man atrodo, kad gal butu pigiau uzsisakyti tiesiogiai is UK, nes pagal dabartini kursa tai ten apie 154 lt iseina. nemanau kad siuntimas labai daug kainuotu. LT mokejau 200 lt.

daugiau nuomoniu apie ekorutulius galite pasiskaityti cia
Atsakyti
QUOTE(garbaniukee @ 2008 04 28, 20:44)
siandien gavau ekorutulius. pabandziau, lyg ir skalbia. skalbiant truputi putojo, sako, kad cia is ant rubu likusiu milteliu.
sakyciau skalbia taip pat kaip milteliai (naudojom almawin is www.sanga.lt). isisenejusiu demiu, kuriu milteliai ir jokie valikliai neiskalbe, neiskalbe ir rutuliai, taciau neisesenejusias demes, tokias kaip riebalu, uogienes, purvo isskalbe puikiai.

keista nes skalbiniai nekvepia, galvoju reikes pabandyti koki ekologiska kvapa skalbiniams deti.
kol kas skalbiau tik du kartus, tai nedaug galiu pasakyti, veliau pasidalinsiu kaip sekasi.
neaisku ar jie tikrai tokie ilgaamziai kaip raso, net 1000 skalbimu uztenka.

jei kas galvoja pirkti tai man atrodo, kad gal butu pigiau uzsisakyti tiesiogiai is UK, nes pagal dabartini kursa tai ten apie 154 lt iseina. nemanau kad siuntimas labai daug kainuotu. LT mokejau 200 lt.

daugiau nuomoniu apie ekorutulius galite pasiskaityti cia


o kaip skalbyklėj programą be skalavimo užstatei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 04 28, 22:01)
o kaip skalbyklėj programą be skalavimo užstatei? g.gif


staciau sutrumpinta programa, kuri skirta nestipriai suteptiems rubams, trunka apie 30 min.
Atsakyti
Visai įdomu būtų bigsmile.gif įdomu, kaip ten su siuntimu g.gif
Almawin turi skalbinių kvapų, tai turėtų būti kaip tik.

Anyta turi kažkokius magnio (o gal magnetinius) rutulius, nžn iš kur, bet juos naudojant reikia dvigubai mažiau skalbimo miltelių dėt + tarnauja kaip vandens minkštiklis. Gal pradžiai tokius išbandyt? g.gif Gal ką apie juos girdėjot?
Atsakyti
QUOTE(solele @ 2008 05 10, 09:40)
Dar turiu klausimuka toms kurios naudoja indaploves... anuka pasidalinkit patirtimi ir produktais  biggrin.gif


Naudoju va ką:
http://www.sanga.lt/index.php?cid=92

http://www.sanga.lt/index.php?cid=98

dar geriau nei su chemikalais thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 10 gegužės 2008 - 10:16
QUOTE(solele @ 2008 05 10, 10:40)
Dar turiu klausimuka toms kurios naudoja indaploves... anuka pasidalinkit patirtimi ir produktais  biggrin.gif


yra dar ir sonett produktu indaplovems. daugiau informacijos gali rasti cia: http://www.rasakila....vimo-priemones/
tik negaliu parasyt atsiliepimu, nes nenaudoju indaploves 4u.gif bet paprastas sonett indu ploviklis man labai patinka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 10 gegužės 2008 - 10:36
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 10, 11:11)


Mes irgi juos naudojam, o druska is Sonett pirkau. Labai gerai plauna
Atsakyti