Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 10 28, 14:43)
Galit pabandyt pamaisyti su kitais EA  mirksiukas.gif Atrastumet savo recepteli, kuri galetumet naudot. Man paciai patinka, kai skalbiniai kvepia kokiais nors citrininiais kvapais - apelsinu, mandarinu ypac - o tas arbatmedis visai nemaiso, tuo labiau, kad jis dar tokia svarbia antiseptine-antibakterine funkcija atlieka  ax.gif Gal dar kokios levandos skalbiniams butu visai nieko  g.gif


Bandysiu su EA smile.gif
O sakykit, ar ekoburbulams papildymų yra pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Kinda @ 2008 10 24, 21:10)
Uuu...  g.gif  Na cia tai bent..!!?? O gal kas nors bande sita "triuka" su mikrobange? As labai susidomejau siuo receptu, bet man kaip tai baisoka apskritai kisti kokius nors nebudingus daiktus i mikrobange. Labai noreciau isgirsi kieno nors realia patirti...  ax.gif

aš taip valau mikrobagę - pusę stiklinės acto pakaitinu 2-3 min. viskas atšoka, išsivalo idealiai be jokio trynimo, tiesiog su kempinėlės švelnia puse.
Atsakyti
gal kas turi kokia priemone panaikinancia sviezio obuolio demes? obuoliai naminiai, ruduoja prapjovus- jei mazosios rubai sviesus- irgi ruduoja aplink kakliuka verysad.gif
Atsakyti
Vakar jau trečią kartą turbūt buvau GNLD produktų pristatyme. Sudomino. Jų devizas-sveika gamta-sveikas žmogus. Pakuotės suyra žemėje. Pati dar nebandžiau užkasti. Tik tiek galiu pasakyt, kad valiklis tikrai geras. Mano mažasis serga vėjaraupiais, tai su briliantine žaluma išpiešė sienas. Užpurškiau to valiklio, iškart nenusivalė, psio galvoju.
O ryte dėmės nebebuvo. Skalbimo milteliai neturi fosfatų. Šampūnuose nėra parabenų. Pastarųjų asmeniškai nebandžiau.Apie gaiviklį jau rašiau-neaerozolinis. Ką manot g.gif
Gal naudojat ką nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 30 spalio 2008 - 06:41
QUOTE(rutulux @ 2008 10 30, 06:35)
Vakar jau trečią kartą turbūt buvau GNLD produktų pristatyme. Sudomino. Jų devizas-sveika gamta-sveikas žmogus. Pakuotės suyra žemėje. Pati dar nebandžiau užkasti. Tik tiek galiu pasakyt, kad valiklis tikrai geras. Mano mažasis serga vėjaraupiais, tai su briliantine žaluma išpiešė sienas. Užpurškiau to valiklio, iškart nenusivalė, psio galvoju.
O ryte dėmės nebebuvo. Skalbimo milteliai neturi fosfatų. Šampūnuose nėra parabenų. Pastarųjų asmeniškai nebandžiau.Apie gaiviklį jau rašiau-neaerozolinis. Ką manot  g.gif
Gal naudojat ką nors?


Kas tas GNLD?
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 10 30, 09:59)
Kas tas GNLD?


Šveicarų firmos pavadinimas

doh.gif nuorodą užmiršau
http://www_gnldtools...ngoring_lit.pdf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 30 spalio 2008 - 09:23

Rutulux, man jų platinimo sistema pasirodė labai panaši į Amway. Gal ir jie čia tik gražius šūkius skelbia g.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 10 30, 10:44)
Rutulux, man jų platinimo sistema pasirodė labai panaši į Amway. Gal ir jie čia tik gražius šūkius skelbia  g.gif


Nu aš irgi visaip mislinu. Reik gal kokį butelį pakast pabandymui smile.gif

Skirtumas tas, kad Amway neregistruita Lt, O GNLD-registruota. Tiesa, sakė, kad ir ekologai pasirašinėja sutartis. Nebežinau kuom tikėt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 30 spalio 2008 - 10:05
QUOTE(rutulux @ 2008 10 30, 10:02)
Nu aš irgi visaip mislinu. Reik gal kokį butelį pakast pabandymui  smile.gif

Skirtumas tas, kad Amway neregistruita Lt, O GNLD-registruota. Tiesa, sakė, kad ir ekologai pasirašinėja sutartis. Nebežinau kuom tikėt  unsure.gif



O kokia produktų sudėtis?
Atsakyti


Atsitysiau indų ploviklio butelį, tai čia rašo: 15-30 proc. anijoniniai tensidai
5-15 proc. nejoniniai tensidai
mažiau nei 5 proc amfoterinės aktyviosios
paviršiaus medžiagos, konservantai, pH 7,5
Galiu pasakyt, kad nieko nesupratau rolleyes.gif
Atsakyti
Bet tikrieji eko gamintojai VISADA raso tikslia gaminio sudeti ( t. y tikslus pavadinimai -- o cia tokie tik apytisles medziagu grupes-- kaip ir ant kokio Arielio raso....
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 10 30, 10:02)
Nu aš irgi visaip mislinu. Reik gal kokį butelį pakast pabandymui  smile.gif

Skirtumas tas, kad Amway neregistruita Lt, O GNLD-registruota. Tiesa, sakė, kad ir ekologai pasirašinėja sutartis. Nebežinau kuom tikėt  unsure.gif


As labai skeptiskai ziuriu i taip platinamas prekes. Ar man ten pasirode ar tikrai su super 10 galima ir indus ir masinos tepalus valyt? O ga dar ir geles palaistyt galima lotuliukas.gif

O tu rimtai nori pakast buteli ir paziuret kaip jis suyra?? bigsmile.gif Tai per kiek laiko jis turetu suirt? Jauciu, kad nesulauksi
Atsakyti