Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

As cia tokia firma radau..yra pas mus LT ju pirkti.. g.gif
gal jau ir buvo kalbeta blush2.gif ar cia jau jie tikrai ekologiski? ta prasme ar jum girdetas toks sertifikatas g.gif

http://www.eres-sapo...e/page.php?id=9

Isbandziau plieno gaminiu valikli ciaupams..kvaas toks pats ,identiskas , kaip is Svedijos parsiveztu suiranciu vieluciu-kempineliu valymui rolleyes.gif tai bet jau is kvapelio sprendziant- tikrai suirantis ir ekologiskas biggrin.gif valo tai vidutiniskai 4u.gif
dar isbandziau purskiama kvapu naikintuva 4u.gif sitas tai patiko, tikrai veikslmingas, tik galetu mazesne ciurkle purksti, ta prasme smulkesniais laselias doh.gif bet gal taip specialiai padaryta, kad neitrauktum per kvepavimo takus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2008 10 23, 22:43)
As cia tokia firma radau..yra pas mus LT ju pirkti.. g.gif
gal jau ir buvo kalbeta blush2.gif ar cia jau jie tikrai ekologiski? ta prasme ar jum girdetas toks sertifikatas g.gif

http://www.eres-sapo...e/page.php?id=9

Isbandziau plieno gaminiu valikli ciaupams..kvaas toks pats ,identiskas , kaip is Svedijos parsiveztu suiranciu vieluciu-kempineliu valymui  rolleyes.gif tai bet jau is kvapelio sprendziant- tikrai suirantis ir ekologiskas biggrin.gif valo tai vidutiniskai 4u.gif
dar isbandziau purskiama kvapu naikintuva 4u.gif sitas tai patiko, tikrai veikslmingas, tik galetu mazesne ciurkle purksti, ta prasme smulkesniais laselias doh.gif bet gal taip specialiai padaryta, kad neitrauktum per kvepavimo takus g.gif


Man rodos cia ne sertifikatas, o tik zenkliukas, kad panaudotos biologiskai suyrancios medziagos.
O tos vielutes gal kartais Svinto vadinasi? Man anyta irgi parveze, tai labai patinka ax.gif Bet nezinojau, kad jos irgi biodegradable g.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 10 23, 23:32)
Man rodos cia ne sertifikatas, o tik zenkliukas, kad panaudotos biologiskai suyrancios medziagos.
O tos vielutes gal kartais Svinto vadinasi? Man anyta irgi parveze, tai labai patinka  ax.gif Bet nezinojau, kad jos irgi biodegradable  g.gif

Aiskumelis g.gif na, bet tai kiek suprantu gerai, kad suyra tos medziagos g.gif
taip, taip, Svinto thumbup.gif man labai jos patinka, dar gavau Senukuose pirkti,nes paskutini syki taip lekem per Svedija, kad nespejau net nusipirkt doh.gif tai pasiziurejau, ant dezutes
jau su lietuvisku vertimu parasyta , kad ekologiskos , suyrancios , gamtai nekenksmingos thumbup.gif
man tai patinka, kad gerai sveicia ir nebraizo pavirsiu, ir tas kvapas Svedija primena cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ivil @ 2008 10 23, 22:32)
tik neseniai atradau, kad rugstis tinka nukalkinimui, tik naudoju citrinos rugsti istirpinta vandenyje, o ne acta - baisiai nemegstu acto, man jis smirda smile.gif
ekologiska ir svarbiausia veikia daug geriau uz chemikalus smile.gif

dar actas girdeju puikiai tinka mikrobangei valyti - reikia ideti indeli su actu, ar tai vandeniu su actu i mikrobange ir pakaitinti. sako visas brudas atsoka


Uuu... g.gif Na cia tai bent..!!?? O gal kas nors bande sita "triuka" su mikrobange? As labai susidomejau siuo receptu, bet man kaip tai baisoka apskritai kisti kokius nors nebudingus daiktus i mikrobange. Labai noreciau isgirsi kieno nors realia patirti... ax.gif
Atsakyti
[quote=katutis,2008 10 20, 13:59]
merginos, gal kuriai teko naudoti tokį rutulį nukalkintoją? Kokie būtų atsiliepimai? smile.gif

Aš naudoju. Atsiliepimai geri. Patenkinta. Praktiškai jo iš būgno neišiminėju smile.gif
Jokių kitų minkštiklių nenaudoju.

Noriu paklausti dėl eko rutulių. Turiu juos nuo balandžio mėn. Ne visuomet naudoju. Dėžutėje buvo papildymui grūdeliai-rutuliukai. Gal kas pildėt? Kada pildyti neįsikertu ax.gif
Man 1000 skalbimų tikrai tų rutulių neužteks. Bent jau 300, kad ištempčiau. O kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(vaiduliuke @ 2008 10 28, 13:00)

Noriu paklausti dėl eko rutulių. Turiu juos nuo balandžio mėn. Ne visuomet naudoju. Dėžutėje buvo papildymui grūdeliai-rutuliukai. Gal kas pildėt? Kada pildyti neįsikertu  ax.gif
Man 1000 skalbimų tikrai tų rutulių neužteks. Bent jau 300, kad ištempčiau. O kaip jums?


Pildyk kai sumažės skalbimo efektas arba taps lengvi, maždaug 1/4 sumažės granulių.O kodėl neištempsi? Greitai tirpsta ar skalbimo laikas ilgas užstatytas? Aš tikiuos apie 500k ištempt, nes paprastai skalbiu valandą.
Atsakyti
aš ir turiu klausimą dėl tų rutulių: ar, iš principo, šitam skalbimo metodui svarbi yra vandens temperatūra - ar ji įtakoja skalbimo efektyvumą?
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 10 28, 13:16)
Pildyk kai sumažės skalbimo efektas arba taps lengvi, maždaug 1/4 sumažės granulių.O kodėl neištempsi? Greitai tirpsta ar skalbimo laikas ilgas užstatytas? Aš tikiuos apie 500k ištempt, nes paprastai skalbiu valandą.


Temperatra jiems labai svarbi. Ne aukštesnėj nei 60C.
Aš skalbiu 40C. O kaip jus kaip darot?

Papildyta:
QUOTE(Žirklutės @ 2008 10 28, 13:16)
Pildyk kai sumažės skalbimo efektas arba taps lengvi, maždaug 1/4 sumažės granulių.O kodėl neištempsi? Greitai tirpsta ar skalbimo laikas ilgas užstatytas? Aš tikiuos apie 500k ištempt, nes paprastai skalbiu valandą.



Šiaip skalbiu 44 min. programa 40C.
Gaila nepamenu kokio pilnumo buvo burbulai, kai įsigijau. smile.gif
Gal kokius patarsit kvapus prie jų naudoti? Nes sysiuko kvapas taip ir lieka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliuke @ 2008 10 28, 13:50)
Temperatra jiems labai svarbi. Ne aukštesnėj nei 60C.



tas tai taip. bet, pvz., ar pastebėjote išskalbimo efektyvumo skirtumą skalbiant 30 laipsnių ir 60 laipsniu?

ir dėl to 1000 skalbimų: nors turiu aš juos tik porą savaičių, bet jau eina pastebėti, kad granuylių tūris sumažėjo g.gif (tiesa skalbti pastaruoju metu teko ko ne kasdien).
Atsakyti
QUOTE(vaiduliuke @ 2008 10 28, 13:50)
Gal kokius patarsit kvapus prie jų naudoti? Nes sysiuko kvapas taip ir lieka  schmoll.gif


As sauskelnes ir suteptus rubelius perskalauju pries skalbima, arba pamirkau vandenyje su keliais arbatmedzio EA lasiukais - jis uzmusa bakterijas. Ypac kai dantukai vaikui dygsta ar slogyte, budingas astresnis slapimo kvapas, tuomet perskalavimas butinas. Arba, kai labai skubu, arbatmedzio EA keleta lasiuku uzlasinu tiesiog ant rubeliu ir dedu tiesiai i bugna. Kartais panaudoju dar minkstikli su keliais apelsinu EA lasiukais - priduoda skalbiniams gaivumo. EA galima uzlasint ir siaip ant skalbiamu rubeliu, nieko jis blogo nedaro ir jokiu neskaniu kvapu nelieka biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliuke @ 2008 10 28, 13:50)
Temperatra jiems labai svarbi. Ne aukštesnėj nei 60C.
Aš skalbiu 40C. O kaip jus kaip darot?


Šiaip skalbiu 44 min. programa 40C.
Gaila nepamenu kokio pilnumo buvo burbulai, kai įsigijau. smile.gif
Gal kokius patarsit kvapus prie jų naudoti? Nes sysiuko kvapas taip ir lieka  schmoll.gif


Tarp 30 ir š0 laipsnių, pagal nuotaiką ir pagal programą. O skirtumo nelabai pastebėjau dėl efektyumo. Lyg ir viskas švaru, nepaisant kokioj temperatūroj skalbta. O jei dar ant dėmės spec. pastos uždedu, tai išvis be problemų.
O dėl sysiaus kvapo, tai sauskelnes vėl pradėjau su milteliais vėl skalbti. Nes vaikas jau buvo pradėjęs smirdėti. Bet gal dėl to, kad dantys dygo g.gif Gal reiks me_gustas_tu patarimu pasinaudoti ir EA įlašinti. Tik ne arbatmedžio, nes man jo kvapas laaabai nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 10 28, 14:21)
O dėl sysiaus kvapo, tai sauskelnes vėl pradėjau su milteliais vėl skalbti. Nes vaikas jau buvo pradėjęs smirdėti. Bet gal dėl to, kad dantys dygo  g.gif Gal reiks me_gustas_tu patarimu pasinaudoti ir EA įlašinti. Tik ne arbatmedžio, nes man jo kvapas laaabai nepatinka.


Galit pabandyt pamaisyti su kitais EA mirksiukas.gif Atrastumet savo recepteli, kuri galetumet naudot. Man paciai patinka, kai skalbiniai kvepia kokiais nors citrininiais kvapais - apelsinu, mandarinu ypac - o tas arbatmedis visai nemaiso, tuo labiau, kad jis dar tokia svarbia antiseptine-antibakterine funkcija atlieka ax.gif Gal dar kokios levandos skalbiniams butu visai nieko g.gif
Atsakyti