Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

Aš indaplovei naudoju "Almawin" priemones ir jokių nusiskundimų neturiu - išplauna labai gerai ir jokių apnašų g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 09 06, 22:02)
O buna ekologiskas vanduo? Is vandentiekio??? Na gal geriau sakyt geras vanduo/isfiltruotas ar pan., Pas mus vanduo tragiskas, as ir taip maniau, kad vanduo cia kaltas. Paskui sugalvojau, kad ne indaplovem skirtais milteliais isploviau (deja pakuotes nebeturiu); Almawin pakuotes labai panasios.
Kai pagalvoji kas is tu eko priemoniu, jei vanduo sysiuko spalvos bega sad.gif

AngelG ar gerai sklabia Ecover milteliai?



ironizuodama parasiau-ekologiskas smile.gif
filtruota ir turejau galvoje 4u.gif juk filtrai nesunkiai irengiami...tikrai apsimoka ir atsiperka-kuna po duso tepliot kremais nereik beveik, na ir kitu privalumu pilna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2008 09 07, 00:50)
ironizuodama parasiau-ekologiskas  smile.gif
filtruota ir turejau galvoje  4u.gif  juk filtrai nesunkiai irengiami...tikrai apsimoka ir atsiperka-kuna po duso tepliot kremais nereik beveik, na ir kitu privalumu pilna 4u.gif


O tie filtrai tik minkština vandenį ar ir dar kokią funkciją atlieka? Gal turite kokių pvz. internete, kaip atrodo?
Pas mus pusiau kietas, tai reikia daugiau indų ploviklio naudoti, dažniau virdulį nuo kalkių valyti ir pan.
Kūno kremais nebeteplioju nuo tada, kai atsisakiau dušo želė ir šampūnų su sodium laureth sulfatais, poveikis odai iškart pasijuto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2008 09 06, 23:50)
ironizuodama parasiau-ekologiskas  smile.gif
filtruota ir turejau galvoje  4u.gif  juk filtrai nesunkiai irengiami...tikrai apsimoka ir atsiperka-kuna po duso tepliot kremais nereik beveik, na ir kitu privalumu pilna 4u.gif


Labai noreciau filtru vandeniui, bet rimti daug kainuoja ir jiems reikia daug vietos, o vietos kaip ir nera ax.gif
O koki paprastesni buna nezinau.
Vyrui visas ausis del filtru isuziau, kol kas rezultatas nulis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 09 06, 19:02)
O buna ekologiskas vanduo? Is vandentiekio??? Na gal geriau sakyt geras vanduo/isfiltruotas ar pan., Pas mus vanduo tragiskas, as ir taip maniau, kad vanduo cia kaltas. Paskui sugalvojau, kad ne indaplovem skirtais milteliais isploviau (deja pakuotes nebeturiu); Almawin pakuotes labai panasios.
Kai pagalvoji kas is tu eko priemoniu, jei vanduo sysiuko spalvos bega sad.gif

AngelG ar gerai sklabia Ecover milteliai?


Nu man tai tikrai gerai, nesiskundziu tikrai. Baltus skalbinius skalbiau su jais, dar pripyliau baliklio milteliu , tai super, tikrai balti. Man net uz Ariela balciau ... Reikes pabandyti su kitu firmu priemonemis, palyginti
Atsakyti
Radau dar viena nebloga recepteli namu valymui:
http://www.ecofriend...he-natural-way/
Atsakyti
Turiu klausimą naudojančioms štai tokį oro gaiviklį / kvėpiklį.

Man jį perkant sakė, kad jis išsinaudos per maždaug tris savaites. O dabar jau praėjo pusė metų ir maždaug 1/5 likusio eterinio aliejaus nejuda nors tu ką. Pagaliukas tikrai siekia įkištas iki galo. Bet man toks jausmas, kad jis tarsi persisotino to aliejaus ir aliejus juo nebekeliauja ir negaruoja.

Gal kas susidūrėt su tokia problema? Nes jei nerandu kaip jos spręsti, reiškia toks būdas kvėpinti patalpas neveikia schmoll.gif

me_gustas_tu, iš pirmo žvilgsnio puikus receptėlis, tik ar ne apie tą patį borą ėjo kalba, kad niekas nežino, kur jo LT gauti? g.gif Ar boras tas minimas borax?
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 09 17, 08:48)
Turiu klausimą naudojančioms štai tokį oro gaiviklį / kvėpiklį.

Man jį perkant sakė, kad jis išsinaudos per maždaug tris savaites. O dabar jau praėjo pusė metų ir maždaug 1/5 likusio eterinio aliejaus nejuda nors tu ką. Pagaliukas tikrai siekia įkištas iki galo. Bet man toks jausmas, kad jis tarsi persisotino to aliejaus ir aliejus juo nebekeliauja ir negaruoja.

Gal kas susidūrėt su tokia problema? Nes jei nerandu kaip jos spręsti, reiškia toks būdas kvėpinti patalpas neveikia  schmoll.gif

me_gustas_tu, iš pirmo žvilgsnio puikus receptėlis, tik ar ne apie tą patį borą ėjo kalba, kad niekas nežino, kur jo LT gauti?  g.gif Ar boras tas minimas borax?


Neteko naudoti to Florame oro gaiviklio, bet namuose gaminuosi panasius ax.gif Eterinis aliejus nuseda dugne, tad visuomet pries purksdama suplaku...gal tai padetu? idomu kokia to Florame sudetis g.gif pabandykit tiesiog ipilti vandens ir toliau naudoti...

Kiek suprantu, tai kaip ir ne tas pats, yra 2 skirtingi terminai: borax (boraksas) ir boron (boras). Kiek radau internete, boraksas sudetyje turi boro, kiti saltiniai teigia, kad jis isgaunamas is boro g.gif Dar raso, kad boras yra vandens minkstiklis g.gif
http://www.ipm.iasta...1997/borax.html
Atsakyti
Gal kas naudojat http://www.norwex.lv...t...=3&subcat=2 idomu , kokie atsiliepimai. Jis sunkus gal neisdauzyz bugno .
Atsakyti
gal kas galite pasidalinti ispūdžiais po ilgesnio (na bent puse metų) skalbimo eco rutulių naudojimo (nes kiek paskaičiau, aptikau tik: vakar pirkau, šiandien paskalbiau...) rolleyes.gif

ar tikrai galima įtarti, kad tiks 1000 skalbimų?
ar rūbai "nesusiskalbia" greičiau ?
ar taip ir plaunate, kaip rašo 30 min ciklu?
įdomu, kaip išplautų, pvz., žuvų taukais apipiltus rūbus?
Atsakyti
Na noriu savo eksperimentu pasidalinti. Nors gal jums ne naujiena bigsmile.gif Keletą kartų indus indaplovėje ploviau be jokių priemoniu smile.gif Pabandžiau iš pradžių, tik šviežiai suteptus košiouotus, pienuotus indus, išlovė liuksiškai. Bet vakar ploviau ir keptuve, kur bulves kepiau bei salotine, kur salotos su aliejum buvo. Nu super, blizga viskas švaru. Tiesa, tu druskų yra įpilta, kur minkštinimui reikia. Gal sakau, kad minkštas tas vanduo taip gerai išplove... g.gif

Tai dabar taip ir plausiu, nebent jau labai taukuotu ir pridžiūvusių indų bus... Na tiesa, stiklines nebeturi to žavingo blizgesio, kaip kad turėdavo, bet svarbu kad švarios. Nes rankom praplovus irgi nespindi. Tai vardan ekologijos ir taupumo, gerai man kasdienai be blizgesių tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2008 09 26, 15:44)
Na noriu savo eksperimentu pasidalinti. Nors gal jums ne naujiena  bigsmile.gif  Keletą kartų indus indaplovėje ploviau be jokių priemoniu  smile.gif  Pabandžiau iš pradžių, tik šviežiai suteptus košiouotus, pienuotus indus, išlovė liuksiškai. Bet vakar ploviau ir keptuve, kur bulves kepiau bei salotine, kur salotos su aliejum buvo. Nu super, blizga viskas švaru. Tiesa, tu druskų yra įpilta, kur minkštinimui reikia. Gal sakau, kad minkštas tas vanduo taip gerai išplove...  g.gif

Tai dabar taip ir plausiu, nebent jau labai taukuotu ir pridžiūvusių indų bus... Na tiesa, stiklines nebeturi to žavingo blizgesio, kaip kad turėdavo, bet svarbu kad švarios. Nes rankom praplovus irgi nespindi. Tai vardan ekologijos ir taupumo, gerai man kasdienai be blizgesių  tongue.gif

4u.gif Jau senokai taip plaunu,tiesa kai buna riebaluotų dauguma indų dedu trupinį tabletukės.Deja Almawin pabaigiau-man jos ir tinka ir patinka tad vėl pirksiu
Atsakyti