Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(sema @ 2008 08 11, 17:52)
Dar yra naturalus budas kvepinti skalbinius.
I arbatini sauksteli degtines arba 70% spirito ilasinti 3-5 lasus megstamo eterinio aliejaus dar praskiesti vandeniu ir supilti i skalavimo skyriu.


Ačiū už receptą 4u.gif

Kaip tik turiu ir spirito, ir eterinio aliejaus, abu guli nenaudojami, o kaip tik kvapo skalbiniams dar neatvežė. Reiks pabandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolytė @ 2008 08 11, 14:57)
Aš su visais ekologiškais skalbikliais pasimetus, nu tie kvapai man po jų nekokie, vyras liepė "normalius" miltelius pirkti... doh.gif
Bandžiau Jelp, Sonett, Almawin.. verysad.gif
O gal žinot kur Frosch miltelių yra pirkti, niekur nerandu, gal tie nesmirdėtų g.gif
Vienu žodžiu noriu pasitarnauti gamtai, ale smirdėjimo tai nelabai noriu bigsmile.gif
Po ecoballs kvapai kaip suprantu irgi nelabai? g.gif

Frosch minkstiklis labai kvepia..net sakyciau per intensyviai g.gif paciais milteliais irgi esu patenkinta, nors dabar isigytas Almawin sklabimo skystis ir druska stebina tuom, kad tikrai svariai isplauna rubus thumbup.gif Bet jau labai neekonomiski pastarieji doh.gif kazkaip man pobrangiai Almavin gaunasi naudoti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 11, 14:21)
ecoballs man vis dar nesuprantami. Skalbiau savo rūbus, išskalbė gerai, liko švarūs, bekvapiai. Net ir ta baisioji paklodė, kur visos dėmės šviesdavo po skalbimo atrodė žymiai geriau nei kada nors anksčiau.  Po to skalbiau sauskelnes - vietoj 2-ų skalavimų padariau vieną (nes nereikia išskalauti miltelių ir taip taupomas vanduo ir elektra), išskalbus iš skalbyklės išėmiau maždaug po valandos, nes buvau užmiršus. Tai sauskelnės turėjo šlapimo kvapą. Džiovinau namie per naktį, ryte dar buvo drėgnos ir "kvepiančios"... Tada išnešiau į lauką, ten galutinai išdžiūvo, tas kvapas visiškai išnyko, o sauskelnes parnešiau įgavusias lauko kvapą - žolė, vėjas ir pan. Mįslė čia man, kur dingo šlapimo kvapas, jei dar būdamos drėgnos jį turėjo.  g.gif
Tai tokie tie įspūdžiai, kol kas pirkiniu tikrai nenusivylus, čia tikraiusiai vienas iš tų retų variantų, kai ekologiškas daiktas žymiai pigesnis už įprastinį

Laukiu su nekantrumu tu stebuklingu rutuliu biggrin.gif Kol nepamatysiu , tol negaliu patiketi kad be milteliu galima tureti ( net zodis skalbti man siuo atveju nevartojamas atrodo doh.gif )svarius rubus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 12, 00:14)
Ačiū už receptą  4u.gif

Kaip tik turiu ir spirito, ir eterinio aliejaus, abu guli nenaudojami, o kaip tik kvapo skalbiniams dar neatvežė. Reiks pabandyt  smile.gif

Sita recepta isgirdau per L radia buvo laida apie naturalius eterinius aliejus. Daug ivairiu receptu minejo.
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2008 08 12, 00:25)
Laukiu su nekantrumu tu stebuklingu rutuliu biggrin.gif Kol nepamatysiu , tol negaliu patiketi kad be milteliu galima tureti ( net zodis skalbti man siuo atveju nevartojamas atrodo doh.gif )svarius rubus unsure.gif


Užsisakei? bigsmile.gif Parašyk po to, kaip sekėsi skalbt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2008 08 11, 23:25)
Frosch minkstiklis labai kvepia..net sakyciau per intensyviai g.gif paciais milteliais irgi esu patenkinta, nors dabar isigytas Almawin sklabimo skystis ir druska stebina tuom, kad tikrai svariai isplauna rubus thumbup.gif Bet jau labai neekonomiski pastarieji  doh.gif kazkaip man pobrangiai Almavin gaunasi naudoti blush2.gif



O kokia cia druska skalbimui naudojat???
As tai Almawin nusivylus. Nors dar save raminu, kad cia kaltas kietas vanduo, o paskutiniu metu vanduo ir "gelezuotas" pasidare. Tai kazkaip visai upas ekologijai dingo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2008 08 11, 23:25)
Laukiu su nekantrumu tu stebuklingu rutuliu biggrin.gif Kol nepamatysiu , tol negaliu patiketi kad be milteliu galima tureti ( net zodis skalbti man siuo atveju nevartojamas atrodo doh.gif )svarius rubus unsure.gif


Bet juk nėra tie rutuliai visiškai be miltelių. Pati mačiau kad parduodamas papildymas tiems rutuliams g.gif Tik kaip suprantu, tie miltukai veikia kitaip nei įprastiniai skalbimo milteliai, užtai mažiau ir susinaudoja. Nes berods tik po 1000 skalbimų reik juos papildyt.

Pataisykit mane, kas tuos rutulius turit, jei aš kažką ne taip sakau. Nes aš tokį įspūdį susidariau iš info internete, pati jų neturiu.

Turiu kitokius. Bet maniškai tai mechaniškai padeda pašalinti nešvarumus. Naudoju su ekologiškais skalbimo milteliais arba skysčiu.
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 12, 13:11)
Bet juk nėra tie rutuliai visiškai be miltelių. Pati mačiau kad parduodamas papildymas tiems rutuliams  g.gif Tik kaip suprantu, tie miltukai veikia kitaip nei įprastiniai skalbimo milteliai, užtai mažiau ir susinaudoja. Nes berods tik po 1000 skalbimų reik juos papildyt.

Pataisykit mane, kas tuos rutulius turit, jei aš kažką ne taip sakau. Nes aš tokį įspūdį susidariau iš info internete, pati jų neturiu.

Turiu kitokius. Bet maniškai tai mechaniškai padeda pašalinti nešvarumus. Naudoju su ekologiškais skalbimo milteliais arba skysčiu.


Jie su granulėmis viduje. Jei skalbimas trunka 30min, tai turėtų užtekti 1000k. Skalbiant tos granulės po truputi mažėja ir tuomet jau reikia papildyti. Pirmas papildymas po 750k, papildoma tom granulėm, kurios pridėtos prie pakuotės. Po 1000-ojo skalbimo perkamas papildymas ir keičiamas visas turinys. Maždaug kas mėnesį reikia 90laipsnių temp. pravalyti baltu actu, kad neužkalkėtų ir neatsirastų nemalonus kvapas, kurį paprasti skalbimo milteliai užgožia.

Granulių sudėtis:
anionic surfactants >25%
Calcium carbonate >30%
sodium carbonate >17%
sodium metalsilicate >4%

O kaip ten viskas veikia tai ir nesuprantu. Gal keičia vandens jonizaciją ir tos dėmės kažkaip išeina... Ai, bijau nusišnekėt, nešnekėsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 12, 11:35)
Užsisakei?  bigsmile.gif Parašyk po to, kaip sekėsi skalbt  4u.gif

Butinai bigsmile.gif paciai baisiai smalsu blush2.gif

QUOTE(dilditele @ 2008 08 12, 12:52)
O kokia cia druska skalbimui naudojat???
As tai Almawin nusivylus. Nors dar save raminu, kad cia kaltas kietas vanduo, o paskutiniu metu vanduo ir "gelezuotas" pasidare. Tai kazkaip visai upas ekologijai dingo sad.gif

Skalbiu su tokiu skystu skalbikliu..tai pilu jo 2 dangtelius tiesiai ant skalbiniu ax.gif
http://www.sanga.lt/index.php?cid=64
ir dar kartu pilu arbatini sauksteli sios druskos 4u.gif Nors raso, akd sauksta reikia deti..bet man pardaveja sake sauksteli,,,tai tiek ir dedu ax.gif
http://www.sanga.lt/index.php?cid=125
Man svariai isplauna..bet mazu vaiku neturiu,,tai matyt nesu pati geriausia plovikliu stiprumo bandytoja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hopeidea: 12 rugpjūčio 2008 - 18:18
QUOTE(Hopeidea @ 2008 08 12, 18:14)
ir dar kartu pilu arbatini sauksteli sios druskos 4u.gif Nors raso, akd sauksta reikia deti..bet man pardaveja sake sauksteli,,,tai tiek ir dedu ax.gif
http://www.sanga.lt/index.php?cid=125
Man svariai isplauna..bet mazu vaiku neturiu,,tai matyt nesu pati geriausia plovikliu stiprumo bandytoja biggrin.gif


A, čiagi baliklis doh.gif

Su mažais vaikais geriausia naudoti saulės galią. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha, cia baliklis, o jau maniau, kad praziopsojau kokia stebuklniga druska smile.gif
Na pas mane mazu vaiku yra, bet Almawin ir mano rubuose demes palieka
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 12, 12:11)
Turiu kitokius. Bet maniškai tai mechaniškai padeda pašalinti nešvarumus. Naudoju su ekologiškais skalbimo milteliais arba skysčiu.


na ir aš pirkau tokius.Bet kiek supratau ir suskaičiau, tai jie skirti purenimui, minkštinimui skalbinių, o skalbiklių neatstoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 12 rugpjūčio 2008 - 21:02
QUOTE(Monica @ 2008 08 12, 21:01)
na ir aš pirkau tokius.Bet kiek supratau ir suskaičiau, tai jie skirti purenimui, minkštinimui skalbinių, o skalbiklių neatstoja mirksiukas.gif


Bandžiau skalbti su jais ir be jokių skalbimo priemonių, dingo iš vaiko kelnių dėmė iš po rimto reikalo, netilpusio į sauskelnes mirksiukas.gif
Atsakyti