Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(Vaizele @ 2008 08 09, 08:35)
Viola fiola arba kitos gal kas žinot, priminkit, koks poveikis skalbiant su muilo  riešutais?

Kaip tik baigėsi baliklis, naujo nespėjau užsisakyt, ir reik skalbt baltus baltinius, tai tie riešutai balina ar minkština?  g.gif



Ne, jie nebalina schmoll.gif Atvirksciai, po ilgesnio naudojimo baltus audinius vis tiek teks balinti kazkuo. O ar minkstina tai irgi berods ne g.gif Tiesiog jie vaidina, kad skalbia biggrin.gif Gal jie specialiai neminkstina o tiesiog po ju skalbiniai minkstesni atrodo nei po milteliu, nes riesutai nepalieka nuosedu kaip milteliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 09, 08:49)
Ne, jie nebalina  schmoll.gif Atvirksciai, po ilgesnio naudojimo baltus audinius vis tiek teks balinti kazkuo. O ar minkstina tai irgi berods ne  g.gif Tiesiog jie vaidina, kad skalbia  biggrin.gif Gal jie specialiai neminkstina o tiesiog po ju skalbiniai minkstesni atrodo nei po milteliu, nes riesutai nepalieka nuosedu kaip milteliai  g.gif


Tai sumečiau rankšluosčius jei minkština. Tik pamiršusi vistiek įpyliau skalavimo skysčio unsure.gif tai negalėsiu įvertint kaip minkština blush2.gif

O tuos riešutus įdėjau į vidų tame maišelyje. Teisingai padariau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 09, 16:14)
Tai sumečiau rankšluosčius jei minkština. Tik pamiršusi vistiek įpyliau skalavimo skysčio  unsure.gif tai negalėsiu įvertint kaip minkština  blush2.gif

O tuos riešutus įdėjau į vidų tame maišelyje. Teisingai padariau?  g.gif




Teisingai, maiselyje ir reikia imesti smile.gif
Atsakyti

O gal kuri naudojat GNLD produktus. Man pasiūlė oro gaiviklį. Nors ir būdama prieš tinklinį marketingą, šįsyk susigundžiau, nes jis ne aerozolinis, labai gaivus kvapas.
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 09, 18:16)
Teisingai, maiselyje ir reikia imesti  smile.gif


Bet jie man neištirpo. Čia taip ir turėjo būti? g.gif O po vieno naudojimo juos reik išmest, ar čia jie tokie daugkartinio naudojimo? g.gif

QUOTE(rutulux @ 2008 08 10, 05:39)
O gal kuri naudojat GNLD produktus. Man pasiūlė oro gaiviklį. Nors ir būdama prieš tinklinį marketingą, šįsyk susigundžiau, nes jis ne aerozolinis, labai gaivus kvapas.


O aš kiek ieškojau neaerozolinio oro gaiviklio doh.gif Vieną kartą sėdėdama lėktuvo tualete kaliau sau į galvą ten buvusio oro gaiviklio pavadinimą. Nes žinot, lėktuve ne aerozoliniai gaivikliai - negalima dėl saugumo. Bet pamiršau doh.gif

Po to mokiausi atmintinai kitą kartą lėktuvo tualete, bet neradau interneto tokio parduodamo doh.gif žodžiu siaubas blink.gif

Dabar naudoju va tokį variantą. Kaip ir ne aerozolinis, bet nesu iki galo 100% patenkinta, nes man atrodo, kad jis negaruoja arba garuoja labai mažai. Kai ilgai niekas tualetu nesinaudojo tai kvapas normalus. Bet iškarto po pasinaudojimo tai neveikia schmoll.gif Tiksliau, praeina nemažai laiko kol atsistato kvapas, tenka langą atidarinėt. Gerai, kad šilta dabar. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 10, 09:36)
Bet jie man neištirpo. Čia taip ir turėjo būti?  g.gif O po vieno naudojimo juos reik išmest, ar čia jie tokie daugkartinio naudojimo?  g.gif
O aš kiek ieškojau neaerozolinio oro gaiviklio  doh.gif Vieną kartą sėdėdama lėktuvo tualete kaliau sau į galvą ten buvusio oro gaiviklio pavadinimą. Nes žinot, lėktuve ne aerozoliniai gaivikliai - negalima dėl saugumo. Bet pamiršau  doh.gif

Po to mokiausi atmintinai kitą kartą lėktuvo tualete, bet neradau interneto tokio parduodamo  doh.gif žodžiu siaubas  blink.gif

Dabar naudoju va tokį variantą. Kaip ir ne aerozolinis, bet nesu iki galo 100% patenkinta, nes man atrodo, kad jis negaruoja arba garuoja labai mažai. Kai ilgai niekas tualetu nesinaudojo tai kvapas normalus. Bet iškarto po pasinaudojimo tai neveikia  schmoll.gif Tiksliau, praeina nemažai laiko kol atsistato kvapas, tenka langą atidarinėt. Gerai, kad šilta dabar.  ax.gif



Taip, tie riesutai naudojami keleta kartu, gal sesis, astuonis... As naudojau viena "porcija" tris kartus, paskui ismeciau nes nusibodo su jais skalbti blush2.gif bet jau po trecio karto panaudotus riesutus palyginau su naujais ir matosi kad po skalbimo jie kiek aptirpsta, tampa plonesne zievele. kai baisiai atrodys tai jau mesk i komposto kruva, jie suirs. dar rekomenduojama juos isvirti ir taip pasigaminti skysto muilo.

Del aerozoliu tai galiu pasiulyti savo purskiama naturalia priemone nuo uodu. sezonas eina i pabaiga o as dar neispurskiau doh.gif Turiu du indelius tai viena galiu atiduot. Savaji ketinu naudoti tualete, nes jis kvepia skaniai citrinzolem wub.gif Tik gal reikia uzpurksti ant kokio dregno skuduro g.gif as kai bandziau jo kvapa, tai uzpurskiau ant skuduro ir paskui puse dienos man kambarys kvepejo. o taip papurskus i ora tai gan greit gali ir issivedinti g.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
gal patartumet su kuo valyti odinius sviesius baldus? gal yra priemone speciali? holos'e klausiau, tai neturejo tokios... doh.gif
Atsakyti
ecoballs man vis dar nesuprantami. Skalbiau savo rūbus, išskalbė gerai, liko švarūs, bekvapiai. Net ir ta baisioji paklodė, kur visos dėmės šviesdavo po skalbimo atrodė žymiai geriau nei kada nors anksčiau. Po to skalbiau sauskelnes - vietoj 2-ų skalavimų padariau vieną (nes nereikia išskalauti miltelių ir taip taupomas vanduo ir elektra), išskalbus iš skalbyklės išėmiau maždaug po valandos, nes buvau užmiršus. Tai sauskelnės turėjo šlapimo kvapą. Džiovinau namie per naktį, ryte dar buvo drėgnos ir "kvepiančios"... Tada išnešiau į lauką, ten galutinai išdžiūvo, tas kvapas visiškai išnyko, o sauskelnes parnešiau įgavusias lauko kvapą - žolė, vėjas ir pan. Mįslė čia man, kur dingo šlapimo kvapas, jei dar būdamos drėgnos jį turėjo. g.gif
Tai tokie tie įspūdžiai, kol kas pirkiniu tikrai nenusivylus, čia tikraiusiai vienas iš tų retų variantų, kai ekologiškas daiktas žymiai pigesnis už įprastinį
Atsakyti
Aš su visais ekologiškais skalbikliais pasimetus, nu tie kvapai man po jų nekokie, vyras liepė "normalius" miltelius pirkti... doh.gif
Bandžiau Jelp, Sonett, Almawin.. verysad.gif
O gal žinot kur Frosch miltelių yra pirkti, niekur nerandu, gal tie nesmirdėtų g.gif
Vienu žodžiu noriu pasitarnauti gamtai, ale smirdėjimo tai nelabai noriu bigsmile.gif
Po ecoballs kvapai kaip suprantu irgi nelabai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolytė @ 2008 08 11, 13:57)
Aš su visais ekologiškais skalbikliais pasimetus, nu tie kvapai man po jų nekokie, vyras liepė "normalius" miltelius pirkti... doh.gif
Bandžiau Jelp, Sonett, Almawin.. verysad.gif
O gal žinot kur Frosch miltelių yra pirkti, niekur nerandu, gal tie nesmirdėtų g.gif
Vienu žodžiu noriu pasitarnauti gamtai, ale smirdėjimo tai nelabai noriu bigsmile.gif
Po ecoballs kvapai kaip suprantu irgi nelabai? g.gif


Aš perku kvapą skalbiniams. Va čia yra foto, žemiau antroj foto kairėj pusėj. Galima pirkt iš sanga.lt berods, jei gerai pamenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolytė @ 2008 08 11, 14:57)
Aš su visais ekologiškais skalbikliais pasimetus, nu tie kvapai man po jų nekokie, vyras liepė "normalius" miltelius pirkti... doh.gif
Bandžiau Jelp, Sonett, Almawin.. verysad.gif
O gal žinot kur Frosch miltelių yra pirkti, niekur nerandu, gal tie nesmirdėtų g.gif
Vienu žodžiu noriu pasitarnauti gamtai, ale smirdėjimo tai nelabai noriu bigsmile.gif
Po ecoballs kvapai kaip suprantu irgi nelabai? g.gif

Frosch pirkau ukmergės g. maximoj. Jų 2 rūšys, pas mane citrininiai.
Po ecoballs kvapo išvis nėra, išskyrus tą sauskelnių atvejį kur lauko kvapas įsigėrė. Bet jis nėra nemalonus, tiesiog neįprasta. Galvojau pasidaryti kvapnų purškalą, kad lyginant tuo pačiu ir skalbinius kvėpinti, bet nežinau kur rasti 80% degtinės. Gal žinot? 4u.gif
Atsakyti
Dar yra naturalus budas kvepinti skalbinius.
I arbatini sauksteli degtines arba 70% spirito ilasinti 3-5 lasus megstamo eterinio aliejaus dar praskiesti vandeniu ir supilti i skalavimo skyriu.
Atsakyti