Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 02, 07:16)
Vaizele, ziurek, priemone skruzdelems atbaidyti

CIA

Raso tik kad tai aromatai atbaidantys skruzdes, bet ner sudeties  g.gif


bigsmile.gif

jau buvau beužsisakanti, bet LT nėr jų šalių sąraše ir negalėjau užbaigt užsakymo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 03, 22:14)
bigsmile.gif

jau buvau beužsisakanti, bet LT nėr jų šalių sąraše ir negalėjau užbaigt užsakymo  verysad.gif



Tai ne beda. Sia savaite Agneta (tarpininke) turetu priimti uzsakymus is tos parduotuves. Jau minimum trys mamos ruosiasi ten pirkti, tad gali prisijungti mirksiukas.gif
Atsakyti
nelabai susigaudau,gal kas galit parašyti kuri mamytė iš kurio daro užsakymą? labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 04 rugpjūčio 2008 - 10:00
QUOTE(valpurgija @ 2008 08 04, 10:59)
nelabai susigaudau,gal kas galit parašyti kuri mamytė iš kurio daro užsakymą? labai ačiū  4u.gif



Daugiau rasite CIA

Norinciosios uzsisako is nurodytu parduotuviu pas Agneta (tarpininke).Sia savaite turetu jau buti paskelbtas startas. Jau yra nemazai susidomejusiu. thumbup.gif
P.S. IS MEDINIU ZAISLU PARDUOTUVES PER TARPININKE UZSISAKYTI TIKRIAUSIAI NEAPSIMOKA. GALIM PACIOS SUSIORGANIZUOT. KOL KAS SUSIDOMEJUSIOS DVI MAMYTES, JEI KAS NORES GALIT PRISIJUNGTI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 04, 12:35)
Daugiau rasite CIA

Norinciosios uzsisako is nurodytu parduotuviu pas Agneta (tarpininke).Sia savaite turetu jau buti paskelbtas startas. Jau yra nemazai susidomejusiu.  thumbup.gif
P.S. IS MEDINIU ZAISLU PARDUOTUVES PER TARPININKE UZSISAKYTI TIKRIAUSIAI NEAPSIMOKA. GALIM PACIOS SUSIORGANIZUOT. KOL KAS SUSIDOMEJUSIOS DVI MAMYTES, JEI KAS NORES GALIT PRISIJUNGTI  mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif susisieksiu su Agneta smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau ecoballs iš superstore. Jie veikia bigsmile.gif Jau skalbiau sauskelnes ir spalvotus rūbus. Toks įspūdis, kad rūbai net šiek tiek minkštesni nei milteliais išskalbus (arba čia jau mano vaizduotė blush2.gif ) Sugebėjo net morkų sultis išskalbti (dėmė paros senumo). Vienu žodžiu, likau patenkinta, ypač dėl skalbimo kainos, kuri nuo maždaug 1lt sumažėjo iki kokių 10ct... (mokestis už siuntimą, vandenį ir elektrą neskaičiuojamas) Be to, pagaliau neliko bjaurių miltelių dėmių, kurios būdavo nuo Jelp arba Frosch ir tekdavo papildomus skalavimus daryt.
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 08, 12:51)
Išbandžiau ecoballs iš superstore. Jie veikia  bigsmile.gif Jau skalbiau sauskelnes ir spalvotus rūbus. Toks įspūdis, kad rūbai net šiek tiek minkštesni nei milteliais išskalbus (arba čia jau mano vaizduotė  blush2.gif ) Sugebėjo net morkų sultis išskalbti (dėmė paros senumo). Vienu žodžiu, likau patenkinta, ypač dėl skalbimo kainos, kuri nuo maždaug 1lt sumažėjo iki kokių 10ct... (mokestis už siuntimą, vandenį ir elektrą neskaičiuojamas) Be to, pagaliau neliko bjaurių miltelių dėmių, kurios būdavo nuo Jelp arba Frosch ir tekdavo papildomus skalavimus daryt.


Ta prasme, kad perkant tuos brangokus ecoballs vistiek stipriai sumažėja vieno skalbimo kaina? Čia ta prasme, kad jų žymiai ilgiau užtenka nei dėžutės miltelių?

O dėl dėmių tai aš pastebėjau, kad jei per daug pridedu skalbinių, tai milteliai iki galo neištirpsta ir neišsisklauja, ir po to jų lieka. Tai neprigrūdu kietai, šiek tiek kad liktų vietos, ir išsiskalbia puikiai nuo tada thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 08, 14:21)
Ta prasme, kad perkant tuos brangokus ecoballs vistiek stipriai sumažėja vieno skalbimo kaina? Čia ta prasme, kad jų žymiai ilgiau užtenka nei dėžutės miltelių?

O dėl dėmių tai aš pastebėjau, kad jei per daug pridedu skalbinių, tai milteliai iki galo neištirpsta ir neišsisklauja, ir po to jų lieka. Tai neprigrūdu kietai, šiek tiek kad liktų vietos, ir išsiskalbia puikiai nuo tada  thumbup.gif


Tie rutuliai 1000 skalbimų, po 750-o karto reikia dar pridėti granulių (jos yra pridėtos prie pakuotės) likusiems 250k. O paprasti milteliai tik kokiems 20kartų, o jei ekologiški, tai ir kaina kyla, tik rezultatas ne visada tenkina doh.gif
Reiks dar savaitgalį praskalbt, kad galutinai nuomonę susidaryt.
Miltelių liekanos pas mane likdavo priklausomai nuo audinio. Pvz.jei skalbdavau tamsią patalynę, tai satininė anklodė viską sugerdavo, o medvilninė paklodė likdavo su baltom miltelių nuosėdom ir visom dėmėm...
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 08, 15:31)
Tie rutuliai 1000 skalbimų, po 750-o karto reikia dar pridėti granulių (jos yra pridėtos prie pakuotės) likusiems 250k. O paprasti milteliai tik kokiems 20kartų, o jei ekologiški, tai ir kaina kyla, tik rezultatas ne visada tenkina  doh.gif
Reiks dar savaitgalį praskalbt, kad galutinai nuomonę susidaryt.
Miltelių liekanos pas mane likdavo priklausomai nuo audinio. Pvz.jei skalbdavau tamsią patalynę, tai satininė anklodė viską sugerdavo, o medvilninė paklodė likdavo su baltom miltelių  nuosėdom ir visom dėmėm...


Oi kaip suviliojai tais rutuliais bigsmile.gif Idomu ar ju tikrai 1000 skalbimu uztenka?
Kiek pigiau gavos siunciantis nei perkant LT???
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 08 08, 16:39)
Oi kaip suviliojai tais rutuliais  bigsmile.gif Idomu ar ju tikrai 1000 skalbimu uztenka?
Kiek pigiau gavos siunciantis nei perkant LT???


Siunčiausi pati, tai siuntimas žiauriai brangus buvo - 27svarai doh.gif Bet užsisakiau dar keletą dalykų (kurių nėra lt arba suj dideliu antkainiu) tai maždaug padengė siuntimo išlaidas ir dar nemokmai gavau fairtrade šokolado ir atviručių.
jei dabar siųsčiaus, tai tik per tarpininkę
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 08, 16:51)
Siunčiausi pati, tai siuntimas žiauriai brangus buvo - 27svarai  doh.gif Bet užsisakiau dar keletą dalykų (kurių nėra lt arba suj dideliu antkainiu) tai maždaug padengė siuntimo išlaidas ir dar nemokmai gavau fairtrade šokolado ir atviručių.
jei dabar siųsčiaus, tai tik per tarpininkę



Per Agneta pvz biggrin.gif
O as vis masciau pirkti ar nepirkti tuos rutuliukus g.gif Aisku, per tarpininke pigiau gaunas, tai teks pabandyt.
Zirklutes, paskui apskelbk kaip ten kiti skalbimai pavyko 4u.gif
Atsakyti
Viola fiola arba kitos gal kas žinot, priminkit, koks poveikis skalbiant su muilo riešutais?

Kaip tik baigėsi baliklis, naujo nespėjau užsisakyt, ir reik skalbt baltus baltinius, tai tie riešutai balina ar minkština? g.gif
Atsakyti