Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(sema @ 2008 07 22, 21:16)
Buna taip, kad prisikaupia ivairiu nuosedu jos pelyja ir dvokia.As periodiskai su citrinos rugstim pravalau.Ir tai, kai sujudina buna kvapas tai po keliu dienu ir vel valau.Geriausia periodiskai pagal grafika  smile.gif  pravalyti.


o kas kiek laiko reiktu su citrinos rugstim pravalyti? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 30 liepos 2008 - 12:40
Patariama kas 4-6 men. priklauso nuo skalbimo daznumo.
Atsakyti
klausykit, o niekas nebandėt skalbimo mašinos plaut acto ir sodos mišiniu, kanalizacijos vamzdžius tai gerai pramuša, gal ir skalbiankei būtų gerai, nes man vien tik ta rūgšis atrodo, kad neišplauna mašinos....
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2008 07 30, 17:28)
klausykit, o niekas nebandėt skalbimo mašinos plaut acto ir sodos mišiniu, kanalizacijos vamzdžius tai gerai pramuša, gal ir skalbiankei būtų gerai, nes man vien tik ta rūgšis atrodo, kad neišplauna mašinos....

Tikrai isplauna. Pabandyk apkalkejusi virduli uzvitrti su citrinos rugstimi ir palik pastoveti koki pusvalandi, pamatysi rezultata thumbup.gif
O isplovus skalbimo masina actu labai jau nekoks kvapas buna. ''Prakvimpa'' visi namai.
Atsakyti
nu apie virdulį jau 100 metų viskas aišku, bet taip valau ir skalbiankę, tik man toks vaizdas, kad nieko ji ten neišsivalo g.gif nors gal ir neužsiteršus buvo, kai chemikalais skabdavau bigsmile.gif nu bandysiu darsyk unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2008 07 29, 22:56)
mes naudojam Amvay firmos produkcija-tiek indu plovikli,tiek skalbimo miltelius irkita.patarciau ir jums,tik sunku isigyti.


Naudokit ir toliau, bet nei jie ekologiški, nei natūralūs, nei firmos politika etiška, tai čia pataikėt ne į tą temą.
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2008 07 30, 17:35)
nu apie virdulį jau 100 metų viskas aišku, bet taip valau ir skalbiankę,  tik man toks vaizdas, kad nieko ji ten neišsivalo  g.gif  nors gal ir neužsiteršus buvo, kai chemikalais skabdavau  bigsmile.gif  nu bandysiu darsyk  unsure.gif


Šiaip kol naudojau visokias chemijas (ir tai tik tuos miltelius, kur kūdikiams galima), tai niekad skalbimo mašina nebuvo tokia užsiteršus, kaip kad kai pradėjau ekologiškas priemones naudot unsure.gif anksčiau apie jokius valymus nemąsčiau niekad schmoll.gif

O dabar po 8 mėn. užsikimšo išvis, tai MB iš numirusių prikėlė mašiną unsure.gif reiks valyt dažniau dabar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 07 25, 22:31)
Buvau įpratus pirkti tuliko valiklį ir langų skystį tuos ekologiškus lietuviškus Maximoj. Pamiršau pavadinimą, bet čia anksčiau buvo kalba apie juos. Paskutiniu metu šie produktai dingo iš Ukmergės gatvės Maximos. Gal kas kur kitur Vilniuj matė?

Šiandien buvau Ukmergės g. Maximoj, yra tų valiklių, tualetui tikrai buvo, o kitas purškiamas toks tai universalus, ar šitą langams naudojat? Nes atskiro langų tai niekad ir nemačiau. Tik jie visi padėti ne prie kitų valiklių, o iš vienos eilės galo, priešais žurnalus, pagarbiai surikiuota visa šita ekologiška serija smile.gif .
Atsakyti
Man labai patinka skambiniu ploviklis - WELEDOS spalvotiem drabuziam su levandu kvapu thumbup.gif
Atsakyti
O man labai patinka sonett langų valiklis. Puikiai nuvalo ir kvepia citrusais. Pirkau "Ekologiškuose produktuose" antakalnio g. smile.gif
Daugiau nieko nesu išbandžiusi iš ekologiškų buities priežiūros priemonių, nes dar nesibaigė senosios. Kažkaip lėtai man jos naudojasi.
Atsakyti
QUOTE(daisha @ 2008 07 31, 10:08)
O man labai patinka sonett langų valiklis. Puikiai nuvalo ir kvepia citrusais. Pirkau "Ekologiškuose produktuose" antakalnio g. smile.gif
Daugiau nieko nesu išbandžiusi iš ekologiškų buities priežiūros priemonių, nes dar nesibaigė senosios. Kažkaip lėtai man jos naudojasi.


Pas mane jau didžioji spintutės turinio dalis ekologiška thumbup.gif Bet kai kurie tikrai taip lėtai naudojasi... unsure.gif pas mane lėčiausiai juda kilimų ir sofų valikliai ir langų skystis ax.gif ir dar dėmių išėmėjo turiu. Jau turiu ir ekologišką, tai matyt todėl taip lėtai, nes anksčiau tai dėmių išėmėjas greit eidavo biggrin.gif
Atsakyti
Vaizele, ziurek, priemone skruzdelems atbaidyti

CIA

Raso tik kad tai aromatai atbaidantys skruzdes, bet ner sudeties g.gif
Atsakyti