Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(baltic*girl @ 2008 04 21, 18:28)
Negaleciau tiek isleist doh.gif O dar tris rekomenduoja. Naudoju "babas" skalbimui, nera milteliu kvapo thumbup.gif


kaip supratau tai trys rutuliai yra viename komplkte. ju nereikia pirkti atskitai. Gundausi pabandyti...
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2008 04 21, 14:28)
Negaleciau tiek isleist doh.gif O dar tris rekomenduoja. Naudoju "babas" skalbimui, nera milteliu kvapo thumbup.gif


As irgi supratau, kad komplekte yra 3 rutuliai, be to, kai nelabai purvini drabuziai, tai nereikia visu 3 det, tai turetu dar ilgiau naudotis blush2.gif
O kas yra "babos" g.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2008 04 21, 17:39)
O kas yra "babos" g.gif

Gal Bobas smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
BABAS ar BOBAS yra skalbimo milteliai su kudikiu, jie neturi kvapo ir man labai del to patinka.
O del rutuliu, uzmaciau kaina ir neskaiciau kiek ju duoda net blush2.gif Kazkaip man atrodo mados klyksmas, ir tiek, kol zmones domisi - uzkelta kaina, paskui ju isvis nebus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltic*girl: 21 balandžio 2008 - 17:52
QUOTE(baltic*girl @ 2008 04 21, 15:51)
lotuliukas.gif
BABAS ar BOBAS yra skalbimo milteliai su kudikiu, jie neturi kvapo ir man labai del to patinka.
O del rutuliu, uzmaciau kaina ir neskaiciau kiek ju duoda net blush2.gif Kazkaip man atrodo mados klyksmas, ir tiek, kol zmones domisi - uzkelta kaina, paskui ju isvis nebus.


Na, jei tu rutuliu sistema veikia su vandens de-jonizavimu, tai visai suprantu, nes dabar juk firmos langus plauna su dejonizuotu vandeniu. Nereikia nei chemikalu, nei pervalymo sausu skuduru, nudziusta be demiu. Tai isivaizduoju, kad ir su tuo skalbimu taip pat - kazkaip vanduo sutraukia nesvarumus ir nusiplauna ten viskas g.gif bigsmile.gif

Oi, ir dar matet, tam paciam puslapy kur anksciau minejautie tokie kaip riesutukai, kazkoks indiskas vaisius "muilopodas", kuris naudojamas kaip absoliuciai ekologiska skalbimo priemone. Medis auga 90 metu, ir kasmet sulauki naujo "skalbimo milteliu" derliaus. O cia tai ekologija biggrin.gif thumbup.gif Tik tiek, kad skalbiniai siek tiek actu atsiduoda, bet gali pilti eterinio aliejaus i skalbianke kartu su tais kevalais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svete: 21 balandžio 2008 - 18:03
QUOTE(ziezulablond @ 2008 04 21, 16:21)
Nedrįstu irgi už tokią kainą pirkt  ax.gif  Bendradarbė sakė, kad jos dukra nusipirko, bet kaip skalbia niekaip neišpešu, dar neišbandė sako. Žodžiu kantriai laukiu kol išbandys  ax.gif O tada ir jums  gossip.gif  group.gif


Oi, kaip gerai, lauksim labai atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2008 04 21, 17:57)
Oi, ir dar matet, tam paciam puslapy kur anksciau minejautie tokie kaip riesutukai, kazkoks indiskas vaisius "muilopodas", kuris naudojamas kaip absoliuciai ekologiska skalbimo priemone. Medis auga 90 metu, ir kasmet sulauki naujo "skalbimo milteliu" derliaus. O cia tai ekologija  biggrin.gif  thumbup.gif Tik tiek, kad skalbiniai siek tiek actu atsiduoda, bet gali pilti eterinio aliejaus i skalbianke kartu su tais kevalais



aš juos ir minėjau prieš keletą dienų mirksiukas.gif
Atsakyti
nupirkau vakar vaikišką šampūną NEUTRAL su tuo žaliu gulbės ženklu ax.gif . labiausiai patiko jo kaina - 10 lt su centais thumbup.gif . šiaip iš pažiūros tai neblogas toks - skaidrus, bekvapis, skalsus, nereikia daug pilt.
dar pirkau minirisk skalbimo miltelių irgi su tuo pačiu ženklu. dar neišbandžiau kaip skalbia, bet irgi kaina gera, o ir nereikia toli ieškot, maximoj yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 04 25, 21:27)
nupirkau vakar vaikišką šampūną NEUTRAL su tuo žaliu gulbės ženklu ax.gif . labiausiai patiko jo kaina - 10 lt su centais  thumbup.gif . šiaip iš pažiūros tai neblogas toks - skaidrus, bekvapis, skalsus, nereikia daug pilt.
dar pirkau minirisk skalbimo miltelių irgi su tuo pačiu ženklu. dar neišbandžiau kaip skalbia, bet irgi kaina gera, o ir nereikia toli ieškot, maximoj yra  thumbup.gif



Anksčiau,gal prieš 5m., dar būdavo neutral suaugusiems, dermatologė rekomendavo, buvo mano mėgstamiausias, bet dingo verysad.gif Gal tą vaikišką išbandyt g.gif
Dar maximoj yra JELP skalbimo skalbimo milteliai, su vaikiuku nupiešti, tai jie turi kanadietišką eko ženklą 4u.gif
Atsakyti
zinokit uzsisakiau ekorutulius, kai pabandysiu kita savaite parasysiu kaip sekesi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(garbaniukee @ 2008 04 26, 09:55)
zinokit uzsisakiau ekorutulius, kai pabandysiu kita savaite parasysiu kaip sekesi  rolleyes.gif

Tai būtinai, lauksim žinių, nes ir aš jau senai apie juos pagalvoju, tik kad vis tas veikimo principas man mistika atrodo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(garbaniukee @ 2008 04 26, 09:55)
zinokit uzsisakiau ekorutulius, kai pabandysiu kita savaite parasysiu kaip sekesi  rolleyes.gif

thumbup.gif oi kaip lauksiu atsiliepimų 4u.gif . o tu išsiaiškinai, kaip ten skalbimo mašinos programą užstatyt su jais skalbiant? g.gif ten gi atseit nereikia skalavimo unsure.gif
Atsakyti