Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(Vaizele @ 2008 07 22, 17:20)
Jau liejau savo apmaudą savo bloge apie taip, kaip kurį laiką panaudojus ekologiškas skalbimo priemones dvokia skalbimo mašina:

http://www.blogas.lt...rda-smirda.html


kokias skalbimo priemones naudojai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 22, 16:21)
Svarbu, kad paskutinius marskinius nenugreztum  lotuliukas.gif


Žiūrėk neprasitark, kad ekologiški, o tai visko gali būt lotuliukas.gif

QUOTE(triule @ 2008 07 22, 16:35)
aisku. taip ir maniau, bet man svarbu sauskelnes praskalaut biggrin.gif prie progos reiks uzsiskyt.
o del kvapo, tai as kazkaip nepastebejau nieko blogo, bet skalbiu ne su milteliais, o su skysciu .na ir stambius daiktus, pvz patalyne, ranksluoscius tai su paprastais milteliais  ax.gif gal taip palaikau jos gera kvapa  lotuliukas.gif


Aš jau irgi pamažu netenku vilties ir pradedu galvot, kad periodiškai profilaktiškai reik su chemija pragrot, nes jau su skalbinių segtuku reik nosį užsisegt rūbus dedant blink.gif

QUOTE(agnuta @ 2008 07 22, 17:15)
kokias skalbimo priemones naudojai? g.gif


Almawin miltelius ir skystį, dabar Klar (irgi Almawin'o produktas). Baliklius Almawin, Sonnett ir Klar, visokius minkštiklius ir kvapus irgi šių firmų. Iš viso "stažas" - jau gal ~7-8 mėn. Rūbus išmokau išplaut gan švariai, nors iš pradžių buvo bėdų su baltais.

Bet va kvapas įsiveisė... blink.gif
Atsakyti
Puslapiukas kur EKO BALLS pigiau kainuoja:

EKO BUMBULIUKAI

Tik su tais siuntimais tai uzknisa kai kartais pats siuntimas buna net brangesnis uz preke doh.gif siuo atveju nezinau kaip yra
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 22, 18:24)
Aš jau irgi pamažu netenku vilties ir pradedu galvot, kad periodiškai profilaktiškai reik su chemija pragrot, nes jau su skalbinių segtuku reik nosį užsisegt rūbus dedant  blink.gif
Almawin miltelius ir skystį, dabar Klar (irgi Almawin'o produktas). Baliklius Almawin, Sonnett ir Klar, visokius minkštiklius ir kvapus irgi šių firmų. Iš viso "stažas" - jau gal ~7-8 mėn. Rūbus išmokau išplaut gan švariai, nors iš pradžių buvo bėdų su baltais.

Bet va kvapas įsiveisė...  blink.gif


blink.gif o rubai nepersigeria to kvapo? ar kai isdziuna jis dingsta?
Atsakyti
Dar toks vienas mane dominantis dalykelis:

tai organiski "muilo dribsniai". gal jie labiau i muilo drozles panasus, nezinau, nemaciau. norejau nusipirkti tai vienur nesiuncia, kitur kaina didesne, o dar kitur tai siuntimas kainuoja dvigubai daugiau nei pats produktas doh.gif Lietuvoj jauciu sito gerio ner? Raso bekvapis, tinka delikatiems skalbiniams, pagamintas is ekologisku alieju.

sudetis:
sodium palmate*, sodium cocoate*, aqua, glycerine*, sodium chloride. *Organically product ingredients. Product is Certified Organic by Soil Association. Vegan.

Nuoroda:

MUILO DRIBSNIAI
Atsakyti
Tiesa, jei kam idomu, tai sio vieno pako siuntimas kainuoja 9,95 svaru sterlingu. As ten zaidziau su kiekiais, tikrinau kada pasikeis siuntimo kaina didinant sios priemones pakeliu skaiciu ir man nusibodo zaisti ties 10 pakeliu. Zodziu, teoriskai gaunasi, kad ar perki viena ar desimt pakuociu, vis tiek moki 9,95! Taigi, pirkti reikia daugiau. Idomu ka as daryciau su desimcia dezuciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 22, 18:24)
Žiūrėk neprasitark, kad ekologiški, o tai visko gali būt  lotuliukas.gif
Aš jau irgi pamažu netenku vilties ir pradedu galvot, kad periodiškai profilaktiškai reik su chemija pragrot, nes jau su skalbinių segtuku reik nosį užsisegt rūbus dedant  blink.gif


Įdomiai čia g.gif O po skalbimo palieki dureles pradarytas, kad gumos išdžiūtų?
Papildyta:
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 22, 18:29)
Puslapiukas kur EKO BALLS pigiau kainuoja:

EKO BUMBULIUKAI

Tik su tais siuntimais tai uzknisa kai kartais pats siuntimas buna net brangesnis uz preke  doh.gif siuo atveju nezinau kaip yra


Aš užsisakiau. Jau užsisakius ir sumokant rašė, kad siuntimas 12svarų, o apmokėjus parašė, kad sorry, į Lt 27 svarai doh.gif Svoris iki 2kg, o litais gal 115 išeina... Kadangi ėmiau 3 prekes (jas anksčiau ar vėliau vistiek būčiau pirkus) tai vistiek gavosi pigiau, negu būčiau Lietuvoj pirkus, bet ne tiek pigiau, kiek tikėjausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 07 22, 20:06)
Įdomiai čia  g.gif O po skalbimo palieki dureles pradarytas, kad gumos išdžiūtų?
Papildyta:
Aš užsisakiau. Jau užsisakius ir sumokant rašė, kad siuntimas 12svarų, o apmokėjus parašė, kad sorry, į Lt 27 svarai  doh.gif Svoris iki 2kg, o litais gal 115 išeina... Kadangi ėmiau 3 prekes (jas anksčiau ar vėliau vistiek būčiau pirkus) tai vistiek gavosi pigiau, negu būčiau Lietuvoj pirkus, bet ne tiek pigiau, kiek tikėjausi  blush2.gif




Jo, man irgi buvo taip, kad UUUPS, siuntimo kaina padvigubejo! Reiktu isbandyt. O tai tam paciam puslapy pirkaisi? ax.gif
Atsakyti
Vaizdele, gal tu seniai savo skalbimo masina nukalkinai?
Buna taip, kad prisikaupia ivairiu nuosedu jos pelyja ir dvokia.As periodiskai su citrinos rugstim pravalau.Ir tai, kai sujudina buna kvapas tai po keliu dienu ir vel valau.Geriausia periodiskai pagal grafika smile.gif pravalyti.
Atsakyti
QUOTE(sema @ 2008 07 22, 21:16)
Vaizdele, gal tu seniai savo skalbimo masina nukalkinai?
Buna taip, kad prisikaupia ivairiu nuosedu jos pelyja ir dvokia.As periodiskai su citrinos rugstim pravalau.Ir tai, kai sujudina buna kvapas tai po keliu dienu ir vel valau.Geriausia periodiskai pagal grafika  smile.gif  pravalyti.


Maniske irgi nedvokia, o eko priemones jau gal metus naudoju g.gif
Bet nukalkint gal irgi vertetu--o kaip cia su ta citrinos rugstimi daryti--tiesiog ipilti i skalbikliu vieta ir praskalbti ar ne blush2.gif

Vaizele, o kas gerai balina is siu priemoniu-- nes kad bsltumas net apakintu biggrin.gif tai man dar nepavyksta doh.gif
Atsakyti
2-3 valgomus saukstus ipilti ir ijunti programa su didziausia temperatura, tegu prasiskalbia.As kartais isjungiu masina porai valandu, kai ji pasiekia auksta temperatura, taip geriau atmirksta. Po to vel paleidziu, kad baigtusi programa iki galo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sema: 22 liepos 2008 - 20:55
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 22, 21:10)
Jo, man irgi buvo taip, kad UUUPS, siuntimo kaina padvigubejo! Reiktu isbandyt. O tai tam paciam puslapy pirkaisi?  ax.gif


Jo, tam pačiam. Dabar siuntinio laukiu. ax.gif Labai geras dalykas bus vaiko sauskelnėm plaut, kad milteliai odos nedirgintų. Na ir šiaip, bendram naudojimui. O kad skalbiniai maloniai kvepėtų, tai į spintą galima dėti kvapnų muilą arba kvepiančius rutuliukus
Atsakyti