Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(agnuta @ 2008 07 04, 12:08)
o kur gauti boro rugsties? 4u.gif


gal vaistinėj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 04, 13:28)
gal vaistinėj?  g.gif


as kazkodel irgi taip galvoju g.gif
Atsakyti
Kažkada ieškojau vaistinėj, tai sakė neturi (ir nežino kur gaut), nes boro rūgštis tinka ir pelėsiui naikinti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 04, 09:42)

Ir dar vienas klausimėlis iš panašios serijos. Kadangi mums nepriimtina naudoti Rundapo, tai pas mus labai želia žolės tarp šaligatvio plytelių. Net jei nuolat budėti ir ravėti, tai vistiek iš tokios vietos sunku išraut ir dažniausiai šaknys lieka, po kelių dienų atauga. Ką darot, kaip kovojat už savo takelius natūralesnėmis priemonėmis?


reikia druska užbarstyt takelių siūles, bet taip storai. ir druska išgraužia žolių šaknis. bet aišku reikia kartot kas kiek laiko, nu bet vis geriau negu raundapas biggrin.gif
QUOTE(agnuta @ 2008 07 04, 13:08)
o kur gauti boro rugsties? 4u.gif

seniau tai būdavo vaistinėse boro miltelių. pati pirkdavau žalioj jaunystėj ir darydavau tirpalą akims plaut kai uždegimas būdavo. dabar nebežinau ar bebūna g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 07 04, 14:59)
reikia druska užbarstyt takelių siūles, bet taip storai. ir druska išgraužia žolių šaknis. bet aišku reikia kartot kas kiek laiko, nu bet vis geriau negu raundapas biggrin.gif





Druska isgrauzia ir betona g.gif
O siaip nors gal ir kvailai pasirodys, bet man visai grazu tarp trinkeliu zolytes. aisku, pas mane ten kazkaip laukines naslaites uzsiseje, jei butu koks varputis tai gal ir nebe.... O samaneles tai as net specialiai palaistau, kad neisnyktu- jos suteikia kazkokios silumos ir senoviskumo nykiam betonui biggrin.gif Bet cia aisku nuo sodo stiliaus priklauso - pas mane toks naturalistinis.
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2008 07 04, 15:12)
Druska isgrauzia ir betona  g.gif
O siaip nors gal ir kvailai pasirodys, bet man visai grazu tarp trinkeliu zolytes. aisku, pas mane ten kazkaip laukines naslaites uzsiseje, jei butu koks varputis tai gal ir nebe.... O samaneles tai as net specialiai palaistau, kad neisnyktu- jos suteikia kazkokios silumos ir senoviskumo nykiam betonui biggrin.gif  Bet cia aisku nuo sodo stiliaus priklauso - pas mane toks naturalistinis.

nu bet augalų šaknys irgi ardo betoną g.gif
pas mane irgi natūralistiniai takeliai lotuliukas.gif , nu bet mano sodyboje apskritai kol kas natūralizmas - tinginizmas klesti blush2.gif . bet pasižadu sau, kad kada nors kai bus daugiau laiko įsirengsiu ir nenatūralistinių vietų ten lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 04 liepos 2008 - 14:29
QUOTE(ingalp @ 2008 07 03, 21:59)
kažkur skaičiau tokį receptą skruzdėms naikinti: reikia sumaišyti boro rūgšties su kokiu nors kepeniniu paštetu ir pridėti ant skruzdžių takelio. tada jos atseit ėda visa tai ir išdvesia  biggrin.gif . pati nebandžiau, tai nežinau veiksmingumo. bet jei riektų išbandyčiau šį metodą ax.gif

bet tokiu budu galima net ir skruzdelyna isnaikinti, nes jos visa ta boraksa nes i skruzdelyna verysad.gif jos juk nesuvalgo jo vietoje ir cia pat nemirsta ax.gif


QUOTE(agnuta @ 2008 07 04, 12:08)
o kur gauti boro rugsties? 4u.gif

esu pirkusi Gedimino pr. vaistineje, ten priesais teisingumo ministerija, bet tai buvo pries kokius 7 metus -tada turejom tooooooookius kaimynus, kad tarakonai sienom ejo -tai super padejo boraksas su kietai virto kiausinio tryniu
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 07 04, 21:44)
bet tokiu budu galima net ir skruzdelyna isnaikinti, nes jos visa ta boraksa nes i skruzdelyna  verysad.gif jos juk nesuvalgo jo vietoje ir cia pat nemirsta  ax.gif
esu pirkusi Gedimino pr. vaistineje, ten priesais teisingumo ministerija, bet tai buvo pries kokius 7 metus -tada turejom tooooooookius kaimynus, kad tarakonai sienom ejo -tai super padejo boraksas su kietai virto kiausinio tryniu

tai kaip supratau Vaizele ir nori išnaikint skruzdėlyną esantį prie jos namo gėlyne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irdange @ 2008 06 29, 12:41)
perskaiciau viska,pradzioje labai daug geru p[atarimu radau  drinks_cheers.gif  valymus su muilu,druska,soda,actu,citrinos rugstimi  thumbup.gif  o kuo galima isvalyti toaleta ?niekas nepadeda (ka isbandziusi visa chemija jau net) doh.gif  pas mus vanduo labai blogas todel greit priruduoja kloezto apacioje ruduoje doh.gif  baisus vazidas kuris erzina mane ka patartumet?


tai as tuo paciu misiniu ir toleta valau, tik acto daugiau ipilu ir laikau daug ilgiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2008 07 06, 10:46)
tai as tuo paciu misiniu ir toleta valau, tik acto daugiau ipilu ir laikau daug ilgiau. mirksiukas.gif

as rupios druskos ipilu acto nemazai ir sodos viskas suputoja tikrai gerai isvale labai paitko,nes jau net jokios domestos nepadejo doh.gif
Atsakyti
einu prigulti 4u.gif
Atsakyti
oho kokio gero vieto parasiau lotuliukas.gif atsiprasau 4u.gif blush2.gif
Atsakyti