Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

Merginos, perskaičiau temelę, nieko neradau apie Norwex miltelius, gal ką galite papasakoti, ar jie irgi is Amway srities? O gal kas naudojate Norwex magnetinį kamuolį?
Atsakyti
QUOTE(Chada @ 2008 06 16, 11:17)
Merginos, perskaičiau temelę, nieko neradau apie Norwex miltelius, gal ką galite papasakoti, ar jie irgi is Amway srities? O gal kas naudojate Norwex magnetinį kamuolį?


Mano anyta turi magnetinį kamuolį, bent jau pirmom savaitėm tai sakė, kad patenkinta, nes jis tarnauja kaip skalbinių minkštiklis ir reikia perpus mažiau miltelių dėt. Kaip dabar, nežinau, neklausiau. Ir dar tų šluosčių man ir sau pripirko, skųstis negaliu, l. geros langam ir dulkėm valyt (bet galima ir pigesnių rast)
O dabar internete žiūrėjau, tai kažkokį psl. atradau, kur prekiauja norwex ir amway kartu, tai jau ir nebežinau ką čia ir galvot rolleyes.gif Aišku, jų firma skelbia, kad už natūralumą ir nori padėt mažinti chemikalų naudojimą namuose (tai puikiai pavyksta), bet dėl jų kitų produktų (dantų želės, milteliai ir pan) tai nežinau, gal ir geri, bent jau ant skalbimo miltelių rašo, kad be fosfatų ir suyrantys, o ant kosmetikos nerašo, kad virš jų laukų lėktuvai neskraido ir dezodorantas toks grynas, kad galima valgyt.
Jei kam reikia, tai čia katalogas
Atsakyti
o ka galit patart naturalios odos sviesiems baldams valyt ?
Atsakyti
Jei kuri dar ieškot eco rutulių, radau su nuolaida http://www.globehugg.../products_id/67
Atsakyti
perskaiciau viska,pradzioje labai daug geru p[atarimu radau drinks_cheers.gif valymus su muilu,druska,soda,actu,citrinos rugstimi thumbup.gif o kuo galima isvalyti toaleta ?niekas nepadeda (ka isbandziusi visa chemija jau net) doh.gif pas mus vanduo labai blogas todel greit priruduoja kloezto apacioje ruduoje doh.gif baisus vazidas kuris erzina mane ka patartumet?
Atsakyti
Klausykit, o kaip ekologiškomis priemonėmis išginti skruzdėles? Vis bando ir bando pasidaryti skruzdėlyną po mano vazonais blink.gif Neįsivaizduojat, kiek jos pernešė per naktį visko kai perkėliau vazoną 20 cm į šoną. Veiksmas vyksta lauke.
Atsakyti
QUOTE(Irdange @ 2008 06 29, 13:41)
perskaiciau viska,pradzioje labai daug geru p[atarimu radau  drinks_cheers.gif  valymus su muilu,druska,soda,actu,citrinos rugstimi  thumbup.gif  o kuo galima isvalyti toaleta ?niekas nepadeda (ka isbandziusi visa chemija jau net) doh.gif  pas mus vanduo labai blogas todel greit priruduoja kloezto apacioje ruduoje doh.gif  baisus vazidas kuris erzina mane ka patartumet?

Pas mus irgi tokia problema, tik Domestos užpilus pašviesėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 02, 10:58)
Klausykit, o kaip ekologiškomis priemonėmis išginti skruzdėles? Vis bando ir bando pasidaryti skruzdėlyną po mano vazonais  blink.gif Neįsivaizduojat, kiek jos pernešė per naktį visko kai perkėliau vazoną 20 cm į šoną. Veiksmas vyksta lauke.

draugės mama pamenu naikindavo džiovintais pomidorų lapais. tiesa, nežinau, ar padėdavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 02, 10:58)
Klausykit, o kaip ekologiškomis priemonėmis išginti skruzdėles? Vis bando ir bando pasidaryti skruzdėlyną po mano vazonais  blink.gif Neįsivaizduojat, kiek jos pernešė per naktį visko kai perkėliau vazoną 20 cm į šoną. Veiksmas vyksta lauke.

kažkur skaičiau tokį receptą skruzdėms naikinti: reikia sumaišyti boro rūgšties su kokiu nors kepeniniu paštetu ir pridėti ant skruzdžių takelio. tada jos atseit ėda visa tai ir išdvesia biggrin.gif . pati nebandžiau, tai nežinau veiksmingumo. bet jei riektų išbandyčiau šį metodą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 03 liepos 2008 - 22:00
QUOTE(Irėja @ 2008 07 02, 21:55)
draugės mama pamenu naikindavo džiovintais pomidorų lapais. tiesa, nežinau, ar padėdavo  blush2.gif



QUOTE(ingalp @ 2008 07 03, 21:59)
kažkur skaičiau tokį receptą skruzdėms naikinti: reikia sumaišyti boro rūgšties su kokiu nors kepeniniu paštetu ir pridėti ant skruzdžių takelio. tada jos atseit ėda visa tai ir išdvesia  biggrin.gif . pati nebandžiau, tai nežinau veiksmingumo. bet jei riektų išbandyčiau šį metodą ax.gif


Didelis ačiū 4u.gif merginos. Būtinai bandysiu. Šiaip aišku skruzdės yra mieli ir įdomūs gyvūnėliai. Bet pas mus čia matyt labai sausa žemė, joms patinka ir aš bijau, kad mes tuoj patys gyvensim skruzdėlyno vidury jei nieko nedarysim blink.gif

Ir dar vienas klausimėlis iš panašios serijos. Kadangi mums nepriimtina naudoti Rundapo, tai pas mus labai želia žolės tarp šaligatvio plytelių. Net jei nuolat budėti ir ravėti, tai vistiek iš tokios vietos sunku išraut ir dažniausiai šaknys lieka, po kelių dienų atauga. Ką darot, kaip kovojat už savo takelius natūralesnėmis priemonėmis?
Atsakyti
QUOTE(Irdange @ 2008 06 29, 13:41)
perskaiciau viska,pradzioje labai daug geru p[atarimu radau  drinks_cheers.gif  valymus su muilu,druska,soda,actu,citrinos rugstimi  thumbup.gif  o kuo galima isvalyti toaleta ?niekas nepadeda (ka isbandziusi visa chemija jau net) doh.gif  pas mus vanduo labai blogas todel greit priruduoja kloezto apacioje ruduoje doh.gif  baisus vazidas kuris erzina mane ka patartumet?

Montuoti kokį vandens filtrą prie bakelio, jei tik įmanoma, ir tualetą pakeisti, jei senasis jau neišsivalo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 07 03, 22:59)
kažkur skaičiau tokį receptą skruzdėms naikinti: reikia sumaišyti boro rūgšties su kokiu nors kepeniniu paštetu ir pridėti ant skruzdžių takelio. tada jos atseit ėda visa tai ir išdvesia  biggrin.gif . pati nebandžiau, tai nežinau veiksmingumo. bet jei riektų išbandyčiau šį metodą ax.gif


o kur gauti boro rugsties? 4u.gif
Atsakyti