Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(dilditele @ 2008 06 05, 08:34)
Tai su tuo apelsinu valikliu galima grindis? parketa? plyteles? o kriaukles??? Nes kazkaip gumu, rasalo demiu, kliju demiu nebuna daug. Idomu kiek jis galioja, nes laikyt tokioms demes valikli nezinau ar verta. Cia ziuriu panasiai kaip Amway LOC'as, tik geliu trest negalima  biggrin.gif



Dėl parketo aš nežinau. Jei jis nebijo vandens, tai turbūt galima valyt.
Surašysiu dar kartą pavyzdžius, ką valyti biggrin.gif : virtuvėj visi paviršiai, orkaitė, gartraukis, lakuotos grindys, plytelės, pvc grindys, laminatas, linoleumas, kriauklės, vonia, šiukšlinės, šiukšlių konteineriai (po to viskas kvepia tongue.gif ), gyvuliukų narveliai (tik šiuos dar reikia tada perplauti švariu vandeniu)
ir visa tai,kas jau anksčiau minėta.
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 06 04, 12:42)
Dar pagalvojau, ar tu jau skaitei apie Almawin apelsinų aliejaus valiklį?
Labai puikus produktas, jau seniai akis smailinu į jį  thumbup.gif


Atsiprašau, jei jau buvo rašyta, o tą aliejų galima tik internetu užsisakyt ar kur nors Vilniuje parduotuvėje nusipirkt? ax.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2008 06 05, 15:30)
Atsiprašau, jei jau buvo rašyta, o tą aliejų galima tik internetu užsisakyt ar kur nors Vilniuje parduotuvėje nusipirkt?  ax.gif Ačiū smile.gif


Aš tai su juo parketines grindis dažniausiai plaunu. O įsigyt stepono 6 galima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žirklutės: 05 birželio 2008 - 14:35
arba www.sanga.lt internetu wink.gif
Atsakyti
Hm gal cia as per daug bijau, nes kazkaip isivaizduoju, kad parketui reikia kazkokia spec.valiklio. Bet raso, kad lakuotiems pavirsiams. Tai muset tinka.
Idomu ar gerai jis valo kriaukles???
Atsakyti
Sveiki,
as naudoju Sonett buitine "chemija" thumbup.gif Labai patinka.Naudoju rankom ju skysta muila,tai pat vaiko vilnos rubelisu sklabiu ju skalbikliais naudoju ir lyginimui skysti bei kalkiu valikli.Visais sitais prouktais esu labai patenkinta. thumbup.gif
Ju parduotuve yra Vilniuje,bet as uzsakibeju internetu. qe@takas.lt
Atsakyti
Merginos, baigėsi mano trąšos gėlėms, pirktos tuomet, kai dar nesidomėjau ekologija. Gal kuri jau esate iškapsčiusi organines trąšas kambarinėms gėlėms?

Labai laukiu pagalbos šiuo klausimu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 11 birželio 2008 - 20:22
QUOTE(Vaizele @ 2008 06 11, 21:19)
Merginos, baigėsi mano trąšos gėlėms, pirktos tuomet, kai dar nesidomėjau ekologija. Gal kuri jau esate iškapsčiusi organines trąšas kambarinėms gėlėms?

Labai laukiu pagalbos šiuo klausimu  bigsmile.gif


Vienas iš variantų, nors pas mus daržely dar kažkokios ekologiškos voliojas, mama pirko, tai tikriausiai iš thomas phillips arba maximos, ten toks sodininkas nupaišytas, parašyta, kad ekologiškos.
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 06 11, 21:56)
Vienas iš variantų, nors pas mus daržely dar kažkokios ekologiškos voliojas, mama pirko, tai tikriausiai iš thomas phillips arba maximos, ten toks sodininkas nupaišytas, parašyta, kad ekologiškos.


Ačiū už nuorodą, Žirklutės 4u.gif

Visgi kažkas, nuo ko pradėti su ekologiškomis trąšomis. O beje, jos nesmirda namie, nes aš kambarinėms gėlėms naudosiu, o čia parašyta, kad iš paukščių mėšlo g.gif

Ir šitos tinkamos kambarinėms gėlėms? Kaip į vazonėlį atitaikyti, kiek ten jų įberti? Parašyta ant pakuotės? g.gif Aš kažkaip įpratus buvau, kad skystos kambarinėms gėlėms rolleyes.gif
Atsakyti
gal kazkas ekologisko yra demems kiliminei dangai valyti? anyta vale kilima, tai vos nenudusau doh.gif zadejau pasidometi naturalesnem priemonem... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2008 06 12, 16:07)
gal kazkas ekologisko yra demems kiliminei dangai valyti? anyta vale kilima, tai vos nenudusau  doh.gif zadejau pasidometi naturalesnem priemonem... ax.gif


Jei neklystu, tai Maximoj tarp ekologiškos buitinės chemijos buvo berods kilimų valiklis. Jų eko buitinė chemija tokiuose baltuose įpakavimuose žalios etiketės, paprastai buitinės chemijos skyriuj būna sudėta vienoj vietoj visos ekopriemonės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2008 06 12, 18:07)
gal kazkas ekologisko yra demems kiliminei dangai valyti? anyta vale kilima, tai vos nenudusau  doh.gif zadejau pasidometi naturalesnem priemonem... ax.gif

As kilimu demes valau su situo http://sanga.lt/index.php?cid=109
Atsakyti