Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

Maximoj lygtais šitie eteriniai aliejai. Lyg ir nieko tokie atrodo, čia dar aprašymai yra kam kokie skirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 06 04, 13:35)
Aš ne Lietuvoje, tai negaliu tiksliai pasakyti, bet įtariu, kad ten nėra ekologiški produktai. Šiaip būna specialiai užrašyta, jei ekologiška. Aišku, kaina irgi didesnė.

Gali čia pasiskaityti apie acetono poveikį sveikatai. Aš tai su juo nevalyčiau. Juk ir nagų lako valiklio ieškom be acetono.  mirksiukas.gif


Bet langams plauti, kad blizgėtų tai visada pildavo acetono. Ar kam nors valyti naudojate benziną? Arba spiritą tarkim?

Dabar, kai viską šveičiu su soda, nebenaudoju pirštinių. Manau nekenkia tiek kiek koks nors Cilit bang.

Ir dar toks buitinis klausimas. Ką naudoti tualete, kaip kvapą? nesugalvoju. Ankščiau purkšdavau ambipiuru. Ką dabar naudot? kartais reikia. rolleyes.gif Gal kokį žydrūną pasisodint ar hiacintą? Kad augalas kvepėtų?

Aš ne į temą. Bet. Jūsų avataras iš knygos "Panama labai graži" Ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2008 06 04, 12:48)
Bet langams plauti, kad blizgėtų tai visada pildavo acetono. Ar kam nors valyti naudojate benziną? Arba spiritą tarkim?


Aš valau viską su actu, langus visada su actu valydavom thumbup.gif
Benzino, spirito nenaudoju.

QUOTE

Dabar, kai viską šveičiu su soda, nebenaudoju pirštinių. Manau nekenkia tiek kiek koks nors Cilit bang.



Čia žiūrint, kaip tavo rankos reaguoja. Aišku, nėra taip baisu, kaip cheminiai valikliai, bet ir su natūraliais reikia elgtis atsargiai.
Su soda aš kol kas tik indus plaunu, tai pirštinių nesimaunu.

QUOTE

Ir dar toks buitinis klausimas. Ką naudoti tualete, kaip kvapą? nesugalvoju. Ankščiau purkšdavau ambipiuru. Ką dabar naudot? kartais reikia. rolleyes.gif Gal kokį žydrūną pasisodint ar hiacintą? Kad augalas kvepėtų?


Jei galva neįskausta nuo intensyvaus kvapo mažoj patalpoj, turbūt būtų labai gražu.

Aš pati nusipirkau Froscho oro gaiviklį su citrinžole. Ten parašyta, kad patalpa turi būti ir vėdinama. Pas mane yra langas, tad be problemų. O papurškusi, tuoj pat ir išeinu iš tos patalpos. Panaudojusi, buvo maloniai nustebinta, kaip gaiviai kvepia ir labai greitai panaikina nemalonų tualeto kvapą. Bet dėl Froscho jau nekart kalbėjom, kad tai nesertifikuota produkcija. Tai dabar iki galo ir nežinau, ar tikrai gera firma, ar tik pati save giria.


QUOTE

Aš ne į temą. Bet. Jūsų avataras iš knygos "Panama labai graži" Ar klystu?


Taip, čia Janoscho piešinys. Turim ir knygą, ir kalendorius šeimyninis kabo, ir filmo DVD įsigijom. Vaikų kambariui net paveikslą didelį E-bay už vieną eurą gavau thumbup.gif . Esam/esu Janoscho gerbėja wub.gif
Atsakyti

Šiandien gavau siuntinuką su ekologiškom prekėm. Buvau užsisakiusi pabandymui ir Sonett baliklį/dėmių išėmiklį. Tai štai ant pakuotės rašo, kad:

skalbimo mašinoje skalbti nuo 50 laipsnių temperatūros. Tik tokiu atveju jis veikia.

Tačiau įmanoma, kad jis suveiktų ir žemesnėje temperatūroje, t.y. nuo 30 laipsnių. Bet tada reikia skalbinius mirkyti su juo per naktį.

Toliau yra aprašymas, kaip mirkyti smarkiai suteptus vaikų rūbelius:

25 ml baliklio ištirpinti kibire su 3 litrais šilto vandens. Įdėti skalbinius ir paslėgti juos, pvz., su lėkšte, kad skalbiniai būtų panirę vandeny. Mirkyti per naktį. Toliau skalbti kaip įprasta skalbimo mašinoje.

Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 06 04, 14:05)
Taip, čia Janoscho piešinys. Turim ir knygą, ir kalendorius šeimyninis kabo, ir filmo DVD įsigijom. Vaikų kambariui net paveikslą didelį E-bay už vieną eurą gavau  thumbup.gif . Esam/esu Janoscho gerbėja  wub.gif

OT: Parašyk į mūsų temą apie tą DVD. Aš irgi Janoscho gerbėja, bet apie filmą net negirdėjau. Gal ir man reikia kokiomis nors prieinamomis kalbomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2008 06 04, 13:48)
Ir dar toks buitinis klausimas. Ką naudoti tualete, kaip kvapą? nesugalvoju. Ankščiau purkšdavau ambipiuru. Ką dabar naudot? kartais reikia. rolleyes.gif Gal kokį žydrūną pasisodint ar hiacintą? Kad augalas kvepėtų?



manau gėlė būtų ekologiškiausia. tik klausimas - kaip ji ten augs tamsoje g.gif ?
dar galima smilkalus naudot, arba aromatinę lempą su eteriniais aliejais
Atsakyti
QUOTE
Dar pagalvojau, ar tu jau skaitei apie Almawin apelsinų aliejaus valiklį?
Labai puikus produktas, jau seniai akis smailinu į jį  thumbup.gif


O as nesuprantu kam jis naudojamas. Tas pasakymas visiems vandeniui atspariems pavirsiams man nieko nesako. Kuo jis skiriasi nuo namu apyvokos valiklio???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilditele: 04 birželio 2008 - 20:38
QUOTE(dilditele @ 2008 06 04, 20:36)
O as nesuprantu kam jis naudojamas. Tas pasakymas visiems vandeniui atspariems pavirsiams man nieko nesako. Kuo jis skiriasi nuo namu apyvokos valiklio???



dilditėle, aš nelabai suprantu, ko tu nesupranti rolleyes.gif, juk aprašymas yra:

„AlmaWin“ ekologiškas apelsinų aliejaus valiklis koncentratas valo ir tirpdo riebalus. Jokia dėmė neatsilaikys. Viską, kas sukeldavo sunkumų anksčiau, ši universali priemonė įveiks: kramtomąją gumą, rašalą, tepalus, nagų laką, aliejinius dažus, tušinuko dėmes, klijus, gumos likučius ant grindų, dervuotus augalinius ir gyvulinius riebalus orkaitėje. „AlmaWin“ apelsinų aliejaus valiklis – biologinė riebalus tirpdanti priemonė – šalina dėmes iš rūbų, kilimų, baldų apmušalų, naikina blogą kvapą ir tinka daug kur buityje. Ši universali priemonė tinka bet kokiai valymo užduočiai; priklausomai nuo atskiedimo ji veikia ir kaip buitinis valiklis, ir kaip universalus valiklis, ir kaip dėmių išėmiklis, ir kaip tirpiklis.

Namų apyvokos valiklis - Universali, visiems kietiems paviršiams (keraminėms plytelėms, grindims, lakuotiems paviršiams) tinkanti priemonė.

Su abiem galima valyti kietus paviršius, pvz., grindis, bet apelsinų aliejaus valikliu dar galima šalinti dėmes, valyti orkaitę ir t.t., skaičiau, kad ir pintus baldus su juo sėkmingai valė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 06 04, 20:51)
manau gėlė būtų ekologiškiausia. tik klausimas - kaip ji ten augs tamsoje g.gif ?
dar galima smilkalus naudot, arba aromatinę lempą su eteriniais aliejais


Pas mane yra langas. Tik jis tokia plėvele užklijuotas. nėra visiškai permatomas. Bet dieną šviesos pakankamai. Nereikia degt. Iškerėjo piniginės medis. Žydinčios dar nelaikiau.

O smilkalų nenaudoju. Nebent spirales nuo uodų vasarą.
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2008 06 04, 23:00)
Pas mane yra langas. Tik jis tokia plėvele užklijuotas. nėra visiškai permatomas. Bet dieną šviesos pakankamai. Nereikia degt. Iškerėjo piniginės medis. Žydinčios dar nelaikiau.

O smilkalų nenaudoju. Nebent spirales nuo uodų vasarą.

tai jei yra šviesos, aišku bandyk kokias kvapnias gėles. laibeniai pvz labai skaniai kvepia, hiacintai. tik gaila kad nežydės gėlės apskritus metus verysad.gif . norėčiau ir aš tūliko su langu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 06 04, 21:00)
dilditėle, aš nelabai suprantu, ko tu nesupranti  rolleyes.gif, juk aprašymas yra:

„AlmaWin“ ekologiškas apelsinų aliejaus valiklis koncentratas valo ir tirpdo riebalus. Jokia dėmė neatsilaikys. Viską, kas sukeldavo sunkumų anksčiau, ši universali priemonė įveiks: kramtomąją gumą, rašalą, tepalus, nagų laką, aliejinius dažus, tušinuko dėmes, klijus, gumos likučius ant grindų, dervuotus augalinius ir gyvulinius riebalus orkaitėje. „AlmaWin“ apelsinų aliejaus valiklis – biologinė riebalus tirpdanti priemonė – šalina dėmes iš rūbų, kilimų, baldų apmušalų, naikina blogą kvapą ir tinka daug kur buityje. Ši universali priemonė tinka bet kokiai valymo užduočiai; priklausomai nuo atskiedimo ji veikia ir kaip buitinis valiklis, ir kaip universalus valiklis, ir kaip dėmių išėmiklis, ir kaip tirpiklis.

Namų apyvokos valiklis - Universali, visiems kietiems paviršiams (keraminėms plytelėms, grindims, lakuotiems paviršiams) tinkanti priemonė.

Su abiem galima valyti kietus paviršius, pvz., grindis, bet apelsinų aliejaus valikliu dar galima šalinti dėmes, valyti orkaitę ir t.t., skaičiau, kad ir pintus baldus su juo sėkmingai valė  thumbup.gif


Tai su tuo apelsinu valikliu galima grindis? parketa? plyteles? o kriaukles??? Nes kazkaip gumu, rasalo demiu, kliju demiu nebuna daug. Idomu kiek jis galioja, nes laikyt tokioms demes valikli nezinau ar verta. Cia ziuriu panasiai kaip Amway LOC'as, tik geliu trest negalima biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,

noriu pasidalinti info ka naudojams ekologiski valikliai gal veikia silpniau nei rimta chemija, bet ekologiska, netoksiska ir geriausia, kad kartu su dukriuku galime uzsiimti "valymo darbais" thumbup.gif vilniuj maciau pirkti nac. baldu salone. kainos tai nezinau blush2.gif ir talpos yra ivairios, su purksikliais arba be ju (antram pildymui).
turim virtuvei skirta valikli, plytelems, baldams, kilimams ir gobelenams (nenaudojam praktiskai) ir langams aisku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2SIA: 05 birželio 2008 - 08:47