Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(agnuta @ 2008 05 31, 19:05)
o jelp sertifikuoti kaip ekologiski? g.gif


JELP is hypoallergic and ecological - it doesn't contain any irritating ingredients, such as optical brighteners, phosphates, synthetic dyes, TAED activators or aggressive fragrances.
Tik jie,skirtingai nei amway, turi aplinkos apsaugos ekologiško gaminio sertifikatą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 30, 21:59)
Užtat pasiėmiau ekologiškus jelp miltelius ir frosch dėmių išėmėją - 98% suyrantis ir VEIKIANTIS. Bent jau tą riebalų dėmę iš rūbo išėmė (prieš tai 2kartus skalbiau su almawin spalvotų audinių skysčiu, niekas neišsiskalbė  doh.gif )


Reiks ir man isbandyt, nes bandziau almawin ir sonett miltelius ir demiu isemejus, tai manes netenkina ju isskalbimas, lieka ir lieka demes doh.gif
Atsakyti
Jau antrus Almawin miltelius bandau ir vis tiek demeti rubai, jauciu ir man teks ant JELP pereit, kazkada neblogai skalbdavo
Atsakyti
O kaip Frosch skalbimo priemones?
Atsakyti
Kas naudojate Almawin priemones indaplovėm, ar jums gerai išsiplauna indai? Nes man tai schmoll.gif Deja, Calgonit isplauna geriau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2008 06 03, 10:52)
Kas naudojate Almawin priemones indaplovėm, ar jums gerai išsiplauna indai? Nes man tai  schmoll.gif Deja, Calgonit isplauna geriau  verysad.gif


As naudojau Almawin ir tabletes ir miltelius, tai pastebejau, kad tabletes kokybiskiau isplaudavo. Kai baigsiu miltelius vel grisiu prie tableciu, nes kokybe mane netenkina, pastebejau, kad kartais lieka net nenuplautu milteliu po viso skalbimo
Atsakyti
Aš noriu paklaust.

Kiek pokelių ir po kiek gramų citrinos rūgšties supilt į skalbiankę, kad nuimt kalkes? Calgon nenaudojau niekad.

Ir dar. Viską šveičiu su soda. Vonią, plyteles, tualetą, kriaukles. Virtuvinę kriauklę valau su citrinos sultim. O kuo plauti grindis? pas mane plytelės. Ką pilti į vandenį? Bandžiau aną kart su druska. Pyliau į karštą vandenį, kad ištirptų, ir ploviau. Viskas buvo švaru. bet norėčiau kad kvepėtų. Gal kokių eterinių aliejų, kur būna skirta pirtims? Nu kur ant akmenų lašina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea: 04 birželio 2008 - 11:02
QUOTE(suntea @ 2008 06 04, 12:02)
Kiek pokelių ir po kiek gramų citrinos rūgšties supilt į skalbiankę, kad nuimt kalkes? Calgon nenaudojau niekad.


Aš tai kokius 5 po 100 g. O gerai kad priminei, reikės jau nukalkint vėl smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2008 06 04, 12:05)
Aš tai kokius 5 po 100 g. O gerai kad priminei, reikės jau nukalkint vėl smile.gif



Nu. Nusipirksiu šiandien.

O grindys pas mane kai pagalvoju, taigi ne tvartas. Taigi galėčiau išplaut vien vndeniu šiltu. Ir porą lašiukų kokio eukalipto. Pas mane tik riebalai, nes yra kas mėgsta išvoliot kaulus po visas grindis, ir parėję iš lauko pripėduot savo žemėtom pėdytėm.
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2008 06 04, 11:02)
Viskas buvo švaru. bet norėčiau kad kvepėtų. Gal kokių eterinių aliejų, kur būna skirta pirtims? Nu kur ant akmenų lašina.



Suntea, pažiūrėjau, kokių eterinių aliejų deda į mišinį grindims plauti, kad kvepėtų:

apelsinų, citrinžolės, klementinų, gvazdikėlių lapų (?), lavandų eterinius aliejus

4u.gif
Papildyta:


Dar pagalvojau, ar tu jau skaitei apie Almawin apelsinų aliejaus valiklį?
Labai puikus produktas, jau seniai akis smailinu į jį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 06 04, 12:42)
Suntea, pažiūrėjau, kokių eterinių aliejų deda į mišinį grindims plauti, kad kvepėtų:

apelsinų, citrinžolės, klementinų, gvazdikėlių lapų (?), lavandų eterinius aliejus

4u.gif
Papildyta:
Dar pagalvojau, ar tu jau skaitei apie Almawin apelsinų aliejaus valiklį?
Labai puikus produktas, jau seniai akis smailinu į jį  thumbup.gif



Reiks užsisakyt. Ajags ir Properis man per stipriai. net ne kvepia, o jau smirda. Ankščiau juo plaudavau. O dėmes riebalų ir aplink katinų bliūdus plaunu su neutralo arba frošo indų plovikliu. Atsiskiedžiau ir susipyliau į Ajags baking soda purškiklį. Labai patogu.

O ar paprastose parduotuvėse kur prie įrangos pirtims eteriniai aliejai, jie ekologiški? Kaip atskirt? Kurie be sintetinių dažiklių, baliklių, kvapų stipriklių? Mama ir močiutė plytelėms plauti dėdavo acetono truputį į vandenį.
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2008 06 04, 11:56)
O ar paprastose parduotuvėse kur prie įrangos pirtims eteriniai aliejai, jie ekologiški? Kaip atskirt? Kurie be sintetinių dažiklių, baliklių, kvapų stipriklių? Mama ir močiutė plytelėms plauti dėdavo acetono truputį į vandenį.



Aš ne Lietuvoje, tai negaliu tiksliai pasakyti, bet įtariu, kad ten nėra ekologiški produktai. Šiaip būna specialiai užrašyta, jei ekologiška. Aišku, kaina irgi didesnė.

Gali čia pasiskaityti apie acetono poveikį sveikatai. Aš tai su juo nevalyčiau. Juk ir nagų lako valiklio ieškom be acetono. mirksiukas.gif
Atsakyti