Įkraunama...
Įkraunama...

Žurnalas "Ökotest"

QUOTE(balta @ 2008 06 09, 09:00)
Jau 78 žinutėj esu parašius  mirksiukas.gif
Be to, man atrodo, kad Almawin turėjo gauti 2 balus už sudėtį, nes neradau skirtumų, lyginant su Froscho skalbikliu teste.


Nu uztai man ir keista, kad AlmaWin sudetis=Ariel sudeciai. Tai kokia prasme pirkt ir naudot ekologiskus???

Ir dar saket apvalinot 1.7 iki 2, o tai cia tada klaida
Domol Vollwaschmittel Super-Compact (Rossmann) (0,12) 1,8/3 + 4 = 3
Persil Universal-Megalperls (0,28) 1,7/3 + 3 = 3
Sodasan Ökokompakt (0,26) 2,0/3 + 4 = 3
Weißer Riese (0,18) 1,8/3 + 3 = 3

Kodel iki 3 apvalinamas 1.7? arba 2?
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 06 09, 10:56)
Nu uztai man ir keista, kad AlmaWin sudetis=Ariel sudeciai. Tai kokia prasme pirkt ir naudot ekologiskus???



Kaip gali būti Almawin sudėtis būti tolygiai Ariel sudėčiai, jeigu rašiau: "Bet jei domina ekologinė pusė, tai Almawin geresnis: mažiau toksiškas vandens organizmų atžvilgiu, nenaudoja tensidų (LAS), fosfonatų."


QUOTE
Ir dar saket apvalinot 1.7 iki 2, o tai cia tada klaida
Domol Vollwaschmittel Super-Compact (Rossmann) (0,12) 1,8/3 + 4 = 3
Persil Universal-Megalperls (0,28) 1,7/3 + 3 = 3
Sodasan Ökokompakt (0,26) 2,0/3 + 4 = 3
Weißer Riese (0,18) 1,8/3 + 3 = 3

Kodel iki 3 apvalinamas 1.7? arba 2?


Čia ne aš apvalinau. Tekste yra lentelė, joje yra daug eilučių, visko aš negaliu surašyti, pvz., kaip kokioj temperatūroj išskalbė. Ir paskui yra skalbimo kokybės balas. Kaip jie apvalino, aš negaliu paaiškint, nes ir pati nežinau, kodėl jie, pvz., Almawin'o sudėtį blogiau įvertino nei Frosch'o. Dažnai būna kitam numery atitaisymas, jeigu jie suklydo, bet tada reiktų ieškoti per visus žurnalus.
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 30, 23:12)
Tai ir nenaudoju, nupirkau milupos avižinę, kur su mp paruošt galima.

Sveiki, norejau paprasyt vaikishku kosiu testo, jei toks yra...
Nes pirmaji vaika isdrisau maitinti tik Milupos paprastomis kosytemis (be pieno, be cukraus), virdavau jas su MP, visos kitos LT rastos koses arba su pieno milteliais, arba labai labai saldzios, arba su visokiais vaisiu atseit galabiukais, skoniais ir pan... labai jau sintetines pasirode.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 06 09, 17:37)
Sveiki, norejau paprasyt vaikishku kosiu testo, jei toks yra...
Nes pirmaji vaika isdrisau maitinti tik Milupos paprastomis kosytemis (be pieno, be cukraus), virdavau jas su MP, visos kitos LT rastos koses arba su pieno milteliais, arba labai labai saldzios, arba su visokiais vaisiu atseit galabiukais, skoniais ir pan... labai jau sintetines pasirode.



Atrodo, kad turėsiu tą testą.

g00te, bet juk tu pati ir parašei, kokių nepirktum. Aš tokių irgi nepirkau schmoll.gif
Maitinau tik košėmis be jokių priedų: ryžių, avižinių, sorų, speltos dribsnių ir pan.
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 06 09, 20:38)
Atrodo, kad turėsiu tą testą.

g00te, bet juk tu pati ir parašei, kokių nepirktum. Aš tokių irgi nepirkau  schmoll.gif
Maitinau tik košėmis be jokių priedų: ryžių, avižinių, sorų, speltos dribsnių ir pan.

smile.gif aha taip tai taip, tik kaip tie grudai auginami buvo ir kaip apdirbti...
nes mat turiu galimybe gauti visai visai ekologishku grudu - MB sese ukininkauja ir pati maniakishkai stengiasi vengt visokiu chemikalu , gavom is jos miltu, dabar duonkepej pati duonute kepu, dar manu kruopu, niam niam... ale galvoju, ar verta vargt su visais kitais grudais, kad juos perdirbt laukiamam maziukui, ar pvz Milupa be priedu butu toks pat rezultatas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 09 birželio 2008 - 20:47
QUOTE(balta @ 2008 06 09, 12:03)
Kaip gali būti Almawin sudėtis būti tolygiai Ariel sudėčiai, jeigu rašiau: "Bet jei domina ekologinė pusė, tai Almawin geresnis: mažiau toksiškas vandens organizmų atžvilgiu, nenaudoja tensidų (LAS), fosfonatų."
Čia ne aš apvalinau. Tekste yra lentelė, joje yra daug eilučių, visko aš negaliu surašyti, pvz., kaip kokioj temperatūroj išskalbė. Ir paskui yra skalbimo kokybės balas. Kaip jie apvalino, aš negaliu paaiškint, nes ir pati nežinau, kodėl jie, pvz., Almawin'o sudėtį blogiau įvertino nei Frosch'o.  Dažnai būna kitam numery atitaisymas, jeigu jie suklydo, bet tada reiktų ieškoti per visus žurnalus.


Jeigu ziuret tik testa tai sudeties ivertinimas abieju 3, tai vienoda.

Ziuriu cia labai sudetinga tuos testus suprast ax.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 06 09, 20:46)
smile.gif aha taip tai taip, tik kaip tie grudai auginami buvo ir kaip apdirbti...
nes mat turiu galimybe gauti visai visai ekologishku grudu - MB sese ukininkauja ir pati maniakishkai stengiasi vengt visokiu chemikalu , gavom is jos miltu, dabar duonkepej pati duonute kepu, dar manu kruopu, niam niam... ale galvoju, ar verta vargt su visais kitais grudais, kad juos perdirbt laukiamam maziukui, ar pvz Milupa be priedu butu toks pat rezultatas.



g00te, tai jeigu jūs turit visokių ekologiškų grūdų, tai tikrai nieko geresnio nerasi. Aš jums pasiūlysiu, ką pati mielai būčiau įsigijus, tik kad nepigu turbūt - toks malūnėlis grūdų dribsniams daryti, dabar neatsimenu, bet gal tas pats tinka ir grūdams sumalti. Tai pats vertingiausias būdas, kai gausi maksimumą iš grūdo, nes apdorosi prieš vartojimą. O tuose fabrikiniuose pakeliuose juk stovi kelis metus.

Aš bet kokiu atveju "užrašysiu į eilę" ir košes, tik pirmiau dar turiu tyrelių testą parašyti.
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2008 06 09, 01:08)
Čia kainos turbūt Vokietojoje tokios? Nes čia man Ecover išeina Pigiau nei Ariel  ax.gif
O gal kas bandė Ecover minkštiklį? Kaip poveikis, atsiliepimai? Aš nusipirkau bet dar neišbandžiau nes noriu išbaigti Lenor'ą  ax.gif



Getter, taip, čia kainos Vokietijoje.

Apie poveikį ir atsiliepimus geriau klausk ekol. buitinės chemijos temoje, specialiai tam skirta mirksiukas.gif
Atsakyti
Daržovių košelės kūdikiams (2005 m. gruodžio mėn. testas)

(Vertinimas nuo 1 (labai gerai) iki 6 (nepatenkinamai)).

Šįkart surašyta abėcėlės tvarka. Toliau yra košelės surašytos be balų - pažiūrėkit, jei yra parduodamų Lietuvoje, tai tada surašysiu ir balus. Kadangi nežinau, kurios tikrai parduodamos Lietuvoje, smulkesnės info, kas kur blogai, kol kas nerašysiu.

Alete Frühkarotten (Nestlé Alete) 3
Alete Kürbisgemüse (Nestlé Alete) 2
Alete Sonnengemüse (Nestlé Alete) 3
Alete Zartes Gartengemüse, Bio (Nestlé Alete) 2
Bebivita Feines Gemüse-Allerlei (Bebivita) 3
Bebivita Frühkarotten (Bebivita) 3
Hipp Früh-Karotten mit Kartoffeln, Bio (Hipp) 3
Hipp Früh-Karotten, Bio (Hipp) 1
Hipp Gemüse-Allerlei, Bio (Hipp) 1
Milasan Karotten, Bio (Milasan) 3
Milasan Tomatengemüse mit Reis, Bio (Milasan) 1

Alnatura Früh-Karotten, Demeter (Alnatura)
Alnatura Gemüseallerlei, Demeter (Alnatura)
Alnatura Pastinake fein, Demeter (Alnatura)
BabyTime Bio-Karotten (Pewa (Penny))
BabyTime Mildes Bio-Gemüseallerlei (Pewa (Penny))
Granovita Karotten fein püriert, Bioland (Granovita (Reformhaus))
Granovita Kürbis, Bioland (Granovita (Reformhaus))
Holle Demeter Karotten (Holle (Naturwarenladen))
Holle Gemüseallerlei, Demeter (Holle (Naturwarenladen))
Martin Evers Naturkost Baby-Brokkoli, Bioland (Evers Naturkost (Naturwarenladen))
Martin Evers Naturkost Karottenmus, Bioland (Evers Naturkost (Naturwarenladen))
Martin Evers Naturkost Wurzelgemüse, Bioland (Evers Naturkost (Naturwarenladen))
Sunshine Baby Karotten, Bio (De-Vau-Ge (Aldi Süd))
Sunval Bio Bambini Früh-Karotten Demeter (Sunval (Naturwarenladen))
Sunval Karottenpüree Demeter (Sunval (Naturwarenladen))
Sunval Kohlrabi fein, Demeter (Sunval (Naturwarenladen))
Sunval Spinat mit Kartoffeln, Demeter (Sunval (Naturwarenladen))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balta: 09 birželio 2008 - 22:31
Sveikos mamytes jai ka sudomins vokiskos sauskelnes VIBELLE galite kreiptis mirksiukas.gif
Atsakyti
Apie metus naudoju sonett skalbimo miltelius man jie labai gerai skalbia.Papildomai jei aju kokia deme neissiskalbia naudoju sonett tulzies muila.
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 06 09, 22:28)
Daržovių košelės kūdikiams (2005 m. gruodžio mėn. testas)

Didelis dekui, ale neradau nieko pazystamo tarp pavadinimu, gal kai gims, pastudijuosiu vaistiniu pasiula.
Atsakyti