Įkraunama...
Įkraunama...

Žurnalas "Ökotest"

QUOTE(agnuta @ 2008 05 27, 16:03)
kad ji nesudetinga prijungt ax.gif


Kadaise ji pati ir pasijungiau biggrin.gif , nu bet dabar MB atsakingas uz techninius reikalus. Jis pats informatikas, bet, kaip visada, batsiuvio zmona be batu tongue.gif

Nors siaip, man atrodo, greiciau man rezultatus surasyti, nei skanuoti (dar list po stalu del kiekvieno paveikslelio biggrin.gif ), paveikslelius karpyti, delioti, kazkur talpinti...
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2008 05 27, 17:08)
na praversk kursus  4u.gif


reikia tureti: PC, skeneri ir laida, kuris siuos du daiktus sujungtu ir kartu su skeneriu turetu but CD su reikalinga programine iranga. tuomet paimi laida ir pasiziuri kokia jungtis reikalinga, surandi atitinkamas skylutes tiek PC, tiek skeneryje ir sukisi laidelio galus i jam skirtas vietas biggrin.gif kai tai atlikta, susiinstaliuoji programine iranga, ja pasileidi ir skanuoji ax.gif
Papildyta:
QUOTE(balta @ 2008 05 27, 17:16)
Kadaise ji pati ir pasijungiau  biggrin.gif , nu bet dabar MB atsakingas uz techninius reikalus. Jis pats informatikas, bet, kaip visada, batsiuvio zmona be batu  tongue.gif


bet dazniausiai taip ir buna smile.gif


Papildyta:
QUOTE(balta @ 2008 05 27, 17:16)
Nors siaip, man atrodo, greiciau man rezultatus surasyti, nei skanuoti (dar list po stalu del kiekvieno paveikslelio  biggrin.gif ), paveikslelius karpyti, delioti, kazkur talpinti...


mums tiks bet koks variantas, kad tik maziau laiko ir darbo sanaudu butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 05 27, 15:24)
reikia tureti: PC, skeneri ir laida, kuris siuos du daiktus sujungtu ir kartu su skeneriu turetu but CD su reikalinga programine iranga. tuomet paimi laida ir pasiziuri kokia jungtis reikalinga, surandi atitinkamas skylutes tiek PC, tiek skeneryje ir sukisi laidelio galus i jam skirtas vietas biggrin.gif kai tai atlikta, susiinstaliuoji programine iranga, ja pasileidi ir skanuoji ax.gif


na jau net ir man didžiausiai blondinei daejo kaip daryti thumbup.gif 4u.gif
Kai turėsiu laiko prisesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2008 05 27, 17:39)
na jau net ir man didžiausiai blondinei daejo kaip daryti  thumbup.gif  4u.gif
Kai turėsiu laiko prisesiu  4u.gif


thumbup.gif lauksim mirksiukas.gif
Atsakyti

Bremen neparašo, kokį testą nori įkelti, tai aš parašysiu ką žadėjau:

Apsauginės priemonės nuo saulės

(Vertinimas nuo 1 (labai gerai) iki 6 (nepatenkinamai), skliausteliuose kaina eurais)

Tiesa, šįkart vertinimas susidės iš kelių balų: 1. sudėties + 2. info (apsaugos faktorius; vartojimo instrukcija), įpakavimas = 3. bendras balas

Sertifikuota natūrali kosmetika:

Dr.Hauschka Sonnenmilch LSF 15 (23,80) - 1 + 3 = 2
Lavera Sun-Spray Hawaii Sensitiv LSF 20 (14,25) - 1+3=2
Sante Sun Lotion Soleil Family LSF 20 (19,90) - 1+3=2
Weleda Edelweiß Sonnenmilch LSF 12 (14,95) - 1+3=2


Toliau įprasta kosmetika:

AS Suncare Classic Sonnenmilch LSF 20 (Schlecker) (3,19) - 2+1=2
Cien Sun Sonnenmilch Classic LSF 20 (Lidl) (2,39) - 2+1=2
Elkos Sun Sonnenmilch LSF 20 (2,95) - 2+1=2
Ladival Sonnenschutz Lotion LSF 20 (14,95) - 2+2=2
Robinsun Feuchtigkeits-Sonnenmilch LSF 20 (REWE) (2,99) - 2+1=2
Sun Ozon Sonnenmilch LSF 20 (Rossmann) (2,99) 2+1=2
Sundance Sonnenmilch LSF 20 (DM) (1,45) 2+1=2

Broncea Sun Spray LSF 15 (Plus) (2,39) 2+3=3
Nivea Sun Pflegende Sonnenmilch LSF 20 (7,19) 2+3=3
Ombiasun Sonnen Spray LSF 15 (Aldi Süd) (2,53) 3+1= 3

Cadeavera Sonnenmilch LSF 20 (Müller) (2,95) 4+1=4

Eau Thermale Avene Sonnenschutz Spray LSF 20 (17,95) 4+3=5
La Roche-Posay Anthelios Sonnenmilch LSF 20 (29,00) 5+2=5

Eucerin Age Protecting Sonnenlotion LSF 25 (17,93) 5+3=6
Garnier Ambre Solaire Delial Sonnenmilch LSF 20 (4,95) 6+2=6
Lancaster Sun Care Tanning Lotion LSF 15 (29,00) 6+2=6
Lancome Soleil DNA Guard LSF 15 Sonnenmilch (34,60) 6+4=6
L'Oreal Solar Expertise Sonnenmilch LSF 20 (8,52) 6+1=6
Vichy Capital Soleil Gel-Milch Für den Körper LSF 20 (18,27) 6+1=6

Įkeliu rezultatus.
Tuoj dar papildomos informacijos truputį išversiu.


Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 05 27, 20:07)
Bremen neparašo, kokį testą nori įkelti, tai aš parašysiu ką žadėjau:



atsiprašau truputi uzsimemusi blush2.gif , mokinusi kompu naudoti doh.gif , tai kol isaiskina tai ir pamirstu pradžia doh.gif
O kaip tu tuos skaiciukus darai g.gif
Pvz:sehr gut -1
gut-2
befriedigend-3
ausreichend -4
mangelhaft -5 g.gif
Atsakyti

16 kremų nuo saulės yra UV filtrai, kurie, kaip įtariama, veikia kaip hormonai - Octocryleme.
Dviejuose (Eau Thermale Avene Sonnenschutz Spray LSF 20 ir Cadeavera Sonnenmilch LSF 20 ) yra filtras Ethylhexyl Methosycinnamate, dėl kurio bandymuose su gyvūnais buvo nustatyti pakitimai gimdoje.

Kitų blogybių neminėsiu, jos įprastos paprastoj kosmetikoj (organiniai halogenų junginiai, PEG, parafinai, silikonai ir t.t.)



O mums aktuali turbūt būtent ši informacija, liečianti ekologišką kosmetiką:

Pagal ES rekomendacijas apsauga nuo UVA spindulių turėtų sudaryti bent trečdalį UVB apsaugos. Dėl šio reikalavimo NK gamintojai pakliūva į sunkią padėtį, nes esant aukštam apsauginiam faktoriui sunku vien tik su mineraliniais filtrais garantuoti reikalingą UVA apsaugą. Dėl to Weleda nori nutraukti kremų nuo saulės pardavimą, nuo rugpjūčio pabaigos ji nebetieks jų prekybai. Sante irgi svarsto tokią galimybę. Wala (Dr.Hauschka) dabar tikrina produktus ir žada pritaikyti pagal reikalavimus. Laverana mano, kad jų produktai atitinka reikalavimus.

Kita problema, kad dėl mineralinių filtrų taip pat dabar labai aktyviai diskutuojama, nes juose panaudojamos nano dalelės. Dėl jų kremas tolygiai pasiskirsto ant odos. Iki šiol jos buvo laikomos nekenksmingomis. Tačiau ES komisija reikalauja naujai įvertinti titano dioksidą nano dydžiu: yra įrodyta, tos dalelės neprasiskverbia, jei oda sveika. Tačiau kas vyksta, jei ji yra pažeista, nėra pakankamai išsiaiškinta. Britų sertifikavimo organizacija Soil Association, kuri sertifikuoja ir natūralią kosmetiką, jau uždraudė nano dalelių naudojimą sertifikuotuose produktuose.

Nepaisant to, "Ökotest" mineralinius UV filtrus laiko šiuo metu geriausiu apsaugos nuo saulės variantu, nes jie - skirtingai nei kai kurie cheminiai filtrai - neveikia kaip hormonai ir nealergizuoja.

*********

Joo, man tai tos nanodalelės dabar visai nepatiko. Aš ir laidą esu mačius, kur abejojama jų panaudojimu kai kuriose srityse. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Bremen @ 2008 05 27, 21:20)
atsiprašau truputi uzsimemusi  blush2.gif , mokinusi kompu naudoti  doh.gif , tai kol isaiskina tai ir pamirstu pradžia doh.gif
O kaip tu tuos skaiciukus darai  g.gif
Pvz:sehr gut -1
gut-2
befriedigend-3
ausreichend -4
mangelhaft -5  g.gif


taip, o "ungenügend" - 6
smile.gif
Atsakyti
Pas mane kaip tik weledos kremas nuo saulės. Nu bet o ką daryt, teks sunaudot. Juo labiau, kad oda dažniausiai sveika būna.
O vaikui tai jau nužiūrėjau pavėsinę nuo saulės su 98% UV filtru, galėsim po ja smėlio dėžę ar baseiniuką pasistatyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 27, 22:11)
Pas mane kaip tik weledos kremas nuo saulės. Nu bet o ką daryt, teks sunaudot. Juo labiau, kad oda dažniausiai sveika būna.
O vaikui tai jau nužiūrėjau pavėsinę nuo saulės su 98% UV filtru, galėsim po ja smėlio dėžę ar baseiniuką pasistatyt  biggrin.gif



Aš neseniai nusipirkau "Lavera Sun-Spray Hawaii Sensitiv LSF 20", bet mums jis iškart nepatiko, nes mums jis per daug intensyviai kvepia doh.gif , nu bet niekas nepriėmė atgal, teks dabar naudoti.

Mes sode pasistatėm didelį skėtį nuo saulės ir einam į lauką visada tik po pietų, anksčiausiai 15:30, bet jei karšta, taip kaip šiandien virš 30 laipsnių, tai einam tik nuo 17-18 val.
Vaikams negalima nuo 11 iki 15 val. būti saulėje, tada ji labai pavojinga.

Šiam "Ökotest" numery yra ir skėčių nuo saulės ir, turbūt kur tu minėjai, pavėsinių testas. Bet nežinau, ar tarp testuotų produktų yra kokių Lietuvoje.
Bet yra nemažai nepatikimų produktų: rašo, pvz., apsauga 50, o teste nustatyta tik 5 doh.gif. Nors yra ir atvirkščias variantas: rašo 50, o teste 80.
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 05 27, 22:32)
Bet yra nemažai nepatikimų produktų: rašo, pvz., apsauga 50, o teste nustatyta tik 5  doh.gif.

cia kurie taip blink.gif
pati turiu weledos 20 lsf veidukui -tai labai patinka, nes veidas nuo jo neblizga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 27, 22:58)
cia kurie taip  blink.gif


Ar tu čia apie saulės skėčius ir pavėsines klausi?
Nu nežinau, ar apsimoka man čia tuos sąrašus daryti, jei tų produktų Lietuvoj nėr g.gif

Nu gal Bremen nuskanuos, kai išmoks kompiuteriu naudotis tongue.gif 4u.gif
Papildyta:


Tiesa, MB sako, kad čia mes autorines teises pažeidžiam tą informaciją skelbdami ax.gif
Atsakyti
Nepažeidžiam, neatsimenu, kokia straipsnio dalis turėtų būti žodis žodin cituojama, kad būtų pažeidimas, bet atpasakojimas nurodant šaltinį – tikrai ne. Kitaip perpasakojusi tau romaną jau pažeisčiau rašytojo teises.

Ačiū, kad surašei, bijau, kad iš nuskanuotų vokiškų puslapių nieko nebūčiau supratus.
Atsakyti