Įkraunama...
Įkraunama...

Žurnalas "Ökotest"

QUOTE(balta @ 2009 03 07, 22:45)
Šampūnai (2009 m. kovo mėn. testas)



ačiū labai 4u.gif Šešetai prie tų, kurių LT pilnos lentynos doh.gif

QUOTE(balta @ 2009 03 14, 22:14)
Energiją taupančių lempučių veikimo trukmė (2009 m. kovo mėn. testas)



ir už šitą didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ačiū rašančioms testų rezultatus.
Džiaugiuosi, jog mano naudojama Weleda beveik visada gauna geriausią įvertinimą. Ir liūdnoka, kad kol kas mano apoprastiems plaukams tinkamiausi L'orealio šampūnai:( Ir ko aš tik neišbandžiau, ir natūralius, ir sertifikuotus, ir pačius brangiausius, deja, L'orealis vienintelis purina mano plonus plaukus. Vertinant šių testų rezultatus (kad L'orealio priemonės visame kame gauna blogiausius įvertinimus), akivaizdu, jog mano atveju chemija visagalė. Deja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMarija: 17 kovo 2009 - 10:25
QUOTE(MAMarija @ 2009 03 17, 11:23)
Ačiū rašančioms testų rezultatus.
Džiaugiuosi, jog mano naudojama Weleda beveik visada gauna geriausią įvertinimą. Ir liūdnoka, kad kol kas mano apoprastiems plaukams tinkamiausi L'orealio šampūnai:( Ir ko aš tik neišbandžiau, ir natūralius, ir sertifikuotus, ir pačius brangiausius, deja, L'orealis vienintelis purina mano plonus plaukus. Vertinant šių testų rezultatus (kad L'orealio priemonės visame kame gauna blogiausius įvertinimus), akivaizdu, jog mano atveju chemija visagalė. Deja...

Bent jau kiek aš girdėjau, cheminių šampūnų esmė yra tokia: pirmiau plaukus sugadinti, o po to "atstatyti". Ar negali būti taip, kad tas Lorealis sugadino plaukus, ir be jo jau nepavyksta jų "atstatyti"? g.gif
Atsakyti
o ar buvo kada saldytuvai testuoti? ax.gif bandziau paieska daryt, neradau... arba ieskot nemoku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 04 23, 02:00)
o ar buvo kada saldytuvai testuoti?  ax.gif bandziau paieska daryt, neradau... arba ieskot nemoku  smile.gif


"Ökotest" dar netestavo, tik "Stiftung Warentest" (tiesa, jis ne ekologiniu požiūriu).

Tiesa, balandžio mėnesio numery buvo gal tik pora tinkamų testų: juodos spalvos liemenėlės ir medienos glazūra.
Atsakyti
kodel cia taip tylu? niekas nebeuzeina? ar kur kitur persikraustet?
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2010 02 12, 15:42)
kodel cia taip tylu? niekas nebeuzeina? ar kur kitur persikraustet?



Tylu, nes aš nieko nebeparašau, o niekas nieko daugiau ir neklausia smile.gif .

Turiu visus 2009 metų numerius, bet nuo šių metų žurnalo prenumeratą nutraukiau. Atėjus geresniems laikams gal vėl užsiprenumeruosiu.

Vasarą laiko neturėjau, o dabar jau nebežinau, ar čia ta informacija dar kam nors įdomi g.gif
Ar yra norinčių, kad pristatyčiau ir likusių mėnesių numerius?
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2010 02 12, 18:12)
Ar yra norinčių, kad pristatyčiau ir likusių mėnesių numerius?


idomu odomu rolleyes.gif kokiu ten testu yra?
Atsakyti
ar tame zurnaliuke yra info apie testus su autokedutemis, domian 0-13 kg ir 9 - 36 kg. oro drekintuvais, oro valytuvais (jonizatoriais ar kaip jie ten), ekologiskomis vienkartinemis sauskelnemis (gal jau apie tai kalbeta?) visos temos neskaiciau blush2.gif arba daugartinemis sauskelnemis, jei buvo diskutuota, tai reiks pasikaityti visa tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2010 02 13, 15:56)
ar tame zurnaliuke yra info apie testus su autokedutemis, domian 0-13 kg ir 9 - 36 kg.


Autokėdučių saugumo testus kasmet daro ADAC. Galima ieškoti ir pagal pavadinimą.

2009 m. testo rezultatai
Atsakyti

Oro drėkintuvai (2006 m. lapkričio mėn.)

Vertinama balais nuo 1 (labai gerai) iki 6 (nepatenkinamai).


2:
Luftbefeuchter LB 40 Petra- Electric
UH 800 E De Longhi
Ultrasonic Vernebler Typ 715 Solis

3:
Luftbefeuchter LB 100 Elta
Luftbefeuchter LB 20 Beurer

4:
Medibreeze Medisana

6:
Ultronic LB 10 Fakir
Wick Ultraschall- Luftbefeuchter 5200E KAZ Hausgeräte
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2010 02 13, 15:56)
oro valytuvais (jonizatoriais ar kaip jie ten), ekologiskomis vienkartinemis sauskelnemis (gal jau apie tai kalbeta?) visos temos neskaiciau blush2.gif arba daugartinemis sauskelnemis, jei buvo diskutuota, tai reiks pasikaityti visa tema  smile.gif


Jonizatorių neradau.
Prie vienkartinių sauskelnių testo (pirmam temos puslapy) buvo Alana ir Moltex.
Daugkartinių neradau.
Atsakyti