Įkraunama...
Įkraunama...

Suskeldėję žandukai

Turejau ir as vienu metu tokia problema - tragiskai raudoni zandukai (prilieti ranka, oi, kaip jie dega) ir pilveli ir rankutes raudonomis dememis ismuse. Ir kaip tik tuo metu buvome pradeje darzoves valgyti, tai ir bandziau ``atspeti`` kuris skanestas galejo sitaip smarkai mus nubausti. Rytojaus diena turejome eiti pas sesele patikrinimui (ir dziaugiausi - duos opatarimu, ir bijojau - isbars, kokia bloga mama esu). O seselei uzteko viena zvilgsni mestelti i vaika ir pasakyti - egzema. Gavome patarimu - netepti vaiko jokiais kvepianciais losijonais, o tiktai alyvu aliejumi. Ir mums padejo!!!! Pabandykite, mamytes, patariu is visos sirdies!!! Kai raudonumas praejo, vel po truputeli perejau prie kvepianciu leliukiniu kremuku, bet jeigu ka negero pamatau - ves griebiuosi uz aliejaus.
Atsakyti
Pas mus tokia problema dabar yra.kai nuejom pas gydytoja tai pasake kad nuo maistelio gali buti(pati nemaitinu)Sake kad bandytume misineli su HA raidemis.po truputeli isnyksta tas isberimas,bet dar sake kad gali buti ir nuo to kad per siltai klojam tai dabar net nezinau.nuo ko tiksliau.nes ir neklojam mes jo daug
Atsakyti
Aš tai manau, kad tokie vaikučio žandukai reiškia alergiją. Manau reiktų kuo greičiau kreiptis pas pediatrą, kad išrašytų siuntimą pas alergologą. Tikrai negalima gydyti viskuo, ką turi namie ar ką pataria draugės- kiekvienam gydymas yra individualus. Mums irgi panašiai buvo, tai pediatrė rekomendavo ir Essex kremą, ir Balmandol aliejų ir dar daug visokių, kol alergologas nepaskyrė specialaus tepaliuko gydymui ir paskui kremo kasdienei odos priežiūrai. Ačiū dievui, dabar jau viskas susitvarkė ir stengiamės, kad dar kartą nepasikartotų (vengiam vitamino A).
Atsakyti
Vaikam iki 1 metu retai daro tuos tyrimus(kam alergiski) nes iki vieneriu metu daugumos tyrimu rezultatai buna vienodi, visi dazniausiai buna alergiski mano anksciau isvardintiems produktams, todel nera didelio reikalo badyt ta vaika, o neskubet primaitint ji visokiais produktais ir laikytis antialergines dietos. ta dieta ne tokia ir ziauri, kai pripranti viskas ok, o pieno tikrai nepamazes, gali nebijoti, svarbu kad per diena 2.5litro skysciu isgertum.
meno vaikiui kai suejo 1men, jam kazkas uzplauke - pradejo nemiegoti po 6-5paras is eiles, ta prasme nei diena, nei nakti, net prie papo 5min nepasnausdavo. o vyrui sesija buvo, tai as beveik viena su juo ir terliodavausi. tai kai jis kokia 5para uzmigdavo, pavyzdziui koki sestadieni, as tik tada prisimindavau kad valgiau paskutini kart pirmadieni,taip kad as per ta visa menesi gal tik 5 kartus pavalgiau, o pieno buvo per akis, iki 6 men vien tik savo pienuku ismaitinau. as per ta menesi 8kg numeciau. taip kad del pieno nesibaimink.
o suejus metams ir vaikui augant alergija mazeja ir tas sarasas ko negalima valgyt tikrai sutrumpes
taip kad dar karta sekmes ir stiprybes mamos

o del elidelio as ir taip sakiau, kad nepiknaudziauju, patepu tik kai reikia, bet kad as nieko neleistino nevalgau, tai mum ir nereikia, paskutini kart pries menesi tepiau, nes buvo mano gimtadienis ir suvalgiau torto blush2.gif
Atsakyti
MANO MAŽIUKO ŽANDUKAI TAIP PAT SUSKELDĖJĘ sad.gif AŠ TEPU ESSEX LOSJONĄ 3-4 KARTUS PER DIENĄ. lABAI PADEDA. MANAU, KAD SUSKELDĖJĘ ŽANDUKAI GALI BŪTI DĖL TO, KAD NETINKA MIŠINUKAS ARBA LABAI SAUSA ODELĖ.
Atsakyti
Paziurejau vaistinei yra 3 kremai essex kremai ir dar losjonas.Tai kuriuo tept veiksmingiau?Gal zinot kas. cry.gif Padekit.Suskeldeja zandukai vis nepraeina.Naudojam ir misineli hipoelergini.
Atsakyti
QUOTE(Violetukas @ 2005 05 19, 20:50)
Nepulkit iš karto į paniką dėl tų draudžiamų produktų - geriausia būtų kuo greičiau į alergologijos centrą ir išsitirti - kas būtent sukelia alergiją. Gal tas išvardintas sąrašas žymiai sutrumpėtų. O kai tiksliai žinosit - nuo ko konkrečiai beria, ir pačioms bus ramiau. Taigi neeksperimentuokit, juk tai jūsų kūdikiai, o ne bandomi triušiukai.
Pritariu pritariu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif reikia greitai kreiptis pas alergologę, nors Vilniuje eileje reikia laukti menesi g.gif , pas mane sūnėnas elergiškas labai stipriai buvo iki 5 metų, be to jai negydai elergijos išsivysti astma, mano sūnėnui net vaistus prirašė nuo astmos, na jam taip jau ir davė net invalidumo grupę del elergijos, o padėjo tik pabuvimas prie jūros, daugiau niekas, skilinėjo žandukai ir skystis iš jų bėgo iki 3 metų teko mėlių (jo receptą išrašo alergologas, jis nuo infekcijos)tept ir alergologė pasakė nieko nedaryt ką liepia kiti daktarai jai ką jai skambint ir ji prisiims atsakomybę, tad gerai pagalvok
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutantė: 22 birželio 2005 - 19:47
Mano sūnelis irgi alergiškas maistui (mano pienui) verysad.gif . Pas alergologus gydytoja pediatrė nesiunčia, nes iki 1 m. vaikui sunku nustatyti, kam alergiškas unsure.gif . Dermatologė patarė naudoti Excipial kremą su migdolų aliejumi ir kol kas jis geriausiai gydo pleiskanotą odelę ax.gif .

Gajka - tavo valia turbūt geležinė, jei ilgą laiką laikaisi tos dietos blink.gif . Aš kol kas atsisakiau tik visų tų citrusinių, šokoladų ir riešutų, spalvotų vaisių ir pan., o iš kasdienių produktų - pieno produktų ir kiaušinių, bet ir tai sunku išvengti patiekalų ar produktų, kuriuose jų yra, nes ne visada tiksliai žinai jų sudėtį g.gif .

QUOTE(Gajka @ 2005 05 17, 17:04)
2) galima valgyti:[COLOR=green]
        rugstus pieno produktai, ryziai,mieziai, avizos, rugiai, kukuruzai, juoda duona
        kiauliena, triusiena, kalakutiena
        bulves, kopustai, kalafiorai, brokoliai, cukinija, agurkai
        geltonieji serbentai, melynes, bruknes, obuoliai (ne raudoni), bananai
        cukrus, aviziniai javainiai (batoneliai)
         vitaminai A, C, D, Ca, Mg, Zn[COLOR=green]

O nuo rūgščių produktų maniškį irgi beria verysad.gif , juodoj duonoj dažniausiai yra ir kvietinių miltų ax.gif, agurkai taip pat gali būti alergijos priežastis (bent jau man gydytoja patarė jų vengti). Taip kad man ši dieta tiesą sakant žiauroka, nors bandžiau kelias savaites jos laikytis. Tai ir mažių dabar sunkiai atkeliu- sukūdau siaubingai, vėjas į šonus nešioja, tai dabar valgau sausainius ir batonus, nes mano sveikata man irgi rūpi blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Migla*: 23 birželio 2005 - 16:15
Savo mergytes odele seku nuolat, nes mano gyvenima oda eda nuo 1men, t.y. 31 metus. Pati maitinau tik 1,5men. (1 is priezasciu- nei vieno mano odos sveiko lopinelio). Pradejus maitinti milumil misinuku, veideli isverte raudonom demem. laukiau savaite, gal pripras, tada pakeiciau i aptamil ir visos bedos dingo. Beje, visiskai nenaudojau kvapnaus aliejaus, tik nuvirinta saulegrazu, o dabar jokio. Dabar nuo saules kartais skruostai pasauseja, tai patepu excipial lipolosjonu, kuri sekmingai ir pati naudoju. 200ml kainuoja 20litu. Gal nuskambes keistai, muilo nenaudoju irgi, tik kai labai susitersia uzpakaliukas. Balmandol alieju esu bandzius pati-baisiai isbere ( gydytojas 1karta mate toki atveji). Labai didelis alergenas yra morkos, todel ruosdamos tyreles bukit atidzios. Vengiu ir sulciu, duodu retai. o alergologai atspeja tik 30 proc. alergenu. blink.gif
Atsakyti
Mes ka tik su sunum apturejom panashia situacija.. Maitinau savo pienu tik 1 men., jau nuo 3 savaites teko primaitinti mishinuku. Pradejon nuo Nan 1 - viskas buvo ok. Paskui kazhkas blin paprotino, kad HiPP geriau, tai pradejau duoti HiPP Pre, skirta primaitinimui. Nieko. Na, kadangi nieko nenutiko, baigus maitinti savo pienu emiau duoti HiPP 1 mishini ir tada viskas prasidejo. Ish pradziu keli spuogeliai, o viena ryta atsikele vaikas su kauke ant veido, visas veidas karshtas, raudonas, grubus ir t.t. Net ausu kausheliai pleiskanojo.. doh.gif
Nulekiau pas gydytoja, liepe pradziai pakeisti mishini ir, rodos, pataike. Ir dar 3 dienas patepti Cutivate sumaisytu su Essex tepalu. Grizhom prie Nan 1 mishinio.. Situacija taisesi tiesiog akyse - essex tepalu, paciu riebiausiu tepiau kelis kartus per diena, viena ish ju - sumaishyta su lashu Cutivate. Ish viso tris dienas maishiau Cutivate. Po to pamachiau, kad veidukas susitvarke ir nebetepiau toliau. Dabar tikimes, kad tuo musu beda ir baigesi..smile.gif ax.gif

sekmes ir Jums 4u.gif
Atsakyti
g.gif clap.gif Lekiu i vaistine heart.gif Gelbesiu savo mazyli
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2005 07 05, 17:15)
Mes ka tik su sunum apturejom panashia situacija.. Maitinau savo pienu tik 1 men., jau nuo 3 savaites teko primaitinti mishinuku. Pradejon nuo Nan 1 - viskas buvo ok. Paskui kazhkas blin paprotino, kad HiPP geriau, tai pradejau duoti HiPP Pre, skirta primaitinimui. Nieko. Na, kadangi nieko nenutiko, baigus maitinti savo pienu emiau duoti HiPP 1 mishini ir tada viskas prasidejo. Ish pradziu keli spuogeliai, o viena ryta atsikele vaikas su kauke ant veido, visas veidas karshtas, raudonas, grubus ir t.t. Net ausu kausheliai pleiskanojo.. doh.gif
Nulekiau pas gydytoja, liepe pradziai pakeisti mishini ir, rodos, pataike. Ir dar 3 dienas patepti Cutivate sumaisytu su Essex tepalu. Grizhom prie Nan 1 mishinio.. Situacija taisesi tiesiog akyse - essex tepalu, paciu riebiausiu tepiau kelis kartus per diena, viena ish  ju - sumaishyta su lashu Cutivate. Ish viso tris dienas maishiau Cutivate. Po to pamachiau, kad veidukas susitvarke ir nebetepiau toliau. Dabar tikimes, kad tuo musu beda ir baigesi..smile.gif ax.gif

sekmes ir Jums  4u.gif



Duok dieve kad jusų bėdos baigtusi.
Mums buvo ta pati problema, tai dabar kas karta vis išbėrimai kartojasi, o nuolat Cutivate jug negalima tepti. g.gif
Manau kad reiks pradėti laikytis duos griežtos dietos.


Atsakyti