Įkraunama...
Įkraunama...

Suskeldėję žandukai


Sveikos mamos,

Reikalingas skubus patarimas, kaip prižiūrėti 2 mėn. vaiko nusausėjusius žandukus. Dabar mano mergaitei ant veidelio tarsi kaukė uždėta. Jau 2 savaites bandau ir ESSEX kremą ir tepalą ir EXCIPIAL tepalą , ir NECESSE aliejų, galiausiai mano kosmetologė pagamino kažkokį kremą bet niekas nepadedą.
Gal kam nors jau taip buvo, pasidalinkite savo patirtimi. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Redane @ 2005 05 06, 07:20)
Sveikos mamos,

Reikalingas skubus patarimas, kaip prižiūrėti 2 mėn. vaiko nusausėjusius žandukus. Dabar mano mergaitei ant veidelio tarsi kaukė uždėta. Jau 2 savaites bandau ir ESSEX kremą ir tepalą ir EXCIPIAL tepalą , ir NECESSE aliejų, galiausiai mano kosmetologė pagamino kažkokį kremą bet niekas nepadedą.
Gal kam nors jau taip buvo, pasidalinkite savo patirtimi. Ačiū.

mums padejo Excipial tepalas, bet gal jos odyte taiop reaguoja i kokius nors maisto produktus? Jei pati maitini, tai reiktu perzvelgti maisto raciona, o jei misinuku, tai i kokias nors jo sudedamasias dalis, gal reiktu ji pakeisti. Siaip man labai gerai pataria mamos telefonas, klausima galima parasyti ir internetu, bet as visada paskambinu: 852300388, gal pabandyk.
Atsakyti
Bent jau mano pupai tai tokiu būdu pasireiškė alergija pienui (3.5 mėn kai jau gėrė mišinukąsad.gif ) ir kol nepakeitėm mišinuko.... O šiaip drėkinimui mum labiausiai tinka Essex plus kremas. Jei maitini pati gal padauginai pieno produktų? Kaip bebūtų tepk drėkinančiu kremu ar tepalu tikrai nepakenks.
Atsakyti
QUOTE(begemotica @ 2005 05 06, 13:04)
Bent jau mano pupai tai tokiu būdu pasireiškė alergija pienui (3.5 mėn kai jau gėrė mišinukąsad.gif ) ir kol nepakeitėm mišinuko.... O šiaip drėkinimui mum labiausiai tinka Essex plus kremas. Jei maitini pati gal padauginai pieno produktų? Kaip bebūtų tepk drėkinančiu kremu ar tepalu tikrai nepakenks.



Tai, kad aš pati maitimu ir tų pieno produktų visiai nemėgstu, tik arbatą geriu su pienu. O kas dėl Essex kremų ir tepalų tai jau ne vieną jų bandžiau, visus susipirkau ir veltui. Kuo tik betepu viskas veltui, kažkos užburtas ratas.
Atsakyti
mano mažajai padeda JOHNSONS BABY OIL,arbaBEPANTHEN tepalas.o jei niekas nepadeda pabandyk liaudišką būdą:persivirink paprasto aliejaus.kaip tai daryti:isipilk aliejaus į kokį nors švarų buteliuką,tą buteliuką(tik neužsuk)įstatyk į indą su vandeniu ir užkaisk, kai vanduo užvirs išjunk,palauk kol aliejus atvės ir gali tepti.aš taip išsigydžiau paraudimus nuo sauskelnių ir tepiau žiemą veiduką prieš einant į lauką.
Atsakyti
Mums vienintelis Sebamed kremukas padejo thumbup.gif .
Atsakyti
Manau, kad cia gali buti alergija.

Musu zandukai sausi nuo alwergijos, todel daktare patare nusipirkti naujai atsiradusi Lipid Balsam Eucerin 4u.gif
Atsakyti
Vakar nuykom pas odos gydytoją ir mums atrado dermatitą. Davė tepaliuką CUTIVATE tai po pirmo patepimo matosi pagerėjimas.
Pasirodo negali su vaikų odelę eksperimentuoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redane: 07 gegužės 2005 - 12:08
QUOTE(Redane @ 2005 05 07, 12:07)
Vakar nuykom pas odos gydytoją ir mums atrado dermatitą. Davė tepaliuką CUTIVATE tai po pirmo patepimo matosi pagerėjimas.
Pasirodo negali su vaikų odelę eksperimentuoti...

Tikiuosi tau paaiskino, kad tai hormoninis priesalerginis tepalas ir jo negalima vartoti kaip kremo? O nuo ko alergija neistyre?
Atsakyti
QUOTE(lota @ 2005 05 07, 13:58)
Tikiuosi tau paaiskino, kad tai hormoninis priesalerginis tepalas ir jo negalima vartoti kaip kremo? O nuo ko alergija neistyre?


Mums liepė 2 dienas tepti ryte ir vakare, po to savaitę vieną kartą dienoj , o kitą savaitę perpus maišyti su vaikišku kremu.
Be to sakė kad tai greičiausiai paveldima.
Atsakyti
Mums irgi labai išsausėję žandukai. Galvoju kad nuo saulės, nes vieną dieną biškį įdegėm. Bet kad nepraeina. Pradėjom tyreles vaisines, gal alergija nuo jų g.gif Jonsonas nepadeda, riebus kūdikių kremas irgi.
Nors ne tik žandukai sausi, visas kūnelis papleiskanoja cry.gif
Atsakyti
Redane, jokiu būdu nepamiršk, kad tepaliukai ne išeitis kol neatrasi kas alergizuoja tai užburtas ratas - tik nebetepi ir vel tas pats. O hormoniniai tepaliukai kokie silpni bebūtų visgi turėtų būt tik kraštutiniu atveju.
Atsakyti