Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvių statusas

as kai pradejau cia sm skaitinetis ,tai visai nieko nesupratau apie zinuciu skaiciu,tuos leistinumus...
dabar kazkaip pradedu i viska isigilint -- gerai kad yra va tokie paaiskinimai smile.gif
ir zinuteskaip greit renkasi- kazkaip nepastebejau net ... ax.gif smagu kad jau patyres dalyvis ,nes tikrai jau susigaudau daug daugiau visame kame smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beskaiste: 28 vasario 2010 - 14:58
Laba diena,

Vakar noredama pakoreguoti savo sukurta tema, pastebejau, kad negaliu, nes neturiu pakankamai surinkusi komentaru, bet paskaiciavus mano komentarus mano asmenines e zinutes ju susidaro jau kaip ir virs 400 g.gif , o raso, kad tik 70. Kaip ir tureciau gauti s statusa? Ar as kazko nesuprantu g.gif. Adminui parasyti be sansu, az dezute pilna doh.gif

Labai lauksiu atsakymo arba s statuso smile.gif

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Dija @ 2010 03 01, 14:06)
Adminui parasyti be sansu

Taigi skyrelį prižiūrinčios moderatorės *Ritos* paprašykit, kad pakoreguotų pavadinimą.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 01, 14:44)
Taigi skyrelį prižiūrinčios moderatorės *Ritos* paprašykit, kad pakoreguotų pavadinimą.


Aciu, sita reikaliuka jau sutvarkiau.... smile.gif

As pati noreciau ne tik kurt, bet ir koreguot temukes, o ne prasynet kazkieno ax.gif , tuo labiau, kad nusipelniau, as taip manau, jau s statuso blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija: 01 kovo 2010 - 15:03
QUOTE(Dija @ 2010 03 01, 15:02)
Aciu, sita reikaliuka jau sutvarkiau.... smile.gif

As pati noreciau ne tik kurt, bet ir koreguot temukes, o ne prasynet kazkieno  ax.gif , tuo labiau, kad nusipelniau, as taip manau, jau s statuso  blush2.gif

visi gal norėtu bet ne visi gali biggrin.gif

o kuom tu nusipelnei to statuso? biggrin.gif
Atsakyti
be šansų tą statusą gaut, nes paprasčiausiai nėra ko paprašyti doh.gif aš jau praradau viltį.
Atsakyti
QUOTE(2005 05 05 @ 20:09)
Jei dalyvis paprašo administratoriaus suteikti s-statusą, administratorius būtinai patikrins duomenis apie dalyvį ir jo kuriamas temas: ar dalyvis neturi įspėjimų, ar rašo forume lietuviškomis raidėmis, ar jo kuriamose temose iš tiesų yra ką redaguoti (sąrašiukai ir pan.), ar jis tokių temų yra sukūręs daugiau negu keletą.


va čia tai problema. doh.gif
kad tos temos juda taip lėtai, kad jau nėra uždarytų temų mano suskurtų temų sąraše doh.gif doh.gif todėl ir prašiau S statuso, kad dėl lėto judėjimo ir tenka koreguot pirmą psl.
[I]
Atsakyti
QUOTE(Dija @ 2010 03 01, 14:06)
Laba diena,

Vakar noredama pakoreguoti savo sukurta tema, pastebejau, kad negaliu, nes neturiu pakankamai surinkusi komentaru, bet paskaiciavus mano komentarus mano asmenines e zinutes ju susidaro jau kaip ir virs 400  g.gif , o raso, kad tik 70. Kaip ir tureciau gauti s statusa? Ar as kazko nesuprantu  g.gif. Adminui parasyti be sansu, az dezute pilna  doh.gif

Labai lauksiu atsakymo arba s statuso  smile.gif

Aciu.

Na tikrai ne žinučių skaičius lemia, ar gausit tą statusą. Nors ir keli tūkstančiai jų bus. AŽ nesiskaičiuoja kaip ir kai kuriose kitose temose parašytos žinutės.

Pažiūrėjau jūsų kurtas temas, tai kad jos neaktyvios, ką jose koreguot? Kam tas s statusas?



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 11 kovo 2010 - 22:31
QUOTE(Dija @ 2010 03 01, 15:02)
Aciu, sita reikaliuka jau sutvarkiau.... smile.gif

As pati noreciau ne tik kurt, bet ir koreguot temukes, o ne prasynet kazkieno  ax.gif , tuo labiau, kad nusipelniau, as taip manau, jau s statuso  blush2.gif

Dalyvio S statusas gali būtyi suteikiamas nariui, kurio temų pirmam komentarui vis reikalingas redagavimas. Pvz: nėštukių pasšnekesiuose, bendraamžiuose ir t.t. pas jus tokių temų nematau. 4u.gif

QUOTE(*meduota* @ 2010 03 11, 20:47)
va čia tai problema.  doh.gif
kad tos temos juda taip lėtai, kad jau nėra uždarytų temų mano suskurtų temų sąraše  doh.gif  doh.gif  todėl ir prašiau S statuso, kad dėl lėto judėjimo ir tenka koreguot pirmą psl.
[I]

Uždarytas jūsų temas administracija mato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 12, 09:50)
Dalyvio S statusas gali būtyi suteikiamas nariui, kurio temų pirmam komentarui vis reikalingas redagavimas. Pvz: nėštukių pasšnekesiuose, bendraamžiuose ir t.t. pas jus tokių temų nematau.  4u.gif

o kaip man gaut tą statusą? verysad.gif Mano temos pirmą komentarą reikia vis redaguot...
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 03 12, 21:21)
o kaip man gaut tą statusą?  verysad.gif  Mano temos pirmą komentarą reikia vis redaguot...

Perduosiu Jūsų prašymą, bet ar jis bus suteiktas tikrai nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 13, 08:10)
Perduosiu Jūsų prašymą, bet ar jis bus suteiktas tikrai nežinau  4u.gif

Ačiū labai 4u.gif Nes kolkas tai buvo balsas tyrose doh.gif nei taip, tai ne...
Atsakyti