Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvių statusas

QUOTE(vilciau @ 2009 10 12, 01:33)
Noreciau suzinoti kada statusas "naujokas" tampa nebenaujoku ir kada galima balsuoti?

balsuoti bus galima parašius forume 20 komentarų, tuomet pasikeis ir statusas - tapsit "Atkaklus dalyvis".
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti kodel visa laika rodo, kad
as esu parasiusi 1 zinute, atskyma. Ir del to nesikeicia mano statusas.
Kaip tai istaisyti, kas tai turetu padaryti?
Aciu


Papildyta: ooo jau rodo dvi (bet ju kur kas daugiau).... gal del to,
kad as nuolat pasisakau toje pacioje temoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridyte: 12 spalio 2009 - 09:49
QUOTE(ingridyte @ 2009 10 12, 10:48)
kodel visa laika rodo, kad as esu parasiusi 1 zinute

Atsakymas temoje Kodėl nesikeičia žinučių sk?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 10 12, 11:36)



Ten nera atsakymo i mano klausima del to ir rasau.

As bendrauju skiltyje "Apie nestuma ir gimdyma",
jis nera paminetas tame sarase, kuriuose nesikeicia zin. sk.

http://www.supermama...howtopic=287557

sita tema uzdaryta, ten paklausti neimanoma, tai klausiu kur imanoma.
Siaip jau pasiskaitinejau ir pasidomejau pries klausdama.

Vistiek klausimas islieka tas pats.... KODEL NESIKEICIA ZINUCIU SK.?

Gal tuomet i "brokaunu" skilciu sarasa taip pat reikia itraukti
"Apie nestuma ir gimdyma"?

Atsakyti
QUOTE(ingridyte @ 2009 10 12, 11:44)
As bendrauju skiltyje "Apie nestuma ir gimdyma"

O pas kitas, bendraujančias tame skyrelyje, ar keičiasi žinučių skaičius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 12 spalio 2009 - 11:02
ne schmoll.gif nesikeicia...
tai viskas kaip ir aisku.
Atsakyti
QUOTE(ingridyte @ 2009 10 12, 12:35)
ne  schmoll.gif  nesikeicia...
tai viskas kaip ir aisku.

Tikrai skaičiuojasi, ką tik atlikom testą. Skyrelyje "apie nėštumą ir gimdymą" yra ne tik keli paplepėjimų subforumai, kuriuose komentarai neskaičiuojami ir kuriuose plepama apie viską, kurių temos nesaugomos ilgą laiką: "nėštukių pašnekesiai", "planuojančių pašnekesiai". Bet jei komentuotumėt apie sveikatą, maitinimą, gyvenimo būdą, apie pasiruošimą gimdymui, klausimai ir abejonės, pasakojimai apie gimdymus ir gimdymo namus subforumuose: Nėščiosios sveikata / Prekės ir paslaugos nėštukėms / Vaisiaus vystymasis / Gimdymo istorijos ir kt. - komentarai tikrai skaičiuosis. ir jie bus saugomi forume ilgą laiką.
Atsakyti
QUOTE(awiux @ 2006 07 12, 20:41)
va va, neveltui naujoke esu..tik dabar suzinojau,kad surinkus kazkiek zinuciu galima gauti kita statusa ax.gif ..
bet man swarbiausia yra sis tinklalapis, nes esu naujai iskepta mamyte ir daznai nerimaujanti del savo maziuko doh.gif - o cia labai smagu pasiskaityneti, ir pastebeti kad ne viena tokia esu ax.gif ..ir zinoma nusiraminti ir kazka nuraminti savo atsakymais 4u.gif

tikrai taip,labai jum pritariu, ir as juaciaus,kaip balta varna 4u.gif sitame pislapelyje galima labai daug ka suzinot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinoja @ 2009 09 27, 11:09)
Ambrozija,aciu tau,bet  visi moderatoriai i kuriuos kreipiausi, du menesius mano prasyma perduoda,o pasikeitimu nesulaukiu.

drinks_cheers.gif aš taip pat susidūriau su panašia problema, prašausi s-dalyvio statuso (įkyriai) jau antrą mėnesį, tačiau pasikeitimų nėra: aurėja pasiūlė parašyti el. laišką supermamai - parašiau, rezultato jokio, net atsakymo nesulaukiau, subforumo moderatorė Cikadelė visiškai jokios žinutės neatrašė, bandžiau rašyt admin*1 į až, kaip ir kitoms merginoms neleidžia išsiųst... Žiūriu, kad čia pasiskundus merginoms rezultatas pasikeitė, tai ir rašau čia, nes nebežinau kur ir kam berašyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2010 02 09, 14:07)
drinks_cheers.gif aš taip pat susidūriau su panašia problema, prašausi s-dalyvio statuso (įkyriai) jau antrą mėnesį, tačiau pasikeitimų nėra: aurėja pasiūlė parašyti el. laišką supermamai - parašiau, rezultato jokio, net atsakymo nesulaukiau, subforumo moderatorė Cikadelė visiškai jokios žinutės neatrašė, bandžiau rašyt admin į až, kaip ir kitoms merginoms neleidžia išsiųst... Žiūriu, kad čia pasiskundus merginoms rezultatas pasikeitė, tai ir rašau čia, nes nebežinau kur ir kam berašyt  blush2.gif

Cikadelė ir negali niekuo padėt. Kadangi liko tik vienas administratorius, kažkodėl, t.y. admin*1, tai tik jis ir gali tą statusą suteikt.

Ambrozija irgi kažkur dingusi, dar iš jos būdavo galima daug informacijos gaut.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 02 09, 15:03)
Cikadelė ir negali niekuo padėt. Kadangi liko tik vienas administratorius, kažkodėl, t.y. admin*1, tai tik jis ir gali tą statusą suteikt.

Ambrozija irgi kažkur dingusi, dar iš jos būdavo galima daug informacijos gaut.

Statusus suteikia tik administracija, negalim nei moderatorės, nei s-moderatorės to padaryt rolleyes.gif
Atsakyti
O kaip susisiekti su administracija? unsure.gif Kiek rašau admin'ui, tiek pas jį pilnadėžutė, o matau, kad buvo prisijungęs unsure.gif
Atsakyti