Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvių statusas

4u.gif Na, rašiau SuperMamai laiškiuką kažkur ~prieš mėnesį... Tai turbūt jau nebegausiu, ane? hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 23 lapkričio 2008 - 22:45
QUOTE(Rasicka* @ 2008 11 23, 22:44)
4u.gif Na, rašiau SuperMamai laiškiuką kažkur ~prieš mėnesį...  Tai turbūt jau nebegausiu, ane? hihihi.gif

dar kantriau palaukt, aš gavau daugiau nei po mėnesio, bet pranešimo apie tai negavau tiesiog netyčia užrakinau savo temą, taip supratau kad galiu redaguoti savo žinutes kada noriu thumbup.gif , taigi SuperMama tikrai užimta, galbūt prisijungia bet ne visada net perskaito žinutes gautas, o jei prašo suteikt privilegijų taigi turi patikrinti ar verta ar narys nepiknaudžiaus ir pan, o tai atima daug laiko ir jei jo turi nedaug tai ir tempiasi tas laikas. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Ačiū labai tau už išsamų paaiškinimą - na, tai apsišarvuoju kantrybe ir žiūriu kas toliau bus... flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 24 lapkričio 2008 - 11:51
QUOTE(Rasicka* @ 2008 11 22, 23:03)
4u.gif Na, tai pabandysiu dar ir Auges parašyti...  ax.gif Gal SuperMama laiko neturi į tokius  laiškus atsakinėt, ar dar kas...  blush2.gif
O temukė mano manau tikrai gan populiari, taigi tiesiog būtų patogu turėti galimybę paredaguoti narių sąrašą temos pirmąjame psl., o ne kas kart vis pertvarkinėti ir pačioje temelėje kartoti dar ir dar kartą ...
Jau dabar ir taip padariau tokią taisyklę, kad redaguosiu narių sąrašiuką ne dažniau kaip kas mėn., nes kitaip gan dažnai tektų jį kartoti...
Taigi tiesiog būtų labai patogu, jei galėčiau pertvarkyti poreikiui atsiradus!  mirksiukas.gif

na jeigu tik kas mėnesį po naują temą reikia kurt, tai matyt nėra labai popliari,gal dėl to ir neduoda. Aš gavau po poros-trejeto dienų.
Atsakyti
Sveikos,
Parašiau Auges dėl S-Dalyvio, bet jis sako kad gali tik SuperMama padėti. O jos až dėžutė kaip supratau pilna g.gif
Papildyta:
Gal yra kur taisyklės kaip tapti S-Dalyviu bet nepamačiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2009 07 30, 16:13)
Gal yra kur taisyklės kaip tapti S-Dalyviu bet nepamačiau?

Šioje temoje yra parašyta:
QUOTE
Dalyvis-S gali bet kada redaguoti savo žinutes.
Toks statusas suteikiamas tiems, kas kuria temas pas lieknėjančias/ nėštukes/ etc., t.y. ten, kur dažnai keičiama pirma žinutė (dėl to, kad prisijungia nauji nariai, pagimdo, išteka ir t.t.).
Žmogus gali redaguoti savo žinutes ir nereikia nuolat prašyti moderatorių pagalbos.
Jei temukė nėra labai aktyvi arba pirmojo puslapio duomenys nesikeičia dažnai, Dalyvio-S statusas nesuteikiamas.
Atsakyti
Jeigu niekas be SuperMamos nesuteikia s-dalyvio statuso, ką tada daryti? Niekaip negaliu išsiųsti až SuperMamai.Ir liepos mėn bandžiau, o rugsėjo mėn ištisai kasdien, po kelis kartus bandau išsiųsti. doh.gif Man labai reikia s-dalyvio statuso, bet pasiekti už tai atsakingą žmogų-neįmanoma. unsure.gif
Atsakyti
O man šiaip įdomu ax.gif Kas per grupė "Visai naujas"? mačiau ten tik keli dalyviai, nes šiaip nesenai prisiregistravę , lyg ir būna "naujokai" smile.gif Jei kas žinot patenkinkit mano smalsumą biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena.Esu labai pikta,nes jau ~3men.negaliu is niekur sulaukti pagalbos... bash.gif esu dalyvis-s,nezinau kas uzejo,kad nebeleidzia man koreguoti savo kurtu temu....kiek galima visur rasyneti ir klausineti?jau pavargau.. verysad.gif padekit kas nors,eilini karta prasau...ar cia metus reikia prasyti,kad kas nors sureaguotu????????????
Atsakyti
QUOTE(Rinoja @ 2009 09 26, 12:04)
Laba diena.Esu labai pikta,nes jau ~3men.negaliu is niekur sulaukti pagalbos... bash.gif esu dalyvis-s,nezinau kas uzejo,kad nebeleidzia man koreguoti savo kurtu temu....kiek galima visur rasyneti ir klausineti?jau pavargau.. verysad.gif padekit kas nors,eilini karta prasau...ar cia metus reikia prasyti,kad kas nors sureaguotu????????????

Aš neturiu teisių nuimt ar pridėt jums statusą, kažką keist/nustatyt, tai gali padaryt tik adminai rolleyes.gif Perduosiu jūsų prašymą.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 09 26, 15:45)
Aš neturiu teisių nuimt ar pridėt jums statusą, kažką keist/nustatyt, tai gali padaryt tik adminai  rolleyes.gif Perduosiu jūsų prašymą.

Ambrozija,aciu tau,bet visi moderatoriai i kuriuos kreipiausi, du menesius mano prasyma perduoda,o pasikeitimu nesulaukiu.


Atsakyti
Noreciau suzinoti kada statusas "naujokas" tampa nebenaujoku ir kada galima balsuoti?
Atsakyti