Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvių statusas

ax.gif Perskaičiau beveik visą temukę ir jei teisingai supratau, dėl to Dalyvis-S statuso turiu Supermamai į AŽ parašyti, ką ir bandysiu netrukus padaryt.. Matysim kas čia man gausis.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2008 10 22, 17:30)
Sveiki, gal galėčiau ir aš gauti tą Dalyvis-S statusą - nes, užsukę į mano jau 3 "Naujagimių milžinukų" sukurtas temukes pamatysit, kad pastoviai turiu redaguoti - t.y. naujai skelbti visą "milžinukų sąrašiuką" - o taip, tai galėčiau visados temos pradiniame psl. papildyti - bet kada.. Būtų labai patogu. thumbup.gif 
Ar yra dar kokie nors ypatingi reikalavimai, kad gauti tokį statusą??  blush2.gif
Ar turėčiau dėl to konkrečiai į kažkurią moderatorę kreiptis?

Nekantriai lauksiu komentaro..
Iki malonaus ... Rasa

Taip, reikia kreiptis į Supermamą. Tik ji turi tokią teisę.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 10 23, 14:40)
Taip, reikia kreiptis į Supermamą. Tik ji turi tokią teisę.


4u.gif Parašiau Supermamai į AŽ - bet atsakymo jokio nesulaukiau... blush2.gif
Ar turėčiau susiprasti, kad man to Dalyviai-S statuso nesuteiks? g.gif
Ar kaip viskas vyksta? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 27 spalio 2008 - 14:32
QUOTE(Rasicka* @ 2008 10 27, 14:31)
4u.gif Parašiau Supermamai į AŽ - bet atsakymo jokio nesulaukiau...  blush2.gif
Ar turėčiau susiprasti, kad man to Dalyviai-S statuso nesuteiks? g.gif
Ar kaip viskas vyksta?  blush2.gif

Aš ir rašiau SM , bet taip ir nesulaukiu atsakymo verysad.gif
Atsakyti
as tai irgi prisijungiau aktualiom temom pakalbet, bet dabar, kai suzinojau apie surinktu zinuciu nauda, labai nusivyliau verysad.gif tikrai forumuose parasiau ne 7 zinutes kaip cia rasom, bet jau kuris menesis kaip sustojo ant 7, taip daugiau ir nejuda... arba as kazko nesuprantu kaip cia tos zinutes skaiciuojamos g.gif
Atsakyti
QUOTE(kytia @ 2008 11 07, 10:17)
as tai irgi prisijungiau aktualiom temom pakalbet, bet dabar, kai suzinojau apie surinktu zinuciu nauda, labai nusivyliau  verysad.gif  tikrai forumuose parasiau ne 7 zinutes kaip cia rasom, bet jau kuris menesis kaip sustojo ant 7, taip daugiau ir nejuda... arba as kazko nesuprantu kaip cia tos zinutes skaiciuojamos  g.gif

O jos ne visose temose skaičiuojamos ax.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as turiu problemele - parasiau 21 zinute ir kazkodel vistiek neleidzia balsuoti fotokonkursuose sad.gif kame cia reikalas? Kur kreiptis, kam rasyti? Ir kaip cia tie statusai uz kiek zinuciu kokie statusai suteikiami?
Papildyta:
QUOTE(Aurute @ 2005 05 09, 20:40)
O aš užsiregistravau savo malonumui, pabendravimui. Manau, kad forumas tam skirtas. Pasirodo čia visi tik žinutes renka ir skaičiuoja. Šiek tiek nusivyliau.


As irgi uzsiregistravau savo malonumui ir naudingos informacijos paskaitineti bei pasidalinti savo patirtimi. Nelabai turiu kad rasineti, ir nepergyvenu kad neprirasau daug zinuciu tik va kai norisi forumuose pabalsuoti tai kartais nervina kai negali uz grazai nuotraukele pabalsuoti, surinkau per ilga laika 21 zinute ir vistiek neleidzia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(dinkute @ 2008 11 07, 17:48)
Sveikos, ir as turiu problemele - parasiau 21 zinute ir kazkodel vistiek neleidzia balsuoti fotokonkursuose sad.gif kame cia reikalas? Kur kreiptis, kam rasyti? Ir kaip cia tie statusai uz kiek zinuciu kokie statusai suteikiami?
Papildyta:
As irgi uzsiregistravau savo malonumui ir naudingos informacijos paskaitineti bei pasidalinti savo patirtimi. Nelabai turiu kad rasineti, ir nepergyvenu kad neprirasau daug zinuciu tik va kai norisi forumuose pabalsuoti tai kartais nervina kai negali uz grazai nuotraukele pabalsuoti, surinkau per ilga laika 21 zinute ir vistiek neleidzia sad.gif


Ir as susiduriau su ta pacia problema verysad.gif Man irgi neleidzia fotokonkursuose balsuot
Atsakyti
QUOTE(saule1981 @ 2008 11 07, 22:59)
Ir as susiduriau su ta pacia problema verysad.gif Man irgi neleidzia fotokonkursuose balsuot

Kaip pastebėjau, foto konkursuose leidžiama balsuot surinkus 25 žinutes .
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2008 10 27, 14:31)
4u.gif Parašiau Supermamai į AŽ - bet atsakymo jokio nesulaukiau...  blush2.gif
Ar turėčiau susiprasti, kad man to Dalyviai-S statuso nesuteiks? g.gif
Ar kaip viskas vyksta?  blush2.gif

Aš Ages rašiau. mirksiukas.gif Gavau greitai,bet tada ir temas kūriau ir keičiau dvi tris per savaitę.... Gal temos nėra labai populiarios, tai ir negaunat g.gif
Atsakyti
4u.gif Na, tai pabandysiu dar ir Auges parašyti... ax.gif Gal SuperMama laiko neturi į tokius laiškus atsakinėt, ar dar kas... blush2.gif
O temukė mano manau tikrai gan populiari, taigi tiesiog būtų patogu turėti galimybę paredaguoti narių sąrašą temos pirmąjame psl., o ne kas kart vis pertvarkinėti ir pačioje temelėje kartoti dar ir dar kartą ...
Jau dabar ir taip padariau tokią taisyklę, kad redaguosiu narių sąrašiuką ne dažniau kaip kas mėn., nes kitaip gan dažnai tektų jį kartoti...
Taigi tiesiog būtų labai patogu, jei galėčiau pertvarkyti poreikiui atsiradus! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2008 11 22, 23:03)
4u.gif Na, tai pabandysiu dar ir Auges parašyti...  ax.gif Gal SuperMama laiko neturi į tokius  laiškus atsakinėt, ar dar kas...  blush2.gif
O temukė mano manau tikrai gan populiari, taigi tiesiog būtų patogu turėti galimybę paredaguoti narių sąrašą temos pirmąjame psl., o ne kas kart vis pertvarkinėti ir pačioje temelėje kartoti dar ir dar kartą ...
Jau dabar ir taip padariau tokią taisyklę, kad redaguosiu narių sąrašiuką ne dažniau kaip kas mėn., nes kitaip gan dažnai tektų jį kartoti...
Taigi tiesiog būtų labai patogu, jei galėčiau pertvarkyti poreikiui atsiradus!  mirksiukas.gif

laukit kantriau, už kantrumą atlyginama, na bent man buvo atlyginta blush2.gif , bet galbūt yra kita priežastis kodėl negaunate? pvz tema nėra populiari g.gif ir tiesiog nemato reikalo tos galimybės suteikti ax.gif ar senai prašėtės šios privilegijos? pasakysiu tuomet po kiek laiko man buvo suteikta ji...
Atsakyti