Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvių statusas

Surinkus tam tikrus kiekius žinučių įgyjama tam tikrų privilegijų, kaip žinutės redagavimas ilgesnį laiką, prisegamų nuotraukų kiekis.
Atsakyti
O man idomu kokiuose skyreliuose galima kelti nuotraukas tiesiai is kompo,neikelus ju i koki nors internetini albuma? Ir kiek zinuciu reikia but surinkus,kad galetume tai padaryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjusi Boružė @ 2006 08 23, 19:18)
O man idomu kokiuose skyreliuose galima kelti nuotraukas tiesiai is kompo,neikelus ju i koki nors internetini albuma? Ir kiek zinuciu reikia but surinkus,kad galetume tai padaryti?  ax.gif

Pasiskaityk šią temą wink.gif
Atsakyti
Norėjau redaguoti neštukių sąrašiuką, dabar bent jau kaimynų, tačiau supermama neatsakė nei į vieną mano žinutę, kodėl? Suprantu, kad ji labia užimtas žmogus, bet ką man galvot? Kodėl kiti tik paprašo ir iškart gauna, o aš ir po 6 prašymų negavau jokio atsakymo verysad.gif
Atsakyti
Paaiskinkit man, tundrai, ka reiskia nario grupe Validating? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2006 08 30, 16:20)
Norėjau redaguoti neštukių sąrašiuką, dabar bent jau kaimynų, tačiau supermama neatsakė nei į vieną mano žinutę, kodėl? Suprantu, kad ji labia užimtas žmogus, bet ką man galvot? Kodėl kiti tik paprašo ir iškart gauna, o aš ir po 6 prašymų negavau jokio atsakymo  verysad.gif


Nesijaudink, ne tau vienai neatsako mirksiukas.gif kažkadavadovybei parašiau į a.ž. apie autorinių teisių pažeidimą renkant medžiagą iš forumo ir kurpiant straipsnelius (su savais pagražinimais) spaudai, bet jokio jokio ats. nesulaukiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperTruper @ 2006 09 15, 22:09)
ka reiskia nario grupe Validating?


kai žmogus prisiregistruoja jis gauna i paštą nuorodą ant kurios paspaudęs jis yra patvirtinamas.. kol nepatvirtina tol jis yra validating 4u.gif

berods taip rolleyes.gif
Atsakyti
Perkelkit, kur priklauso šitas kl, nes neradau tokios temos... blush2.gif
man įdomu ta statistika kai pasižiūri ir rašo aktyviausias... ten ir ten..
tai ar į ją neįeina visi bendraminčių pokalbiai, kaimynų?
nes pvz asmeniškai ten daugiausiai šneku, o rodo visai kitur, tai paliko įdomu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 02 gegužės 2007 - 10:41
QUOTE(grange @ 2007 05 02, 11:41)
man įdomu ta statistika kai pasižiūri ir rašo aktyviausias... ten ir ten..
tai ar į ją neįeina visi bendraminčių pokalbiai, kaimynų?
nes pvz asmeniškai ten daugiausiai šneku, o rodo visai kitur, tai paliko įdomu  g.gif


Neskaičiuoja skyreliuose:

Štai mes kokie
Skelbimų lenta
(visi skyreliai)
Konkursai
Sveikinimai
Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos
- Mamų susitikimai, Bendraamžių kampelis, Mamos užsienyje, Kaimynai :], Bendraminčiai.
Nėštumo planavimas - Planuojančių pašnekesiai
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 05 02, 12:43)
Neskaičiuoja skyreliuose:

ai... tai čia tas pats kaip ir su žinutėm, tai ir į tą statistiką neįeina.... nu aišku dabar jau. 4u.gif
Atsakyti
Zodziu jei esi Super senbuvis tai tobulet kaip ir nera kur unsure.gif
Hm,laikas susimastyt apie tapima moderatore biggrin.gif
Atsakyti
O kada as jau nebebusiu naujoke cray.gif
Nes greit bus, kai cia bendrauju metai laiko, o kaip naujoke, taip naujoke lotuliukas.gif
Atsakyti