Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(*Saulyte @ 2006 07 12, 10:03)
Labuks, labai ačiū už informaciją  ax.gif
o gal galit pasakyt ar geras daiktas tas depiliatorius is Zepter ? mirksiukas.gif


Man geras ir visos draugės, kurios pirko kaip ir nenusivylė regis smile.gif
Atsakyti
na va būtent tą puodų rinkinį ir užsisakiau, o dovanų peilių rinkinį turiu gauti. Ir dar minėjo, kad lyg mikseris turėtų būti su nuolaida. Bet mane labai domina ar jis tikrai nepakeičiamas daiktas virtuvėje. Na nenoriu be reikalo nemažos sumelės litukų išleisti.

O kokie tie vaikiški indai? Gal galite kuri kokią nuorodą įmesti, kur galėčiau juos pamatyti? Nes į ofisą su savo mažiuku nelabai turiu galimybės nulėkti, o kam palikti pasaugoti darbo valandomis nelabai gaunasi.

Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 12, 15:51)
na va būtent tą puodų rinkinį ir užsisakiau, o dovanų peilių rinkinį turiu gauti. Ir dar minėjo, kad lyg mikseris turėtų būti su nuolaida. Bet mane labai domina ar jis tikrai nepakeičiamas daiktas virtuvėje. Na nenoriu be reikalo nemažos sumelės litukų išleisti.

O kokie tie vaikiški indai? Gal galite kuri kokią nuorodą įmesti, kur galėčiau juos pamatyti? Nes į ofisą su savo mažiuku nelabai turiu galimybės nulėkti, o kam palikti pasaugoti darbo valandomis nelabai gaunasi.

Iš anksto dėkoju.


Papildyta:
Kaip čia tuščia žinutė išėjo net nesuprantu blink.gif . Vaikiškų indelių nėra-yra tik įrankiai(su peliuku, kurie yra pavaizduoti ant kosmetikos linijos vaikams). Į tą komplektuką įeina šakutė, peilis ir du šaukštai iš kurių vienas kreivas(kad vaikas pro šoną neprapiltų smile.gif ). Dar yra rinkinukas air, tai ten 2 šaukšteliai, peilis ir šakutė.
Papildyta:
O kas liečia mikserį, tai jam iki 16 d 30 proc nuolaida ir jo privalumai, kad didelės apsukos ir visus darbus atlieki per žymiai trumpesnį laiką, nei sakysim smulkinsi viska su kokiu litu elektriniu kombainu ar TW krikšefu. Su krikšefu irgi gali majonezus plakti, bulves tarkuoti, tik čia jau tu mali ir kaina 5 skartus skiriasi, o su Z tu tik knopkę spaudi. Žodžiu nepakeičiamu daiktų nėra smile.gif , reikia žiūrėti pagal galimybes ir poreikius smile.gif
Atsakyti
Ačiū ziza.

Na tuos įrankėlius tada aš mačius esu. Bet vau užsiminė apie vaikiškus indus, tai ir susidomėjau.

na o dėl mikserio, tai reik gerai pagalvoti.Gal ir norėtūsi man jo, bet šiuo metu turbūt nalabai galėčiau tai sau leisti.
O beje kokia jo tiksli kaina be nuolaidos? Ir ar dažnokai tokia, t.y 30 proc nuoplaidėlė pasitaiko? O gal kartais ir didesnių nuolaidų dar būna?
Atsakyti
[quote=*CACA*,2006 07 13, 00:52]
Ačiū ziza.

Na tuos įrankėlius tada aš mačius esu. Bet vau užsiminė apie vaikiškus indus, tai ir susidomėjau.

Ne, taip perskaitei-vacsy indai, tai kur išsiurbia orą ir ilgiau išsilaiko produktai.
Atsakyti
wink.gif viskas, jau užsisakiau depiliatorių, daba būsiu kaip naujai gimus biggrin.gif, be plaukelių tongue.gif

Nu kai jau išbandysiu tai brūkštelsiu kaip kas wink.gif, vsiuo takojeee... smile.gif
Atsakyti
[quote=*Saulyte,2006 07 13, 11:18]
wink.gif viskas, jau užsisakiau depiliatorių, daba būsiu kaip naujai gimus biggrin.gif, be plaukelių tongue.gif

Smagu, kad taip džiaugiesi thumbup.gif


O čia žinutė *CACAI* smile.gif Mikserio kaina 699 lt ir 30 procentų nuolaida tikrai ne dažnai būna, bet iki kol atsiras būtinybė pirkti, gal vėl pataikysi kada bus nuolaida smile.gif O didesnių nuolaidų kaip ir neteko matyti unsure.gif
Atsakyti


Ne, taip perskaitei-vacsy indai, tai kur išsiurbia orą ir ilgiau išsilaiko produktai.
[/quote]



Taip taip tik dabar dar kartą pasižiūrėjus pamačiau, kad tikrai skaityti nemoku. Atsiprašau VAU, kad netaip tavo tekstą bandžiau komentuoti.
Papildyta:

O čia žinutė *CACAI* smile.gif Mikserio kaina 699 lt ir 30 procentų nuolaida tikrai ne dažnai būna, bet iki kol atsiras būtinybė pirkti, gal vėl pataikysi kada bus nuolaida smile.gif O didesnių nuolaidų kaip ir neteko matyti unsure.gif
[/quote]


Ačiū ziza.
Gal tikrai reikės palaukti, kol man jo tikrai labaiu prireiks. Nes tuo labaiu, kad šiuo momentu gyvenam remonte ir kada galėsiu į savo naująją virtuvę įžengti, tai dar neaišku.Tai gal po kokio pusmečio vėl pasitaikys kokia nebloga nuolaidėlė.
Dar kartelį dėkui ir iki.
Atsakyti
4u.gif O aš vieną kartą parodoje "PELENĖ" pirkau kremus veidui, dieninį ir naktinį iš tos serijos kur Swissological linija. Bet, kadangi tai buvo gan senokai, tai nebepamenu kiek kainavo, gal kas galite kainas parašyt. Dieninio ir naktinio sausai/jautriai odai (arba senstančiai) ir paakių kremukas ir valomasis pienelis sausai/jautriai odai. Labai būtų ačiū ax.gif
Atsakyti
Mąsčiau mąsčiau ir sumąsčiau pakalusti. gal kuri žinote ar yra zepter tinklapis, kuriame būtų gaminiai ir jų kainos surašytos. Na toks kaip pvz TW yra. tai nereikėtų čia visų jūsų per daug varginti, pasižiūri prekes, kainytes pasiskaitinėji ir bent jau kažkiek aiškiau pasidaro.
radau tokį www.zepter.lt bet ten tik kai kurie gaminiai (na bent jau man taip atrodo, kad visisškai visko ten nėra, nes norėjau pasižiūrėti kokio dydžio puodų išvios būna, tai kažkaip aš jų ten neaptikau), o ir kainyčių tai ten aš irgio neradau.

Tai ar yra kur internete galima būtų pamatyti prekes ir kainytes jų??????
Atsakyti
ax.gif a vat idomu kiek kainuoja plaukų džiovintuvas iš Zepter ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2006 07 13, 14:45)
4u.gif O aš vieną kartą parodoje "PELENĖ" pirkau kremus veidui, dieninį ir naktinį  iš tos serijos kur Swissological linija. Bet, kadangi tai buvo gan senokai, tai nebepamenu kiek kainavo, gal kas galite kainas parašyt. Dieninio ir naktinio  sausai/jautriai odai (arba senstančiai) ir paakių kremukas ir valomasis pienelis sausai/jautriai odai. Labai būtų ačiū  ax.gif


Dieninis kremukas sausai ir jautriai odai 65,60 lt
Naktinis ----------------//------------------69,06 lt
Paakių kr-75,96 lt
Valomasis pienelis-34,53 lt
Valomasis tonikas-31,08 lt
Papildyta:
QUOTE(*Saulyte @ 2006 07 13, 16:24)
ax.gif a vat idomu kiek kainuoja plaukų džiovintuvas iš Zepter ???  g.gif


Joninis plaukų džiovintuvas-149 lt

Papildyta:
QUOTE(vau @ 2006 07 13, 18:07)
Dieninis kremukas sausai ir jautriai odai 65,60 lt
Naktinis ----------------//------------------69,06 lt
Paakių kr-75,96 lt
Valomasis pienelis-34,53 lt
Valomasis tonikas-31,08 lt
Papildyta:
Joninis plaukų džiovintuvas-149 lt


Bet šiuo metu atsirado nauja kremukų linija, kol tai naujiena prekyboje žymiai pigiau( berods 43 lt su centais), be jokios abejonės, kad pajaustum tikrą efektą reikia pirkti ne tik kremuką, bet ir toniką, paakių kremą. Kainų neturiu po ranka. Kai ateisi į ofisą pasiteirauk apie kainas smile.gif
Papildyta:
Parašiau kremų kainas iš Swisso Logical serijos ir suabejojau ar ne į seną kainyną pažiūrėjau g.gif , nes produkcija brango. Ryt patikslinsiu blush2.gif
Atsakyti