Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(Proza @ 2006 06 05, 15:05)
Ar šitas:
http://www.zepter-ho...index.php?m=300
kainuoja 1100?
Ar galima su juo išsiversti neturint dulkių siurblio?

taip jis parodytas skyriuje vandens garu valymo sistema ir kainuoja apie 1100.Jo visai kitos funcijos nei dulkiu siurblio.Svarbu del ko tu jo nori .TUTO QABO ir siurbia ,bet ir jo kaina kelis kartus skiriasi.
Atsakyti
ZEPTER puodus turiu jau 7 metus,bet ir dabar plaudama juos paglostau wub.gif .Kad labai jau jie man patinka thumbup.gif .Ir laiko sutaupo,ir kaloriju, ir vaizdas malonus!Gaminu juose viska-ir sudetingesnius, ir paprastus lietuviskus patiekalus. Vaikai kituose puoduose net nemoketu gaminti g.gif Mielos supermamos, daugiau drasos ir kurybiskumo.Skaiciau siame forume, kad instrukcijos gasdina schmoll.gif .Betgi cia tik puodas, o ne koks laineris biggrin.gif .Galiu ir papasakoti, jei kas domina, bet kad perdaug neuzterstume temos rasykite i AZ drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mambera @ 2006 06 06, 16:54)
Bet gi yra dabar tas naujasis Tutto Jebbo, kuris turi ir siurbli.


Kiek supratau buvo teirautasi tik apie garu valymo sistema. Ir tikrai buvo atveju, kad zmones pabuvoje masiniuose renginiuose ir susidare neteisinga ispudi, paskui skambindavo i Z atstovybe ir klausdavo, ka cia mums isiulete, kad jie nei velnio nesiurbia?!?!?
Be abejo, jau yra "du viename" aparatas, kuris atlieka ir siurblio funkcijas ir garu valymo sistemos f-jas, nes ne kiekvienas namuose turi tiek vietos, kad galetu isrikiuoti visa technika, bet jis savaime suprantama brangesnis.
Atsakyti
Parduodu siurbli (garu valanti), jei ka domina, rasykit i AZ, neturiu laiko as kada su juo dirbti. Naudojau kokius du kartus.
Atsakyti
papasakokit kas nors apie mikserį. Kažkas pradžioje temos rašė, kad sulūžo ir liko nepatenkinta.
Parašykit plačiau jo funkcijas, nes kolkas jis mane tik domina, o gal po to labai sudomins.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 10, 18:21)
papasakokit kas nors apie mikserį. Kažkas pradžioje temos rašė, kad sulūžo ir liko nepatenkinta.
Parašykit plačiau jo funkcijas, nes kolkas jis mane tik domina, o gal po to labai sudomins.

Su juo galima smulkinti mesa,darzoves.tarkuoti bulves,plakti majoneza,kokteilius ir t.t.Matau kad gyveni Kaune.Galiu pakviesti i firma ir pati viska pamatytum.I tavo AZ bandysiu nusiusti savo tel,ir galesim susitart.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 10, 18:21)
papasakokit kas nors apie mikserį. Kažkas pradžioje temos rašė, kad sulūžo ir liko nepatenkinta.
Parašykit plačiau jo funkcijas, nes kolkas jis mane tik domina, o gal po to labai sudomins.

Kas turi, tai labai džiaugiasi. O jei sulūžta kokia detalė, tai yra garantijos ir taisyklos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 07 10, 23:11)
Su juo galima smulkinti mesa,darzoves.tarkuoti bulves,plakti majoneza,kokteilius ir t.t.Matau kad gyveni Kaune.Galiu pakviesti i firma ir pati viska pamatytum.I tavo AZ bandysiu nusiusti savo tel,ir galesim susitart.




AČIŪ
Papildyta:
ZIZA TAU TAIP PAT DĖKOJU
Atsakyti
Labuks,
VAU,

norėčiau sužinoti, kiek dabar kainuoja Zepter depiliatorius "Softelle" ??? Labai jau jis mane sudomino, ir be to artėja mano gimimo diena, tai norisi dovanos sau 4u.gif

Būtų malonu jei atsakytum greičiau ax.gif
Atsakyti
[quote=*Saulyte,2006 07 11, 14:52]
Labuks,
VAU,

norėčiau sužinoti, kiek dabar kainuoja Zepter depiliatorius "Softelle" ???


Labukas 4u.gif Softelle-259 lt
Atsakyti
Labuks, labai ačiū už informaciją ax.gif


o gal galit pasakyt ar geras daiktas tas depiliatorius is Zepter ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau, Jus visus apleidus, bet dabar paskaitinėjau ir supratau, kad mažai informacijos turit smile.gif Šiaip pati neseniai tik sužinojau, bet šiuo metu yra gan puikių dalykų su nuolaidom: puodų rinkinukas(peiliai dovanų), mikseris-20proc. nuol., vaksi indai-30 proc. nuol.
Atsakyti