Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

Labutis!

Aš norėčiau pasiteirauti mergaičių kurios platina Zepter produkcija, ar dar yra tarp gamininių bulvių skutukų (na ten ne tik bulves galima skusti, beveik visas darzoves smile.gif ). Vieną turėjau, nu nerealus buvo, kol nesulūžo. Dabar vėl norėčiau įsigyti. Dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(laimuziukas @ 2006 06 01, 15:41)
Labutis!

Aš norėčiau pasiteirauti mergaičių kurios platina Zepter produkcija, ar dar yra tarp gamininių bulvių skutukų (na ten ne tik bulves galima skusti, beveik visas darzoves smile.gif ). Vieną turėjau, nu nerealus buvo, kol nesulūžo. Dabar vėl norėčiau įsigyti.  Dėkoju.

Gyventum kaune -susitartume.Suorganizuotum prezentacija ir gautum.
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 06 01, 22:32)
Gyventum kaune -susitartume.Suorganizuotum prezentacija ir gautum.



O tai kaip suprantu pardavime ju nera? Ar kaip? As mielai nusipirkciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimuziukas @ 2006 06 02, 09:40)
O tai kaip suprantu pardavime ju nera? Ar kaip? As mielai nusipirkciau smile.gif

iš tiesų tai čia konsultančių reikalas parduoti ar ne. mes juk vis tiek tas dovanėles perkam. jeigu jau turėjai tokį skustuką, vadinasi, buvai susidūrus su kažkokia konsultante, kreipkis į ją. Ai, bet juk VAU vilnietė mirksiukas.gif .
Atsakyti
Nu plačiau parašykit apie valymo garu sistemą.Labai domina.Negi niekas neturi? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Virze, o kada as gausiu savo Bioptron lempa? Labai laukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2006 06 03, 23:11)
Virze, o kada as gausiu savo Bioptron lempa? Labai laukiu smile.gif

Ar man parsivezt rytoj ja i namus ,o gal nori pati atvaziuot i ofisa ja pasiimt? geriau atsakyk i tel.greiciau pamatysiu.
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 05 29, 21:32)
Yra 2 rusiu:vienas paprastesnis,skirtas valyti plyteles sienu ir grindu,klozetus,radiatorius,geles.atnaujinti baldus ir drabuzius ir t.t.kaina mazdaug 1100. kitas didesnis,brangesnis apie4000.su juo be viso  isvardinto dar galima ir lyginti,yra lygintuvas.

Ar šitas:
http://www.zepter-ho...index.php?m=300
kainuoja 1100?
Ar galima su juo išsiversti neturint dulkių siurblio?

Atsakyti
QUOTE(Proza @ 2006 06 05, 14:05)
Ar šitas:
http://www.zepter-ho...index.php?m=300
kainuoja 1100?
Ar galima su juo išsiversti neturint dulkių siurblio?



as turiu ta "stebukla" su lygintuvu, bet nezinau net kaip ir pasakyti, tingiu as ji issitraukti, man greiciau pasiimti grindu sepeti, sudrekinti ir pereiti grindis.... blush2.gif Vyras vis klausia, ko siurbliu nevalai, o as vis sakau, kad jam reikia visa dieėna skirt, o kai tos dienos vis nelieka, tai taip ir gaunasi mirksiukas.gif

gal kuri mamyte rado iseiti is padeties su laiko trukumu?smile.gif
Atsakyti
Ar galima su juo išsiversti neturint dulkių siurblio?

Garu sistema puikiai nuvalo garais langus, isdizinfekuoja tualetus, ivairius sunkiai prieinamus tarpelius, uzmus dulkiu erkutes is pagalviu, kilimu, isima demes, bet... pries dirbantis su kilimu ar jo demem, pirmiausiai reikia issiurbti, kad ir su paprastu siurbliu. Nes garu sistema i save netraukia, kaip, kad daro siurbliai, o pucia gara, tai galit isivaizduoti kaip atrodys jusi kilimas isgarintas su siukslem lotuliukas.gif
Garu sistema skirta dizinfekavimui-nebus erkuciu, nebus tualetuose kvapu, bet siurblio funkcijos jis neatlieka.
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 06 02, 21:58)
iš tiesų tai čia konsultančių reikalas parduoti ar ne. mes juk vis tiek tas dovanėles perkam. jeigu jau turėjai tokį skustuką, vadinasi, buvai susidūrus su kažkokia konsultante, kreipkis į ją. Ai, bet juk VAU vilnietė mirksiukas.gif .

Tik dabar pamaciau, kad Gintarelis mane cia parekomendavo, dekui 4u.gif , bet as Zepteriniu skustuku neturiu, ju niekad neuzsakineju, nes dar darbaliojuosi kitoje firmoj ir man anie labiau patinka ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(vau @ 2006 06 05, 16:32)
Ar galima su juo išsiversti neturint dulkių siurblio?

Garu sistema puikiai nuvalo garais langus, isdizinfekuoja tualetus, ivairius sunkiai prieinamus tarpelius, uzmus dulkiu erkutes is pagalviu, kilimu, isima demes, bet... pries dirbantis su kilimu ar jo demem, pirmiausiai reikia issiurbti, kad ir su paprastu siurbliu. Nes garu sistema i save netraukia, kaip, kad daro siurbliai, o pucia gara, tai galit isivaizduoti kaip atrodys jusi kilimas isgarintas su siukslem  lotuliukas.gif
Garu sistema skirta dizinfekavimui-nebus erkuciu, nebus tualetuose kvapu, bet siurblio funkcijos jis neatlieka.


Bet gi yra dabar tas naujasis Tutto Jebbo, kuris turi ir siurbli.
Atsakyti