Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

Norėčiau pirkti tą lepmą, bet nenorių tų daugybės tūkstančių už didesnę mokėti. Rinkčiausi tą mažiausią, bet įdomu, koks jos panaudojimo spektras? Ar ji tinka tik spuogams, ar būtų galima ir skaudančią nugarą šildyti? g.gif
Gyvenu Vilniuje, tai būtų geriausia, jei Vilniuje ją ir pirkčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Pirkau ir aš tą lempą ir labai džiaugiuosi. Spektras vartojimo tikrai labai platus: skaudanti gerklė, kosulys, sloga, sąnariai, žaizdos, randai-čia visko ir nesurašysi.
Prašyk konsultantų kad tau suteiktų išsamią informaciją. Manoji tai davė lapus atsišviest kiekir ką reikia šildyt esant kokiam susirgimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2006 05 21, 08:53)
Pirkau ir aš tą lempą ir labai džiaugiuosi. Spektras vartojimo tikrai labai platus: skaudanti gerklė, kosulys, sloga, sąnariai, žaizdos, randai-čia visko ir nesurašysi.
Prašyk konsultantų kad tau suteiktų išsamią informaciją. Manoji tai davė lapus atsišviest kiekir ką reikia šildyt esant kokiam susirgimui  thumbup.gif


Aš ir laukiu, kol atsilieps kokia konsultantė. Man reik vienam vieninteliam tikslui - skaudančiai nugarai, o ne spuogui, slogai, gerklei ar pan.
Konsultantės, a-uuuu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivaa: 21 gegužės 2006 - 12:17
QUOTE(Daivaa @ 2006 05 21, 13:08)
Aš ir laukiu, kol atsilieps kokia konsultantė. Man reik vienam vieninteliam tikslui - skaudančiai nugarai, o ne spuogui, slogai, gerklei ar pan.
Konsultantės, a-uuuu  blush2.gif


Visada pasiryzusi padeti, tiesiog nebuvau uzejusi i sia svetaine ax.gif . Parasyk savo telefoniuka, paskambinsiu ir susitartumem kada geriausiai susitikti smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vau @ 2006 05 21, 16:54)
Visada pasiryzusi padeti, tiesiog nebuvau uzejusi i sia svetaine  ax.gif . Parasyk savo telefoniuka, paskambinsiu ir susitartumem kada geriausiai susitikti smile.gif .


Susitikti aš neketinu, kol neapsispręsiu tikrai pirkti - neturiu tam laiko. Aš tik klausiu, ar tinka ta maža lempa nugaros skausmams (trukęs diskas) mažinti? Ar ji tik spuogus ir sloga gydo?
Atsakyti
[quote=Daivaa,2006 05 21, 20:36]
Susitikti aš neketinu, kol neapsispręsiu tikrai pirkti - neturiu tam laiko. Aš tik klausiu, ar tinka ta maža lempa nugaros skausmams (trukęs diskas) mažinti? Ar ji tik spuogus ir sloga gydo?
[/quo

Tiek mazas, tiek didelis Bioptronas atlieka tas pacias funkcijas(tik skiriasi apsvieciamo pavirsiaus plotas). Taigi atsakymas-ir mazas bioptronas tinka skausmui malsinti . Bioptronas tinka daugeliui ligu gydyti-ne tik slogai.
Atsakyti



Tiek mazas, tiek didelis Bioptronas atlieka tas pacias funkcijas(tik skiriasi apsvieciamo pavirsiaus plotas). Taigi atsakymas-ir mazas bioptronas tinka skausmui malsinti . Bioptronas tinka daugeliui ligu gydyti-ne tik slogai.
[/quote]


Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikos konsultantės,
iškilo problemėlė man šiandien. Turiu toki zepter mixy. tai vat. šiandien smulkinau sūrį ir jis man pradėjo keistai ūžti, o poto ir sustojo. turbut jau kaput? unsure.gif verysad.gif kas žinot? ir išvis kokia jam garantija? pirkau jau gal prieš 4 metus su puodais ir visais kitais rakandais, tai nepamenu tu garantijų.
beje viskas ka pirkau zepterio - super, tik nepatiko man ir nenaudoju vaxsy, o gal as nesuprantu ko? Gal kas norit pirkti- visai naujas.
Tiesa norėčiau dar įsigyti tas lempas. mažasis serga astma, girdėjau, kad labai padeda. o ir vyriškis mano sportuoja, tai traumom būtų gerai šildytis. Kada ten kokia akcija atrakcija lotuliukas.gif nusimato?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mambera: 21 gegužės 2006 - 23:06
QUOTE(Mambera @ 2006 05 22, 00:04)
Sveikos konsultantės,
iškilo problemėlė man šiandien. Turiu toki zepter mixy. tai vat. šiandien smulkinau sūrį ir jis man pradėjo keistai ūžti, o poto ir sustojo. turbut jau kaput?  unsure.gif  verysad.gif kas žinot? ir išvis kokia jam garantija? pirkau jau gal prieš 4 metus su puodais ir visais kitais rakandais, tai nepamenu tu garantijų.
beje viskas ka pirkau zepterio - super, tik nepatiko man ir nenaudoju vaxsy, o gal as nesuprantu ko? Gal kas norit pirkti- visai naujas.
Tiesa norėčiau dar įsigyti tas lempas. mažasis serga astma, girdėjau, kad labai padeda. o ir vyriškis mano sportuoja, tai traumom būtų gerai šildytis. Kada ten kokia akcija atrakcija lotuliukas.gif  nusimato?


Mikseriui duodama 1 metu garantija. Taigi jei sustojo, tai reikia nest i taisykla, kuri yra adresu Verkiu 29.
O apie akcijas atrakcijas galiu paskambinti ir pranesti telefonu arba atsiust e-maila
Atsakyti
Domina valymo garu sistema , planuoju pirkti tik normaliai nesu mačiusi
Atsakyti
QUOTE(lejaxxx @ 2006 05 23, 23:44)
Domina  valymo garu sistema , planuoju pirkti tik normaliai nesu mačiusi


Tai pirmiausiai ko gero nori i prezentacija patekti smile.gif . Jei esi Vilniete, tai galiu pasidomet, kada bus sios produkcijos pristatymas ir pakviesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lejaxxx @ 2006 05 23, 23:44)
Domina  valymo garu sistema , planuoju pirkti tik normaliai nesu mačiusi

Yra 2 rusiu:vienas paprastesnis,skirtas valyti plyteles sienu ir grindu,klozetus,radiatorius,geles.atnaujinti baldus ir drabuzius ir t.t.kaina mazdaug 1100. kitas didesnis,brangesnis apie4000.su juo be viso isvardinto dar galima ir lyginti,yra lygintuvas.
Atsakyti