Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

Aš užsisakiau bauer firmos puodus,bet prieš tai galvojau ir apie zepter firmą,tačiau pas draugę,kažkaip buvo prezentaciją ir bauer užsisakiau tai kitą sav atves,o gal žinot kuo jie skirias gal visdėlto zepter geresni?
Atsakyti
QUOTE(Kokenytė @ 2007 02 11, 21:27)
Aš užsisakiau bauer firmos puodus,bet prieš tai galvojau ir apie zepter firmą,tačiau pas draugę,kažkaip buvo prezentaciją ir bauer užsisakiau tai kitą sav atves,o gal žinot kuo jie skirias gal visdėlto zepter geresni?

Nesinervink. nei geresni, nei prastesni. tai tiesiog tie patys Zepter puodai, tik seno dizaino. ir tiek. mirksiukas.gif O jeigu ne paslaptis, kiek už puodus mokėjai? ir kokia komplektacija?
Atsakyti
niu va man sestadieni mano konsultante atveze mixeri, bet dar tik svogunus teko smulkinti. siaip labai fainai atrodo tongue.gif
na ir dar konsultante sake, kad man labai reikia masazuoklio lotuliukas.gif tai ir ji prigriebiau, visai nieko daiktas, tuo labiau, kad su nuolaida. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokenytė @ 2007 02 11, 22:27)
Aš užsisakiau bauer firmos puodus,bet prieš tai galvojau ir apie zepter firmą,tačiau pas draugę,kažkaip buvo prezentaciją ir bauer užsisakiau tai kitą sav atves,o gal žinot kuo jie skirias gal visdėlto zepter geresni?



Užsisakei ir viskas gerai. Nesuk sau galvos dabar kurie geriau. Ir tie ir tie geri ir vsio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2007 02 12, 13:47)
Nesinervink. nei geresni, nei prastesni. tai tiesiog tie patys Zepter puodai, tik seno dizaino. ir tiek. mirksiukas.gif O jeigu ne paslaptis, kiek už puodus mokėjai? ir kokia komplektacija?

Mokėjau 2780 čia atseit su akcija A standartas,tai gal jūs pigiau pirkot,nes ten keptuvė 2,5l kainavo 770,o zepter žiūriu kad 699 tai būsiu permokejus tikriausiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokenytė @ 2007 02 12, 18:08)
Mokėjau 2780 čia atseit su akcija A standartas,tai gal jūs pigiau pirkot,nes ten keptuvė 2,5l kainavo 770,o zepter žiūriu kad 699 tai būsiu permokejus tikriausiai doh.gif

Zepter keptuve ir didesne 2.7 l ir pigesne 749 lt.Siaip ir visi puodai yra pigesni nei Bauer.
Atsakyti
vaje tikrai suklydau,norėjau didesnės keptuvės,vat ir pigiau dar būčiau gavus doh.gif Na ką jau padarysi dar žadu didelį puodą sakytis tai dabar jau iš zepter firmos imsiu
Atsakyti
QUOTE(Kokenytė @ 2007 02 12, 19:57)
vaje tikrai suklydau,norėjau didesnės keptuvės,vat ir pigiau dar būčiau gavus doh.gif Na ką jau padarysi dar žadu didelį puodą sakytis tai dabar jau iš zepter firmos imsiu

Valentino dienos proga siuo metu visiem indam 10 % nuolaida .Perkant virs 1500 lt dovana - masazuoklis ,kurio kaina 429 lt.Kvieciu pasinaudoti tokia puikia galimybe!
Atsakyti
Virze GAL GALI PASAKYTI KIEK KAINUOJA MAZDAUG 1.2 L PUODAS IR KIEK APIE 2.5 L PUODAS?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CACA*: 13 vasario 2007 - 16:12
QUOTE(*CACA* @ 2007 02 13, 17:11)
Virze GAL GALI PASAKYTI KIEK KAINUOJA MAZDAUG 1.2 L PUODAS IR KIEK APIE 2.5 L PUODAS?

Puodas 1.3l 16cm su 2 rankenom kainuoja 579 lt
puodas 1.4l 12cm su 1 rankena -479 lt
puodas1.8l 16cm su2 r.649lt
puodas 2.5l 20cm 679lt
Cia kainos be nuolaidos.
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2007 02 13, 21:07)
Puodas 1.3l 16cm su 2 rankenom kainuoja 579 lt
puodas 1.4l 12cm su 1 rankena -479 lt
puodas1.8l 16cm su2 r.649lt
puodas 2.5l 20cm 679lt
Cia kainos be nuolaidos.



Didelis didelis aciuks.gif . Šiandien aš dar jų negaliu pirktis, bet labai laukiu dienos, kada galėsiu papildyti savo Zepter puodų rinkinį. Tai ir klausiu kainyčių,. kad žinočiau kiek pinigėlių reikia sutaupyti. blush2.gif
Atsakyti
aš ir taupau dabar verysad.gif
Atsakyti