Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

niu pvz man kotletukai nuostabiai gaunasi is kiaulienos. bet kai kepiau is versienos, tai man jie neatkibo, nors keptuves ikaitima visada tikrinu su vandeniu. ir pastebejau, kad kepsniai turi buti gana stori, nes vienasyk pasitaike toks plonutis gabaliukas, tai jis man akyse sudege net neatkibes.
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2007 02 05, 02:51)
niu pvz man kotletukai nuostabiai gaunasi is kiaulienos. bet kai kepiau is versienos, tai man jie neatkibo, nors keptuves ikaitima visada tikrinu su vandeniu. ir pastebejau, kad kepsniai turi buti gana stori, nes vienasyk pasitaike toks plonutis gabaliukas, tai jis man akyse sudege net neatkibes.




drinks_cheers.gif mėsytė ten ir sudegti nesudėtingai gali
Atsakyti
Kai matau, kad jau gali sudegti, užpilu truputį vandens ir išgelbsčiu, žodžiu, gesinu numatomą gaisrą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 02 05, 09:39)
Kai matau, kad jau gali sudegti, užpilu truputį vandens ir išgelbsčiu, žodžiu, gesinu numatomą gaisrą lotuliukas.gif




Tikrai geras pasiūlymas "gaisrui"gęsinti biggrin.gif
Atsakyti
Kiek kainuoja vakumo indeliai ir tas kur istraukia ora blush2.gif nezinau kaip jis vadinas
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2007 02 06, 14:37)
Kiek kainuoja vakumo indeliai ir tas kur istraukia ora blush2.gif nezinau kaip jis vadinas

Vakumo siurblys kainuoja 479 lt , o indai nuo 149 ir daugiau.Taip pat yra ir komplektai - Mini 1029 lt ,Standart 1549lt , Family 2619 Lt .
Puodu komplektas siuo metu yra Ketuve 2.7l ,puodas4.7 l ,puodas 5.6 l- dovana peiliu rinkinys ,kulinarine receptu knyga ir plovimo priemone.Kompleko pilna kaina 2347 lt ,o dabar 1999 lt.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2007 02 01, 17:47)
Šiaip nesu aš konsusltantė. Bet kiek teko girdėti, tai ir turi iš pradžių gaminamą patiekalą pritraukti prie dugno, o kai ta pusė jau kaip ir iškepus, tada jis lengvai pats atšoka. Negaliu pasakyti ar tai taip pat taikoma ryžiams ir omletui, bet tiek mėsa, tiek kotletukai tai taip kepami.
O beje jei na paslaptis kaip tą ryžių patiekaliuką darai?


oi, sorry, buvau truputį apleidus šią temą ax.gif kinietiškus ryžius dabar gaminu ne zepter, o tefloninėj keptuvėj. kaip sakiau zepteryje prikimba ir gaunasi prikibę ryžiai su neaišku kuo. o gaminu taip: išverdu ryžius ir keptuvėj juos dar pakepinu su aliejum, tada keptuvės vidury padarau vietos išskirstydama ryžius į šalis, į tą vidurį įmušu kiaušinį ir tada jau visaip kaip makaluoju biggrin.gif gaunasi tokie suplėšyti kiaušinienės gabaliukai. berods Kinų maisto temoj ir radau šį receptuką.
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2007 02 07, 23:26)
oi, sorry, buvau truputį apleidus šią temą  ax.gif  kinietiškus ryžius dabar gaminu ne zepter, o tefloninėj keptuvėj. kaip sakiau zepteryje prikimba ir gaunasi prikibę ryžiai su neaišku kuo. o gaminu taip: išverdu ryžius ir keptuvėj juos dar pakepinu su aliejum, tada keptuvės vidury padarau vietos išskirstydama ryžius į šalis, į tą vidurį įmušu kiaušinį ir tada jau visaip kaip makaluoju  biggrin.gif  gaunasi tokie suplėšyti kiaušinienės gabaliukai. berods Kinų maisto temoj ir radau šį receptuką.



Ačiū už receptuką aciuks.gif . Reiks ir man pabadyti tokius ryžius pasigaminti. O prieskokių ar daug dedi? O gal kažkokius įpatingus naudoji?
Tefloninią keptuvę turiu Tefalio tai manau turėtų gerai gautis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CACA*: 07 vasario 2007 - 23:50
QUOTE(*CACA* @ 2007 02 08, 00:47)
Ačiū už receptuką  aciuks.gif . Reiks ir man pabadyti tokius ryžius pasigaminti. O prieskokių ar daug dedi? O gal kažkokius įpatingus naudoji?
Tefloninią keptuvę turiu Tefalio tai manau turėtų gerai gautis  mirksiukas.gif


prieskonių kažkokių specialių nededu, tik virdama ryžius truputį vandenį pasūdau. dažniausiai tie ryžiai pas mane būna kaip garnyras prie traškios vištienos su saldžiarūgščiu padažu, tai skonio užtenka iš kitur... bet manau su prieskoniais galima eksperimentuot, pvz., kas mėgsta karį tai tikrai jis ten nemaišytų. tik vat aš nemėgstu.
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2007 02 08, 18:16)
prieskonių kažkokių specialių nededu, tik virdama ryžius truputį vandenį pasūdau. dažniausiai tie ryžiai pas mane būna kaip garnyras prie traškios vištienos su saldžiarūgščiu padažu, tai skonio užtenka iš kitur... bet manau su prieskoniais galima eksperimentuot, pvz.,  kas mėgsta karį tai tikrai jis ten nemaišytų. tik vat aš nemėgstu.

Man tai karis skanu su ryziais prie traskios vistienos.
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2007 02 08, 19:16)
prieskonių kažkokių specialių nededu, tik virdama ryžius truputį vandenį pasūdau. dažniausiai tie ryžiai pas mane būna kaip garnyras prie traškios vištienos su saldžiarūgščiu padažu, tai skonio užtenka iš kitur... bet manau su prieskoniais galima eksperimentuot, pvz.,  kas mėgsta karį tai tikrai jis ten nemaišytų. tik vat aš nemėgstu.




O vištieną, kad traški būtų kepi Zeptery? Jei ne paslaptis kaip darai saldžiarūgštį padažą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2007 02 10, 01:04)
O vištieną, kad traški būtų kepi Zeptery?  Jei ne paslaptis kaip darai saldžiarūgštį padažą?  blush2.gif


nebūtinai Zeptery ax.gif kinietišką vištieną, kad būtų traški verdu gerai įkaitintam aliejuje, tai imu mažesnę tefloninę keptuvę. Zepterio man per didelė, dviems porcijoms vištienos daug aliejaus "susigadina", nes reikia, kad taip gerokai apsemtų mėsą. su padažu nesivarginu, perku "Uncle Bens", nes pačiai kol kas nieko skanesnio pagaminti nepavyko. o toks rudas saldžiarūgštis (kur būna kiniečių restoranose) tai skaičiau, kad gaminamas iš sojos, medaus, krakmolo ir acto ar vyno.
Atsakyti