Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(Rasiunia @ 2007 01 25, 11:58)
taip, viskas padaryta teisingai. Is pradziu vakkumas, po tu pasuki close. Tokioje busenoje ir atradau, tik kad atviru dangteliu  g.gif  g.gif

žinok, galėjo būti ir taip, kad dangtelio gumytės negerai įsistatę arba buvo drėgnas ( ne tik dangtelio gumytės, bet ir indelio kraštas), tuomet blogai kartais užsivakuumuoja. todėl kiekvieną kartą reikėtų tai patikrinti.
Atsakyti
gal kuri nors turite masazuokli..? kokie atsiliepimai, ar naudojates?
Atsakyti
Ar kas nors kepat Zepter keptuvėj faršą ir kaip sekasi tai daryti?
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2007 01 25, 23:00)
Ar kas nors kepat Zepter keptuvėj faršą ir kaip sekasi tai daryti?


Aš kepu. Sekasi gana neblogai - ir kotletukai, ir šiaip faršas (padažui ant makaronų arba ant picos). O kas Tau konkrečiai nesiseka?
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2007 01 25, 15:17)
žinok, galėjo būti ir taip, kad dangtelio gumytės negerai įsistatę arba buvo drėgnas ( ne tik dangtelio gumytės, bet ir indelio kraštas), tuomet blogai kartais užsivakuumuoja. todėl kiekvieną kartą reikėtų tai patikrinti.



dekoju. Bandysiu atidziau ziuret.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 01 26, 10:41)
Aš kepu. Sekasi gana neblogai - ir kotletukai, ir šiaip faršas (padažui ant makaronų arba ant picos). O kas Tau konkrečiai nesiseka?


man labai prikimba verysad.gif su aliejum dar dar - kas prikimba po kurio laiko dalis atšoka (kaip kad tie prisiklijavę karbonadai), o jei be riebalų, tai visai blogai. o gal tik gabalą mėsos be riebalų galima joje kepti g.gif ir be faršo yra nemažai dalykų, kur tenka kepti tefloninėj keptuvėj, vis todėl, kad Zepter'yje nesigauna, pvz. pakepti kinietiški ryžiai su kiaušiniu - ryžiai irgi lipte prilimpa prie keptuvės dugno doh.gif arba omletas... žodžiu turiu daiktą ir neišnaudoju jo galimybių, va.
Atsakyti
Hesikuklink ir kreipkis i savo konsultante pas kuria pirkai ir pabandykit issiaiskinti dviese kaip gaminti ta ar kita gamini.
Atsakyti
Merginos, gal kuri is jusu turie ir naudojate Tutto Jebbo garu siurbli?
Nu labai jis man patraukliai atrodo, bet daiktas brangus, negaliu pirkti neisitikinusi, ar tikrai jisai toks efektyvus, kaip reklamuoja g.gif
Kaip su juo plaunasi grindys? Ar tikrai nereikia ju pries tai apvalyti, uztenka susiurbti/isplauti garais ir jos lieka idealiai svarios, be jokiu zymiu? Ar tikrai susiurbia didesnes siuksles, pvz suns plaukus?
Ar siurbimo/garu putimo tuo pat metu funkcija veikia tik valant grindis ar visada, pvz valant vonia, tualetus, spinteles?
Vienzo, gal kas is naudojanciu sita masina galite pasidalinti ispudziais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2007 01 27, 13:45)
Hesikuklink ir kreipkis i savo konsultante pas kuria pirkai ir pabandykit issiaiskinti dviese kaip gaminti ta ar kita gamini.


tai kad ta mano konsultantė jau seniausiai nebedirba doh.gif Zepter puodų rinkinį ir keptuvę turiu beveik nuo jų atsiradimo LT pradžios ir naudoju juos kaip paprastus puodus doh.gif reikės naujos konsultantės ieškotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2007 01 27, 00:40)
man labai prikimba  verysad.gif  su aliejum dar dar - kas prikimba po kurio laiko dalis atšoka (kaip kad tie prisiklijavę karbonadai), o jei be riebalų, tai visai blogai. o gal tik gabalą mėsos be riebalų galima joje kepti  g.gif  ir be faršo yra nemažai dalykų, kur tenka kepti tefloninėj keptuvėj, vis todėl, kad Zepter'yje nesigauna,  pvz. pakepti kinietiški ryžiai su kiaušiniu - ryžiai irgi lipte prilimpa prie keptuvės dugno  doh.gif arba omletas... žodžiu turiu daiktą ir neišnaudoju jo galimybių, va.

aš ne konsultantė, bet man taip būna, kai neįkaitinu keptuvės, kad vandens burbuliukai šokinėtų
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 01 28, 14:19)
aš ne konsultantė, bet man taip būna, kai neįkaitinu keptuvės, kad vandens burbuliukai šokinėtų


aš ją įkaitinu iš akies, tikrai reikės su vandens burbuliukų testu karštumą patikrint g.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2007 01 27, 01:40)
man labai prikimba  verysad.gif  su aliejum dar dar - kas prikimba po kurio laiko dalis atšoka (kaip kad tie prisiklijavę karbonadai), o jei be riebalų, tai visai blogai. o gal tik gabalą mėsos be riebalų galima joje kepti  g.gif  ir be faršo yra nemažai dalykų, kur tenka kepti tefloninėj keptuvėj, vis todėl, kad Zepter'yje nesigauna,  pvz. pakepti kinietiški ryžiai su kiaušiniu - ryžiai irgi lipte prilimpa prie keptuvės dugno  doh.gif arba omletas... žodžiu turiu daiktą ir neišnaudoju jo galimybių, va.



Šiaip nesu aš konsusltantė. Bet kiek teko girdėti, tai ir turi iš pradžių gaminamą patiekalą pritraukti prie dugno, o kai ta pusė jau kaip ir iškepus, tada jis lengvai pats atšoka. Negaliu pasakyti ar tai taip pat taikoma ryžiams ir omletui, bet tiek mėsa, tiek kotletukai tai taip kepami.


O beje jei na paslaptis kaip tą ryžių patiekaliuką darai?
Atsakyti