Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

naudojau nedažnai, kartą per savaitę, tepiau kartą per 2 mėn. ...
sugedo nepataisomai ???
Atsakyti
QUOTE(@ktyvi @ 2007 01 09, 13:13)
naudojau nedažnai, kartą per savaitę, tepiau kartą per 2 mėn. ...
sugedo nepataisomai ???


Na, tada kreipkis i konsultantes/platintojas (kaip ten jos besivadintu), nes as tik paprasta vartotoja... blush2.gif
Na, negalvok labai neigiamai, gal viskas cia pataisoma ir viskas susitvarkys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 01 09, 11:48)
Dar karta pasikartosiu - ar priziurite ta mixsy taip kaip numatyta, t.y. ar tepate kas menesi alyva? Jei ne, tai gali but, kad ir numirs po metu ar dar greiciau (nuo naudojimo daznumo priklauso)


Aš jau mixsy turiu senai, apie 4 m., bet kad reiktu tepti, tai nezinojau schmoll.gif
O kur Jūs tepate? Iš tikro, nelabai suvokiu, kaip ten butų galima tepti. Gal kalbate apie tą "malūnėlį"?
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2007 01 09, 14:29)
Aš jau mixsy turiu senai, apie 4 m., bet kad reiktu tepti, tai nezinojau  schmoll.gif
O kur Jūs tepate? Iš tikro, nelabai suvokiu, kaip ten butų galima tepti. Gal kalbate apie tą "malūnėlį"?


Pas mane vyras siaip tepa, tai net nezinau, kuria vieta blush2.gif Speju, kad atsuka ta apatine dali (ant kurios tvirtinasi galvute ir peiliukai) ir ilasine kelis lasus siuvimo masinos alyvos.
Siaip taip daryt mums liepe musu konsultante/platintoja. Gal yra ir jo garantiniam aprasyta, nezinau tiksliai...
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2007 01 09, 14:29)
Aš jau mixsy turiu senai, apie 4 m., bet kad reiktu tepti, tai nezinojau  schmoll.gif
O kur Jūs tepate? Iš tikro, nelabai suvokiu, kaip ten butų galima tepti. Gal kalbate apie tą "malūnėlį"?

QUOTE(Katu @ 2007 01 09, 14:43)
Gal yra ir jo garantiniam aprasyta, nezinau tiksliai...

Yra aprašyta ne garantiniam lape, bet instrukcijoj. ten ir su paveiksliukais parodyta kur tepti. reikia tepti ir tą apatinę dalį su kojelem, ją nusukus, ir malūnėlį. o malūnėlis išsiardo (t.y. atsiskiria pilka dalis nuo raudonos) ir raudonos dalies apačioj reikia nuimti dar vieną mažą dangtelį ir ant tų metaliukų užlašinti porą lašiukų alyvos. nežinau, ar aiškiai parašiau, bet gal supratot.jei ką dar klauskit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarėlis: 09 sausio 2007 - 14:24
QUOTE(Gintarėlis @ 2007 01 09, 15:23)
Yra aprašyta ne garantiniam lape, bet instrukcijoj. ten ir su paveiksliukais parodyta kur tepti. reikia tepti ir tą apatinę dalį su kojelem, ją nusukus, ir malūnėlį. o malūnėlis išsiardo (t.y. atsiskiria pilka dalis nuo raudonos) ir raudonos dalies apačioj reikia nuimti dar vieną mažą dangtelį ir ant tų metaliukų užlašinti porą lašiukų alyvos. nežinau, ar aiškiai parašiau, bet gal supratot.jei ką dar klauskit.


Pakankamai aiskiai smile.gif Siandien grizusi namo pasikelsiu instrukcija ir su vyru sutepsim visus mikserio sratus - nenoriu, kad jis pasiligotu blush2.gif
Aciu uz informacija...
Atsakyti
Ar dar yra Zepter filtrai? Ar jei efektyvūs? Gal kas galite duoti koordinates Zepter atstovų, kad galėtų suteikti visą informaciją. Labai jau atsibodo vežiotis butelius Neptūno.
Atsakyti
man irgi labai aktualu filtrai.
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2007 01 09, 20:34)
man irgi labai aktualu filtrai.

tik kol kas niekas neatsiliepia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvydė @ 2007 01 09, 20:44)
tik kol kas niekas neatsiliepia. g.gif

Jeigu esat kaunietes tai galiu pakviesti i vandens filtru pristatyma.Galetumet ir vandens uzterstuma issimatuoti renginio metu.Sie renginiai buna penktadieniais.Rasyti galit i elektronini pasta.
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2007 01 09, 21:34)
man irgi labai aktualu filtrai.



Tikrai geras daiktas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2007 01 09, 22:41)
Jeigu esat kaunietes tai galiu pakviesti i vandens filtru pristatyma.Galetumet ir vandens uzterstuma issimatuoti renginio metu.Sie renginiai buna penktadieniais.Rasyti galit i elektronini pasta.

Gal is Vilniaus ka nors?
Atsakyti