Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(ziza @ 2006 12 13, 12:57)
Caca, apie kokias nuolaidas kalbi? smile.gif



Na cia visos raso, kad net 20 proc nuolaida dabar taikoma (kaip suprantu visai produkcijai) mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va uzsisakiau Bioptron'a laukiu dabar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2006 12 14, 13:51)
Na va uzsisakiau Bioptron'a laukiu dabar  rolleyes.gif




Geras dalykas, bet as tai vis pinigu atliekamu vis nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 12 14, 15:23)
Geras dalykas, bet as tai vis pinigu atliekamu vis nera  verysad.gif


Patikek manimi pas mane ju siuo metu ypac nera... taciau emiau lizingu metams, ir tikrai tik del maziukes. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2006 12 15, 13:49)
Patikek manimi pas mane ju siuo metu ypac nera... taciau emiau lizingu metams, ir tikrai tik del maziukes.  wub.gif




Taip dėl vaikų mes daug ką padarom. Ir aš norėčiau, bet jau puodus esu lizingu pasiėmusi, o dar ir daugiau mėnesinių įmokų yra, tai ... kolkas teks palaukti verysad.gif
Atsakyti
Moterys, merginos, ir visi, kurie neabejingi Zepter produkcija, šiomis dienosmis taikoma net 30% nuolaida visai produkcijai!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Taigi, nesnauskit. ir jei žadėjot ir norėjot kąnors įsigyti - dabar pats laikas.
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 12 20, 22:20)
Moterys, merginos, ir visi, kurie neabejingi Zepter produkcija, šiomis dienosmis taikoma net 30% nuolaida visai produkcijai!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Taigi, nesnauskit. ir jei žadėjot ir norėjot kąnors įsigyti - dabar pats laikas.




Visiskai visai produkcijai? O iki kada nuolaida galioja? Gal fena reiktu uzsisakyti g.gif O gal ir apie termometra pagalvoti g.gif

Niu zodziu jei galit praneskit iki kada nuolaidos taikomos. Aciu
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 12 21, 02:05)
Visiskai visai produkcijai?  O iki kada nuolaida galioja? Gal fena reiktu uzsisakyti  g.gif O gal ir apie termometra pagalvoti  g.gif

Niu zodziu jei galit praneskit iki kada nuolaidos taikomos. Aciu

Nuolaidos taikomos iki sekmadienio vakaro.Siulyciau ir apie mikseri pagalvoti -auginant maziuka labai pravers.
Atsakyti
Norėčiau išsirinkti sau dovanėlę smile.gif Gal kas iš Vilniaus yra:)
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2006 12 21, 20:16)
Norėčiau išsirinkti sau dovanėlę smile.gif Gal kas iš Vilniaus yra:)

As tau nusiunciau laiska.
Atsakyti
o as pas erikiuxxx labai dauk isigijau produkcijos ZEPTER ir su nemaza nuolaida,net kai ka ir uz puse kainos pirkau,cia jos mama gauna pas savo drauge,tiksliau jai padeda,esu labai patenkinta,net savo draugem siuliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 12 21, 20:55)
Nuolaidos taikomos iki sekmadienio vakaro.Siulyciau ir apie mikseri pagalvoti -auginant maziuka labai pravers.



aciu uz atsakyma, vadinasi iki sekmadienio galim pasigalvoti ar ko norim. Ok
Atsakyti