Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(ziza @ 2006 11 27, 12:24)
Aš tai iš savo praktikos susidariau vaizdelį, kad kotletus pritraukia, jei į per šaltą keptuvę įdėjau, o jei kaip reikalas įkaitinta, tai gerai, bet tada reikia saugoti, kad nesudegintum smile.gif



O tai kada Jūs aliejų pilat - į jau pilnai įkaitusią ar į šaltą. Aš tai pilu į įkaitusią, tada pradeda labai jau aliejus "spjaudytis", o tada dedu kotletus ir .... mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiolla @ 2006 11 24, 17:53)
Tai vat, kad su puodais viskas tvarkoj, ir su keptuvėm viskas tvarkoj, kai tušinu, o kaip apskrudint kotletą jose, kad neprikibtų, arba kita kokia mėsą. Visos mėsos man "kimba" prie dugno  g.gif  g.gif  g.gif




Kiek suprantu ir zinau, tai ta mesyte ir turi is pradziu prikibti prie dugno, o jau kai ji iskepa pati atsoka nuo dugno, t.y. lengvai gali apversti.
Atsakyti
Aš įkaitinu keptuvę, o kai įpilu aliejų,(kol jį padedu į spintelę, kol pasiimu kotletų lėkštutę-kaip ir gerai būna). o kai įdedu, tai visada pritraukia, bet palaukiu kol patys atšoka ir tada verčiu.
Atsakyti
QUOTE(Wiolla @ 2006 11 27, 13:54)
O tai kada Jūs aliejų pilat - į jau pilnai įkaitusią ar į šaltą. Aš tai pilu į įkaitusią, tada pradeda labai jau aliejus "spjaudytis", o tada dedu kotletus ir .... mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Na aš visada aliejų pilu į šaltą keptuvę ir palaukiu kol įkais,o tada dedu ką kepu,man tai aliejus'' nesispjaudo'' mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma27 @ 2006 11 27, 14:50)
Na aš visada aliejų pilu į šaltą keptuvę ir palaukiu kol įkais,o tada dedu ką kepu,man tai aliejus'' nesispjaudo''  mirksiukas.gif


Aš kijevo kotletus kai kepu, tai aliejų supilu į šaltą ir laukiu, kol užverda, bet jų nei karto nebuvo pritraukę(gal dėl to, kad džiuvėsėliuose apvolioti smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 11 27, 15:47)
Aš kijevo kotletus kai kepu, tai aliejų supilu į šaltą ir laukiu, kol užverda, bet jų nei karto nebuvo pritraukę(gal dėl to, kad džiuvėsėliuose apvolioti smile.gif )

Labai blush2.gif ,gal galite kijevo kotletukų receptą įmesti blush2.gif
Atsakyti
Atira, tai ar įsigijai puodus? g.gif
Atsakyti
Gal zinot, kur galeciau paziureti Zepter peiliu stova (-us)? I ofisa vaziuoti tingiu ir noreciau internete koki paveiksliuka atrasti. Ieskojau, bet neradau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma27 @ 2006 11 27, 16:11)
Labai  blush2.gif ,gal galite kijevo kotletukų receptą įmesti  blush2.gif


Tu nueik į kulinerinius receptus ir ten viską rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma27 @ 2006 11 27, 16:11)
Labai  blush2.gif ,gal galite kijevo kotletukų receptą įmesti  blush2.gif


Labas, kijevo kotletuku recepta gali rasti čia .
Ten viskas labai akivaizdžiai parodyta, paaiškinta.
Aš negaminau, bet mano draugė gamino. Sakė, iš 4 tik vienam sviestukas pabėgo, bet buvo labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2006 12 06, 11:07)
Labas, kijevo kotletuku recepta gali rasti čia .
Ten viskas labai akivaizdžiai parodyta, paaiškinta.
Aš negaminau, bet mano draugė gamino. Sakė, iš 4 tik vienam sviestukas pabėgo, bet buvo labai skanu.

Labai ačiū už receptą,būtinai darysiu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(giege @ 2006 12 05, 15:42)
Gal zinot, kur galeciau paziureti Zepter peiliu stova (-us)? I ofisa vaziuoti tingiu ir noreciau internete koki paveiksliuka atrasti. Ieskojau, bet neradau blush2.gif

Galėčiau įmesti šiokią tokią nuotraukėlę į e-paštą, jeigu jį parašytum.
Atsakyti