Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(Gintarėlis @ 2006 11 06, 11:02)
o kad peiliai už 5 Lt geresni, tai nereikia taip piktai kalbėti, nes šiandien gal ir pjauna gerai, bet rytoj juos jau reiks galasti ir galiausiai vis tiek teks atsiprašyt Zepter peilių. irnesakyk.gif


Nu, tikrai paskaitau čia Jūsų atsiliepimus apie tuos peilius ir stebiuosi g.gif
Gal tikrai, aš ką ne taip darau. Eisiu, išsitrauksiu ir dar pabandysiu 4u.gif

Šiaip, tai visa kita Zepter produkacija esu patenkinta (puodais, vacsy, mikseriu ir kai kuriais indais kuriuose turiu. Norėčiau ir dar...bet, galimybės ribotos) 4u.gif
Atsakyti
Aš jau irgi, Gintarėli, peilius išbandžiau. (Parodoje pagaliau pavyko nusipirkti medinį stovą pas namudininkus) thumbup.gif Aš jais tikrai esu patenkinta, bet ir man įdomu sužinoti, kuo jie kažkam neįtinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingries @ 2006 11 06, 14:54)
Aš jau irgi, Gintarėli, peilius išbandžiau. (Parodoje pagaliau pavyko nusipirkti medinį stovą pas namudininkus) thumbup.gif Aš jais tikrai esu patenkinta, bet ir man įdomu sužinoti, kuo jie kažkam neįtinka g.gif

džiugu girdėti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2006 11 06, 12:50)
Nu, tikrai paskaitau čia Jūsų atsiliepimus apie tuos peilius ir stebiuosi  g.gif
Gal tikrai, aš ką ne taip darau. Eisiu, išsitrauksiu ir dar pabandysiu 4u.gif

Šiaip, tai visa kita Zepter produkacija esu patenkinta (puodais, vacsy, mikseriu ir kai kuriais indais kuriuose turiu. Norėčiau ir dar...bet, galimybės ribotos) 4u.gif

Dar galioja 20 % nuolaida.Tad jeigu esat ka nors nutare isigyti kol dar galioja nuolaida paskubekit.
Atsakyti
QUOTE(ingries @ 2006 11 06, 15:54)
Aš jau irgi, Gintarėli, peilius išbandžiau. (Parodoje pagaliau pavyko nusipirkti medinį stovą pas namudininkus) thumbup.gif Aš jais tikrai esu patenkinta, bet ir man įdomu sužinoti, kuo jie kažkam neįtinka g.gif



Nu nepjauna jie taip, kaip, kad nupasakojo, kad jie laabai aju gerai pjauti turi.
Jie tikrai taipnepjauna. Taigi ir rasau, kad turiu namuose peiliu (uz kuriuos sumokejus po kelis ar keliolika Lt) bet jie tikrai daug geriau pjauna nei Zepterio negalandami. Ir man tikrai nera sunku karts nuo karto pasigalasti paprastus peilius.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 11 07, 01:38)
Nu nepjauna jie taip, kaip, kad nupasakojo, kad jie laabai aju gerai pjauti turi.
Jie tikrai taipnepjauna. Taigi ir rasau, kad turiu namuose peiliu (uz kuriuos sumokejus po kelis ar keliolika Lt) bet jie tikrai daug geriau pjauna nei Zepterio negalandami. Ir man tikrai nera sunku karts nuo karto pasigalasti paprastus peilius.



Dovanotam arkliui į dantis nežiūri, teip, kad nesinarvavok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingries @ 2006 11 06, 14:54)
Aš jau irgi, Gintarėli, peilius išbandžiau. (Parodoje pagaliau pavyko nusipirkti medinį stovą pas namudininkus) thumbup.gif Aš jais tikrai esu patenkinta, bet ir man įdomu sužinoti, kuo jie kažkam neįtinka g.gif


Turiu shiuos pelius ir ash thumbup.gif Man patinka thumbup.gif Gal todel kad namuose visada labai labai buki peiliai buvo lotuliukas.gif
Ingries, kas per stovas g.gif man irgi tokio reiketu, gal zinai kur tuos namudininkus rasti bigsmile.gif
O su indais dar tik mokausi dirbti, bet kiek ishbandziau tai thumbup.gif
Atsakyti
Ingries, kas per stovas g.gif man irgi tokio reiketu, gal zinai kur tuos namudininkus rasti bigsmile.gif

Pirkau jį parodoje Moters pasaulis, pas medžio drožėjus. Ąžuolinis stovas, kaina 22 Lt. thumbup.gif Tuos medžio drožėjus galima rasti mugėse. Jie sakė, kad yra vilniečiai ir būna per Kaziuką. Tiesa, minėjo, kad Kaune Laisvės al. vyks kalėdinė prekyba ir jie žada ten būti.
Atsakyti
Aciu, Indres, bandysiu ieshkoti ax.gif Mes irgi ish Vilniaus smile.gif

Na del indu pameciau galva doh.gif Tikrai nesitikejau tokio efekto thumbup.gif
Dariau jautiena, toookia minkshta ir skani ishejo thumbup.gif negaliu suprasti kaip taip gali buti, juk paprastai jautiena troshkindavau iki pamelynavimo ir vis tiek neskani budavo, o cia idejau ir viskas thumbup.gif labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Čėska, tai vistik įsigijai puodus! tai fainai thumbup.gif . komplektą ar tik kelis puodukus?
Atsakyti
visiems, kam įdomu, pranešu, jog turim keletą komplektukų:
1) Puodų komplektas:
puodukas 1,4 l, 12cm (arba garo puodas pasirinktinai)
puodas 3,7 l, 20cm
keptuvė 2,7 l, 24cm
plovimo priemonė
receptų knyga
dovana - apvalus padėklas
kaina - 1399 Lt (1668,- be nuolaidos)

2) Vakuumo komplektas:
siurbliukas su stovu
stiklinis indas kvadratinis 1,9 l talpos
stiklinis indas kvadratinis pailgas 1,3 l talpos
indas sausiems, biriems produktams 1 l talpos
lexi dangtis 20 cm
universalus dangtelis stiklainiams 4-8cm diametro
dovana - rankinis mikseris
receptų knyga
plovimo priemonė
kaina - 1059 Lt (1174,- be nuolaidos)

Be to, taikoma 10% nuolaida visai produkcijai bei priklausomai nuo užsakytos sumos gaunamos dovanos (padėklas žuviai, peilių rinkinys, masažuoklis ir t.t.)

galvokit, spręskit ir teiraukitės cool.gif
Atsakyti
Labai geras puodų komplekčiukas ir kainytė thumbup.gif
Atsakyti