Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

Yra gi ir skaitmeninis termometras zepteryje uz 41 lt (i ausi jo neidesi, bet burnoje po minutes jau matai rezultata) mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(remka @ 2006 10 31, 16:13)
Viskas  drinks_cheers.gif ,cia tik tokia diskusija ,as esu tikrai patenkinta tais puodais,ju ziauriai norejau ir .t.t(pries 4 metus jie pirkti),bet siuo metu as ju nepirkciau,rinkciausi Bergoff varianta,daug pigiau,o ir funksijas tikrai atlieka kaip Zepter,nes pati naudoju-skirtumo kaip ir nejauciu...
Bet va VASCY sistema,tai ziauriai esu nepatenkinta,gal ir geras daiktas,bet as neturiu laiko kaskart ten vakumuoti,stovi ir nenaudoju,o kainavo  karsta.gif gal kam reikia,parduociau????




Nesigailek, kad isigijai zepter puodus, o ne bergoff, pazistu ne viena moterele, kuri nusipirko B, o po dvieju metu atbego pirkti Z mirksiukas.gif
Atsakyti
PADANGE, tavo AŽ turbūt perpildyta. todėl atsakau čia:
pilna Mikserio kaina yra 699,-. bet kadangi dabar yra 20% nuolaidėlė, tai jis kainuotų 559,2 Lt. bet tai tik iki sekmadienio. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 11 02, 14:52)
Jiepsiau ir Ingries, kaip jusu peiliai tarnauja? dar nesulūžo  lotuliukas.gif?

Įsivaizduok, as dar jų nenaudojau blink.gif O jau tiek laiko praėjo g.gif Vyras neleidžia jų dėti į įrankių stalčių, kad metalas tarpusavy nesitrintų. Todėl dabar abu kaip pamišę ieškom stovo, kur galėtume tuos peilius sukišti. Jau buvom sugalvoję, kad kabinsim juos prie magnetinės juostelės, kuri peilius laiko, bet paaiškėjo, kad nuimant nuo jos peilius, jie į sieną brūžinasi. verysad.gif Dabar "generuojam" trečią peilių laikymo variantą ir vis ieškom jam stovo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingries @ 2006 11 03, 13:05)
Įsivaizduok, as dar jų nenaudojau blink.gif O jau tiek laiko praėjo g.gif Vyras neleidžia jų dėti į įrankių stalčių, kad metalas tarpusavy nesitrintų. Todėl dabar abu kaip pamišę ieškom stovo, kur galėtume tuos peilius sukišti. Jau buvom sugalvoję, kad kabinsim juos prie magnetinės juostelės, kuri peilius laiko, bet paaiškėjo, kad nuimant nuo jos peilius, jie į sieną brūžinasi.  verysad.gif Dabar "generuojam" trečią peilių laikymo variantą ir vis ieškom jam stovo smile.gif

tai galiu "pradžiuginti" - tų peilių į bet kokį stovą neįkišit, nes rankenėlės platesnės nei paprastų peilių. stovą galim pasiūlyti ir mes bet ar negaila bus mokėt dar 520Lt (be nuolaidos - 650Lt)? šiaip stalčiuj jiems tikrai nieko neatsitiks. kai pamėginsit jais pjaustyt, kiti peiliai bus atidėti į šalį biggrin.gif
Atsakyti
Gintarėli, dėkui, gavau tavo ats ir čia ir a/ž smile.gif
Atsakyti
[quote=Gintarėlis,2006 11 03, 13:46]
tai galiu "pradžiuginti" - tų peilių į bet kokį stovą neįkišit, nes rankenėlės platesnės nei paprastų peilių.

Tą mes jau supratom, t.y. pamatavom. mirksiukas.gif Bet čia nėra problemos. Problema ta, kad jie per ilgi ir vieno jų ašmenys labai platūs.
Stovo tokio brangaus mes tikrai nepirksim schmoll.gif Bandysim susiorganizuoti kokią kabyklą ant sienos, nes taip labai patogu.
Atsakyti
QUOTE(ingries @ 2006 11 03, 16:06)
Stovo tokio brangaus mes tikrai nepirksim schmoll.gif Bandysim susiorganizuoti kokią kabyklą  ant sienos, nes taip labai patogu.

niu, tai ir svarbiausia, kad klausimas išspręstas lotuliukas.gif
Papildyta:
beje, Kaune prie ledo arenos lapkričio 3-5d.d. vyksta paroda "Moters pasaulis", kur irgi rasite Zepter bei kitų firmų produkcijos. bet jeigu ką, kreipkitės į mane good.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 11 03, 14:46)
kai pamėginsit jais pjaustyt, kiti peiliai bus atidėti į šalį biggrin.gif


Nežinau tiksliai ar čia kalbama apie negalandamus peilius. g.gif Nes jei apie juos, tai turėčiau pasakyti kitokią nuomonę, kad kaip kažkas jau čia pasisakė man kai kurie peiliai po kelis Lt tikrai geriau pjauna, nei Zepter negalandami.
Nesu aš jeis patenkinta, tikrai nesu schmoll.gif

Na gal galandami ir geresni, bet va negalandami, tai man schmoll.gif .
Bet čia žinoma kiekvienam savo. O dar kai dovanų gauti, tai ir į galvą per daug neimu, va jei būčiau sumokėjus už juos kokius 500 Lt, tai tada tikrai nagučius graužčiau.
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis @ 2006 11 03, 20:02)
niu, tai ir svarbiausia, kad klausimas išspręstas  lotuliukas.gif
Papildyta:
beje, Kaune prie ledo arenos lapkričio 3-5d.d. vyksta paroda "Moters pasaulis", kur irgi rasite Zepter bei kitų firmų produkcijos. bet jeigu ką, kreipkitės į mane good.gif  mirksiukas.gif



Labai liudna, bet negalejau nueiti i sia paroda, nes ligos ir mane ir vaika uzpuole.
Atsakyti

O dėl termometro, tai patikėk tikrai yra skirtumas, kur kišti į pažastį, o kur ausyje matuoti. Pažastyje reikia laikyti mažiausiai 5 min (kad ir elekroninį naudojant), o ausyje per 2 sekundes pamatuoja. O būtent vaikams tai tikrai yra be galo sunku išlaikyti termometrą kleias minutes, o čia tik pridedi prie ausytės ir viskas aišku.
Dar tie eletroniniai mėsta ir pameluoti kartais, o ir negali žinoti tiksliai ar tikrai gerai jį įstatei, ir ar sujudėjus vaikui jis nepasislinko į šoną, kur temperatūros nelabai pamatuosi.
Štai dėl ko šis ausytės termometras yra tikrai geras daikčiukas.
[/quote]
Pameluoja ir šitie ausiniai , turiu ir tikrai esu pastebėjusi, deja, deja...,tik kelios dalys gal jau nėra taip svarbu , o skirtumas mano pastebėtas iki 4 dalelių būna.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 11 04, 01:07)
Nežinau tiksliai ar čia kalbama apie negalandamus peilius.  g.gif  Nes jei apie juos, tai turėčiau pasakyti kitokią nuomonę, kad kaip kažkas jau čia pasisakė man kai kurie peiliai po kelis Lt tikrai geriau pjauna, nei Zepter negalandami.
Nesu aš jeis patenkinta, tikrai nesu 

Na gal galandami ir geresni, bet va negalandami, tai man  schmoll.gif .
Bet čia žinoma kiekvienam savo. O dar kai dovanų gauti, tai ir į galvą per daug neimu, va jei būčiau sumokėjus už juos kokius 500 Lt, tai tada tikrai nagučius graužčiau.

niu, kas gi čia dabar g.gif ? nejaugi taip prastai jie pjauna? netikiu...schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . papasakok, geriau, kas konkrečiai tau nepatiko. gal galėsim kuom padėti.
o kad peiliai už 5 Lt geresni, tai nereikia taip piktai kalbėti, nes šiandien gal ir pjauna gerai, bet rytoj juos jau reiks galasti ir galiausiai vis tiek teks atsiprašyt Zepter peilių. irnesakyk.gif
Atsakyti
Dabar jau turiu bėgti, tai nelabai bus laiko papasakoti kas ir kaip netinka.
Bet vėliau prisėdusi tikrai parašysiu.
Atsakyti