Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

Aš turiu bosch termometra į ausį. Apie 280 lt kainavo. Ištikrųjų vertas savo kainos. Labai patogu kai turi vaikų, o ir suaugusiam irgi maloniau, nei laikyti termometra pazastyje 10 min.
beje, jų yra didesnėse elektros prekių parduotuvėse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mambera: 29 spalio 2006 - 15:23
O tai kokis skirtumas kur kisti,ar i ausi,ar i pazasti termometra???? g.gif
Vieno kaina 369lt.,kitas apie 20lt.-pastaraji naudoju jau 5metai ir tikrai normaliai matuoja biggrin.gif
Pati turiu Zepter puodus,vacsy sistema-kurios nenaudoju,puodai susibraize viduje,kaip bulviu kose su geleziniu trintuvu tryniau, kad nesibraizo-pasakos,bet siaip puodais nesiskundziu-atlieka savo funkcijas,tik kaina per didele tikrai,esu nusipirkus ir Bergoff garu puoda,jo kaina apie 150lt.,na nemanau,kad tas puodas prastesnis uz Zepter,tai va tiek is mano patirties...
O kas liecia vitaminus,tai irgi pasakos,kad verdant zepter puoduose nereiks ju pirkti-nejuokinkit,jau pacios bulves,morkos ir visos kitos darzoves pastoveja ilga laika praranda puse savo vitaminu,tai kiek reiks tada ju suvalgyti,per diena 3 kg., morku,2kg. bulviu,5 kalafijorus ir t.t.biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2006 10 29, 18:01)
O tai kokis skirtumas kur kisti,ar i ausi,ar i pazasti termometra???? g.gif
Vieno kaina 369lt.,kitas apie 20lt.-pastaraji naudoju jau 5metai ir tikrai normaliai matuoja  biggrin.gif
Pati turiu Zepter puodus,vacsy sistema-kurios nenaudoju,puodai susibraize viduje,kaip bulviu kose su geleziniu trintuvu tryniau, kad nesibraizo-pasakos,bet siaip puodais nesiskundziu-atlieka savo funkcijas,tik kaina per didele tikrai,esu nusipirkus ir Bergoff garu puoda,jo kaina apie 150lt.,na nemanau,kad tas puodas prastesnis uz Zepter,tai va tiek is mano patirties...
O kas liecia vitaminus,tai irgi pasakos,kad verdant zepter puoduose nereiks ju pirkti-nejuokinkit,jau pacios bulves,morkos ir visos kitos darzoves pastoveja ilga laika praranda puse savo vitaminu,tai kiek reiks tada ju suvalgyti,per diena 3 kg., morku,2kg. bulviu,5 kalafijorus  ir t.t.biggrin.gif  biggrin.gif



Kas dėl puodų braižymosi, tai sutinku jie gali susibraižyti jei tikrai bus smarkiai braižomi. Reikia geriau anudoti ne metalini bulvių grūstuką, o plastikinį (Tupperware tikrai labai faina grūstuvė, o ir kainuoja palyginti nedaug 22Lt).
Kaina puodų gal ir nemaža, bet man jie verti.
Dėl vitaminų, tai čia tik posakis toks, kad jų mažiau reikės, o kad nereikiės iš viso.

O dėl termometro, tai patikėk tikrai yra skirtumas, kur kišti į pažastį, o kur ausyje matuoti. Pažastyje reikia laikyti mažiausiai 5 min (kad ir elekroninį naudojant), o ausyje per 2 sekundes pamatuoja. O būtent vaikams tai tikrai yra be galo sunku išlaikyti termometrą kleias minutes, o čia tik pridedi prie ausytės ir viskas aišku.
Dar tie eletroniniai mėsta ir pameluoti kartais, o ir negali žinoti tiksliai ar tikrai gerai jį įstatei, ir ar sujudėjus vaikui jis nepasislinko į šoną, kur temperatūros nelabai pamatuosi.
Štai dėl ko šis ausytės termometras yra tikrai geras daikčiukas.
Atsakyti
Na drysciau pasigincyti,del to termometro,bet jau tiek to biggrin.gif 4u.gif
O is Tuperware turiu labai daug dalykeliu,bet deja,didesne puse ju nenaudojami,isskyrus samba dubenius,zele zieda smile.gif ,o ir kainytes tokios,kaip cia pasakius,kad ir imkime duonine,kuri buvo isgirta tuo,jog duona nepelyja-nu supelyjo pas mane nors tu ka, tuo momentu atrodo reikia,bet paskui tik apsikrauni nereikalingais daiktais,bet cia tik mano nuomone 4u.gif Yra tikrai ir geru daiktu pritaikomu buityje....
Atsakyti
[quote]Bet skirtuma kur kepti subraizytoj Teflono keptuvej o kur subraizytoj Zepter keptuvej jauti?
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 10 27, 17:10)
Termometro i ausi kaina 369 lt.Nebloga ka?
Papildyta:

Jie yra is vientiso metalo,o ne padengti kuo -vadinasi amzini.Juose gali naudotis astriais daiktais-jie to nebijo.Maista gaminam zemoj temperaturoj-nezuna vitaminai ir mineralai.Maziau reikia vitaminu pirkti.Kepam mesa be riebalu -maziau perkam aliejaus,kaloriju maziau gaunam, cholesteroli nepasididinsim,neuzkalkes kraujagysles.Sveikesnis ir skanesnis maistas.Druskos sunaudojimas sumazeja -tuo geriau mums.Grazus dizainas ir amzina garantija.Nemanau kad viska surasiau ,bet argi to maza?

Na pagal kaina tas metalas turetu buti auksas?
Atsakyti
QUOTE(DovileG. @ 2006 10 30, 08:18)
Na pagal kaina tas metalas turetu buti auksas?

Na aukso didmenine kaina siuo metu yra apie 40 lt uz grama, o parduotuvese nuo 120 lt uz grama ax.gif Kiek ten puodas sveria, konsultantes turbut zino. Galit paskaiciuoti biggrin.gif biggrin.gif
O del termometro, tai mano maziukui nuo mazens temperatura nustatinedavo is akies, nes nesileisdavo matuoti. O dabar mieganciam pamatuoti net galima. Zodziu as patenkinta, o kas mano, kad neverta, tai ju teise rinktis.
del tupervare niekuciu pilnai sutinku su Remka, naudoji tik keleta, o kiti vieta uzima... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2006 10 29, 21:28)
Na drysciau pasigincyti,del to termometro,bet jau tiek to  biggrin.gif  4u.gif
O is  Tuperware turiu labai daug dalykeliu,bet deja,didesne puse ju nenaudojami,isskyrus samba dubenius,zele zieda smile.gif ,o ir kainytes tokios,kaip cia pasakius,kad ir imkime duonine,kuri buvo isgirta tuo,jog duona nepelyja-nu supelyjo pas mane nors tu ka, tuo momentu atrodo reikia,bet paskui tik apsikrauni nereikalingais daiktais,bet cia tik mano nuomone  4u.gif Yra tikrai ir geru daiktu pritaikomu buityje....


Tikrai neteigiu, kad viskas kas yra Tupperware yra labai jau super. O dėl duonos, tai jau ją ir kartais nusiperkame iš vidaus papelijusią. Taigi neverta manyti, kad duoninėje laikoma duona niekada nesupelys, arba, kad į dubenį įdėta mėsytė niekada nesuges. Šie indai tik pailgina laiką per kurį produktas galėtų sugesti, jis pabūna iigiau šviežias. Bet, kad niekad nesupelys ar nesuges aš to niekada nesakau. 4u.gif
Atsakyti
Viskas drinks_cheers.gif ,cia tik tokia diskusija ,as esu tikrai patenkinta tais puodais,ju ziauriai norejau ir .t.t(pries 4 metus jie pirkti),bet siuo metu as ju nepirkciau,rinkciausi Bergoff varianta,daug pigiau,o ir funksijas tikrai atlieka kaip Zepter,nes pati naudoju-skirtumo kaip ir nejauciu...
Bet va VASCY sistema,tai ziauriai esu nepatenkinta,gal ir geras daiktas,bet as neturiu laiko kaskart ten vakumuoti,stovi ir nenaudoju,o kainavo karsta.gif gal kam reikia,parduociau????
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2006 10 31, 16:13)
Bet va VASCY sistema,tai ziauriai esu nepatenkinta,gal ir geras daiktas,bet as neturiu laiko kaskart ten vakumuoti,stovi ir nenaudoju,o kainavo  karsta.gif gal kam reikia,parduociau????

gal nelabai patogioj vietoj esi pasidėjus, giliai kurnors užkišus, užtat tingisi ištraukinėti kiekvieną kartą g.gif ? aš aišku, nesakau, kad kiekvieną šūdniekiuką imi ir vakuumuoji. bet, pvz. mūsų šaldytuvas jau nekaip dirba, tai tarkim kokios šviežios mėsos net 1 parą negaliu palikt. tai vakuume be rūpesčių ją palieku 5 parom. arba jeigu reikia staigiai mėsą sumarinuot (o man taip labai dažnai prireikia), tuomet vakuumas pasitarnauja thumbup.gif .

beje, kam įdomu, iki lapkričio 5d. galioja 20% nuolaida absoliučiai visoms prekėms. be to, yra 2 vakuumo komplektai (vienam kaip dovana skiriamas mikseris thumbup.gif ), 2 puodų komplektai (vienam dovana - mikseris, kitam - cincro clik dangtis thumbup.gif thumbup.gif ). jeigu norisi smulkesnės info, kreipkitės.
Atsakyti
Jiepsiau ir Ingries, kaip jusu peiliai tarnauja? dar nesulūžo lotuliukas.gif?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarėlis: 02 lapkričio 2006 - 13:55
Aš irgi turiu tuos peilius. Nu, nežinau. Pjauti pjauna, bet man kažakaip geriau su peiliais kur už 5 lt rinkinys. Man jie sunkūs ir efekto, kokio tikėjauis tikrai negavau blink.gif O sulūžti nesulūžo, nors jau turiu kokius 5 m.

Kažkaip keista skaityti neigiamus pasisakymus apie vascy sistemą. Aš kasdien jos nenaudoju, bet kokią mėsą marinuoti ar į šaldytuvą dėti tai thumbup.gif , ar kokias daržoves kai daugiau turiu thumbup.gif . Man labai patinka.
Atsakyti