Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(Gintarėlis @ 2006 10 20, 13:18)
Benjamina ir Atira, yra dar nuolaidėlė 20% šią savaitę (dėl kitos savaitės nesu įsitikinus). taigi su nuolaida MicSy galit įsigyti už 559,2 Lt. Gero apsisprendimo!



Na taip su 20 procentu nuolaida apsimoka dabar pirkti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2006 10 20, 09:15)
Ačiū visoms už atsakymus. Man tiesiog buvo įdomu ar konsultantė mane apšovė, ir pasirodo - tikrai! Nes pirkau puodus už 2000 Lt. ir įvykdžiau visas sąlygas, o ji man ne tik kad nedavė bilietų už dyką, bet vos ,,išmušiau" tą vieną pigųjį ir dabar ji verčia jaustis mane jai skolinga, todėl ir aiškinuosi, kaip čia su tais bilietais buvo. Dar gerai mergaitės, kad galima su jumis čia pasikonsultuoti, nes visur pilna apgavikų.  Ačiū dar kart!

Butu idomu suzinoti pas kuria konsultante tu pirkai?
Atsakyti
QUOTE(virze @ 2006 10 20, 16:26)
Butu idomu suzinoti pas kuria konsultante  tu pirkai?

Na, ko gero, pavardės ir vardo tai tikrai viešai neskelbsiu. Tiesiog dabar jau žinau, kad konsultantė nesąžininga ir daugiau jos paslaugomis tikrai nesinaudosiu, nors dar kai kas iš Zepter produkcijos labai vilioja.
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2006 10 23, 14:18)
Na, ko gero, pavardės ir vardo tai tikrai viešai neskelbsiu. Tiesiog dabar jau žinau, kad konsultantė nesąžininga ir daugiau jos paslaugomis tikrai nesinaudosiu, nors dar kai kas iš Zepter produkcijos labai vilioja.



Gali cia forume pasakyti ko labai noretum ir manau tikrai atsiras konsultanciu norinciu tau padeti. biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri galetu surasyti rinkiniu sudeti ir kainas + kokia dovana ieina (peiliai ir pan.)
aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2006 10 23, 15:28)
gal kuri galetu surasyti rinkiniu sudeti ir kainas + kokia dovana ieina (peiliai ir pan.)
aciu biggrin.gif

siais metais puodai brango 10%,o nuo sio menesio dar 5%,turiu parduoti viena kompl.ankstesnemis kainomis
Sudetis;puodas 2.5l,20cm.,
puodas 4.7l,20cm.,
keptuve 2.7l,24cm.,
garo puodas,
plov.priem.,receptu knyga.
Dovana "zepter"peiliu rinkinys.Kaina su nuolaida 1777lt.
dabar 4.7l puodas kainuoja 739lt.,o 2.5l kainuoja 679lt.,keptuve-749lt.,garo puodas-319lt.
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2006 10 23, 14:18)
Na, ko gero, pavardės ir vardo tai tikrai viešai neskelbsiu. Tiesiog dabar jau žinau, kad konsultantė nesąžininga ir daugiau jos paslaugomis tikrai nesinaudosiu, nors dar kai kas iš Zepter produkcijos labai vilioja.



Gali kreiptis ir i virze. Manau ji tikrai tau išsamiai viską papasakotų. Ir tikrai netikiu, kad apgautų. mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Labai ačiū Virzei ir *CACAI* už rekomendacijas. Ateityje tikrai pasinaudosiu jūsų paslaugomis. wub.gif
Atsakyti
Aš (teisingiau, mano vaikas) sudaužė vieną arbatos servizo puodelio stiklinę verysad.gif Aš kažkaip įsivaizdavau, kad jos iš kažko panašaus į plastiką ir nedūžta schmoll.gif
Ar įmanoma nupirkti vieną stiklinę? Gal kas turite panašios patirties, ką darėte? O gal kažko panašaus, kas tiktų radote? 4u.gif
Atsakyti
vIRZE, O GAL GALI PASAKYTI, KIEK DABAR KAINUOJA VANDENS FILTRAS, KUR STATOMAS PO KRIAUKLE IR IŠEINA PAPILDOMAS KRANIUKAS. GAL DABAR KOKIU NUOLAIDŲ YRA TAM GAMINIUI?

IŠ ANKSTO DĖKOJU UŽ ATSAKYMĄ.
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2006 10 24, 08:58)
Aš (teisingiau, mano vaikas) sudaužė vieną arbatos servizo puodelio stiklinę  verysad.gif Aš kažkaip įsivaizdavau, kad jos iš kažko panašaus į plastiką ir nedūžta  schmoll.gif
Ar įmanoma nupirkti vieną stiklinę? Gal kas turite panašios patirties, ką darėte? O gal kažko panašaus, kas tiktų radote?  4u.gif



Jei tu kalbi apie ta rinkinuka, kur aukstos stiklines isistato i metala, bei metaliniai sauksteliai-siaudeliai, tai paieskok Rimi(kazkada maciau 2 puodeliai su dviem sauksteliais 9.99 LT), tik pasiziurek ar stiklinaiciu dydis toks pats mirksiukas.gif

Papildyta:
[quote=stasele,2006 10 24, 14:12]
vIRZE, O GAL GALI PASAKYTI, KIEK DABAR KAINUOJA VANDENS FILTRAS, KUR STATOMAS PO KRIAUKLE IR IŠEINA PAPILDOMAS KRANIUKAS. GAL DABAR KOKIU NUOLAIDŲ YRA TAM GAMINIUI?


Vandens filtrų yra kelių rušių, todėl ir kaina svyruoja kas tai nuo 2000 iki 4000, bet tikslias kainas jei nieks neparasys galesiu pasakyti penktadieni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 10 24, 13:50)
Jei tu kalbi apie ta rinkinuka, kur aukstos stiklines isistato i metala, bei metaliniai sauksteliai-siaudeliai, tai paieskok Rimi(kazkada maciau 2 puodeliai su dviem sauksteliais 9.99 LT), tik pasiziurek ar stiklinaiciu dydis toks pats  mirksiukas.gif

thumbup.gif idėja.

kažkaip anksčiau net nesusimąsčiau, kad gal ka panašaus įmanoma rasti. 4u.gif
Atsakyti